reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hejaszka!!!!

Milion lat mnie tu nie było....już się tłumaczę otóż siedzę koło nieboszczyka,mam trupa w pokoju...w kącie pokoju leżą zwłoki mojego kompa.Pisze na nówce laptopku,bo starszyzna chciała mnie zjeść;-);-)

Młoda cały czas marudzi, że chce do przedszkolaków... :D jutro jadę na zajęcia popołudniowe do prywatnego przedszkola, zobaczymy czy się spodoba.

Nie dziwota dziewczyna ciągnie do facetów w swoim wieku...a laska z niej niesamowita,ale "Jaka Mać taka nać".Gosha ty też bosko wyglądasz i te twoje zdjęcia:szok::szok::szok::szok:...normalnie jak byś nicość fotografowała to też by była mega ciekawa.A może w tym kierunku ruszaj do pracy??? A w straży pożarnej jaki etat? Co do psa ujadającego to bym nagrała i o 12 w nocy odtworzyła pod drzwiami po uprzednim uprzedzeniu innych normalnych sąsiadów.i tak codziennie:evil::evil::evil::evil:
 
Hehe Adusia akurat te zdjęcia robił mój chłop :), też czasem mu co nieco wychodzi ;) żeby pracować w fotografii to długa droga przede mną... mooooże kiedyś... W straży pożarnej zgodnie z zawodem "wykonywanym" czyli kadry, a dokładniej płace :) dzisiaj złożyłam też do starostwa powiatowego (praktycznie to samo stanowisko-te same obowiązki), zobaczymy czy ktokolwiek się odezwie, mam dziwne przeczucie, ze gdzieś nie dałam podpisu i nikt nie zadzwoni ze względu na braki formalne...
ehhh co do kundla... sąsiedzi mają założoną już sprawę w sądzie (tak jestem podła)... jest to wykroczenie, zobaczymy więc jaki będzie efekt, za około 2 tygodnie się okaże. Też miałam ochotę zrobić to co proponujesz ale jakoś aż tak zdesperowana już nie jestem, a poza tym szkoda mi reszty sąsiadów... choć nie ukrywam, że to ujadanie mam nagrane ok. 1,5 minuty.

A no i gratuluję nowego członka rodziny :) też marze o nowym lapku :)
 
ehhh co do kundla... sąsiedzi mają założoną już sprawę w sądzie (tak jestem podła)...
EEEEE podła nie jesteś ratujesz sobie zdrowie psychiczne:tak::tak::tak:....a nowe zwierzę
]to konieczność bo wejść z komórki na BB :cool::cool::cool:...kosmos.Ale nowe zwierzę też mam yorka biwerka 2 letnia suczka z inetrwencjii straży dla zwierząt adoptowałam:tak::tak::tak:...śliczniasty wypłoch nazywa się Lilu.
 
Adusia narazie sprawa w sądzie nie zdziałała nic poza tym, że sąsiedzi się do nas nie odzywają i robią dziwne miny... :sorry2:;-)

Trzymajcie kciuki jutro od 9 :) idę na rozmowę kwalifikacyjną do starostwa powiatowego :D
 
Po rozmowie ok, teraz nic tylko czekać na wyniki... test był koszmarnie trudny... ale rozmowa już całkiem przyjemna. Za godzinkę wybieram się do naszego nowego amfiteatru na musical Metro :) trzeba się trochę odstresować :) jestem wypompowana dzisiejszym dniem...
 
Cześć. :-)

Gosha trzymam kciuki za pozytywne wyniki! :tak:
I współczuję sąsiadów, ale co zrobić jak psa nie potrafili wychować... :confused2:



Ostatnio strasznie zalatana jestem, na wszystko czasu mi brakuje... :-( Jeszcze w perspektywie pojawiły się święta i stresy z nimi związane, a to jeszcze trzy miesiące... :dry:
 
reklama
Do góry