reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

fajnie:)) może akurat sie uda- choc wiem z dosawiadczenia ze w domu jest duzo wiecej obowiązków niż w mieszkaniu\:)) ale i ile wiecej wolności i przestrzeni:)) trzymam kciuki aby sie udało:))

a co w pracy u W? poukładało sie już??

moze do Lublina sie wybieracie?? zapraszam
 
reklama
Wojtek robi remont starego lokalu... siedzi tam po 12 godzin, w czwartek mają otwarcie nowego sklepu :) więc jakaś praca jest, ale nie wiemy ani za ile ani na ile :)
Ziemia w okazyjnej "dobrej cenie" okazała się ziemią o wysokim stanie wód gruntowych, więc odpada... szukam dalej :)

Kainkas nie mamy czasu żeby się wyspać... co dopiero na wyjazd do Lublina, kiedyś na 100 % przyjedziemy, może w następnym roku... ale teraz ojjj raczej nie, no chyba, ze może na święta BN... nie wiem... jak coś to na 100% się odezwę.
 
Gosha- a co Wy tacy zapracowani:)) póki zawodowo nie pracujesz to spij ile wlezie, bo pozniej bedzie jeszcze gorzej..ij niestety wiem cos o tym:(

a jak tam Gajka? do przedszkola jej nie posyłasz póki co? pewnie już się panna z niej zrobiła....jakieś foty byś wstawiła:p:p

my dzisiaj z hania po Plazie połąziły, nic nie kupiły jak zwykle- tylko fryty zjadły i zmęczone trolejbusem wróciłyśmy:)) teraz dziecię słodko spi i ja sie biore za szykowanie do spanka

dobrej nocy
 
Pospać bym pospała, ale kundel sasiadów o 7 rano pobudkę robi CODZIENNIE! Młoda do przedszkola nie idzie bo: 1. ja nie mam roboty to nie ma sensu, zebym siedziała w domu a młoda w przedszkolu, 2. brak kasy... dalej z jednej wypłaty żyjemy i to z tej której nie ma, bo starej firmy nie ma a nowej umowy brak (praca jest ale za ile to się dopiero dowiemy)... ehh długo by gadać i tłumaczyć, skomplikowana sprawa.

Gaja pannica jak się patrzy :) fotki są na NK :) gada jak wolna europa i do tego pyskuje ;)

Dzisiaj jasna cholera znów miałam wywiad w radiu, nawet pod blokiem mnie dorwą... no PR albo rzecznik prasowy mnie czeka jak nic!
 
Cześć. :-)

Gosha wspołczuję nerwów, ale dobrze że perspektywy pracy są. Trzymam kciuki za wrzesień. :tak:
Co do porad budowlanych, wejdź tutaj. Ludzie dzinniki budów mają, wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Ja też mam tam dziennik, choć na razie jestem na etapie uzupełniania tego co już się działo... Jak macie upatrzoną fajną działkę to połowa sukcesu, może poleżeć trochę odłogiem a wybudujecie się później jak wszystko się poukłada. :-)
 
Hej... miało być tak pięknie, ale jak zaczęłam liczyć... to nas zwyczajnie nie stać na domek... jasny gwint... może za kilka lat coś się zmieni, ale musiałabym naprawdę dużo zarabiać... bo kredyt 1000 zł miesięcznie minimum nas zabije. więc chyba poprzestaniemy na większym mieszkaniu... 75 m2 dwa poziomy, 4 pokoje...a i tak kredyt będzie 700 zł miesięcznie, więc trochę na to spełnienie marzeń poczekamy... ale wskazówki jak najbardziej mile widziane, bo kto wie, może stanie się cud i coś się zmieni???
 
Buziaki ciotki :)
2011.09.11 spacer Gai i Izy z rodzicami 031.jpg2011.09.11 spacer Gai i Izy z rodzicami 180.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witaj Gosha

Miło was widzieć, Gaja urosła, w Ty kochana PIĘKNA!

Co u was? Jak u W w pracy?

U nas właściwie bez zmian, Zuzia zdrowa, biega i cieszy się ostatkami pięknej pogody. Gaduła z niej ogromna :) Ja od października nadal mam szkołę, ale to już ostatni rok więc jakoś pójdzie.

Trzymajcie się kochane
 
reklama
Nadii u W w pracy jeszcze trochę nerwówki, szef ma milion pomysłów na sekundę, zmienia zdanie co chwilę, ciężko się pracuje... zobaczymy jak będzie do końca roku, bo wtedy wyjaśni się czy sklep się utrzyma i jakie będą warunki. Tak czy siak, sklep już czynny (w RMG leci reklama), asortymentu mają bardzo dużo, a będzie jeszcze więcej, wyceniać nawet nie nadążają... Ja złożyłam dwie CVki, z jednej (z UM) pewnie się nie odezwą, ale już na Państwową Straż Pożarną to licze na jakąś odpowiedź, chociaż zaproszenie na rozmowę, zobaczymy :) jestem dobrej myśli, a jak nie to to coś innego będzie. Młoda cały czas marudzi, że chce do przedszkolaków... :D jutro jadę na zajęcia popołudniowe do prywatnego przedszkola, zobaczymy czy się spodoba.
 
Do góry