reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Oj ja gapa
Gosha najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla ciebie (troszke spóźnione ups), duzo zdrowia, miłości i spełnienia marzeń!!!!
 
Nadii, Gaja daje czadu, momentami wymiekam... jest potwornie niegrzeczna i ćwiczy moją cierpliwość do granic możliwości... chłop zresztą też. Z pracą (niestety) bez zmian... nikt się nie odezwał... a ofert następnych nie ma.
Pozdrów dziewczyny, bo widze, ze praktycznie nikt tu juz nie zagląda i nawet systematyczne zaglądanie na wątek już go nie ożywi.
 
Cześć. :-)

Adusia jak nie po plaży to drepczemy po Parku Zdrojowym, pięknie go odrestaurowali :tak:, czasem idziemy do miasta, głownie zahaczamy o księgarnie. ;-)

Gosha, spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego naj, naj, naj!
Mój Julian też ostatnio chwilami daje popalić, charakternego mam syna i w dodatku głos ma taki, że jak się wydrze to słychać w promieniu kilometra. :zawstydzona/y:




I już po urlopie... :-( Powrót z lekkimi turbulencjami, ale najważniejsze, że w końcu jesteśmy w domu. :tak: Choć chętnie zostałabym jeszcze z tydzień. Na pożegnanie była w PL piękna pogoda, a w FFM dzisiaj deszcz i jakieś 18°C, jesień... :szok: Ja chcę lata. :dry:
 
Nadii, Gaja daje czadu, momentami wymiekam... jest potwornie niegrzeczna i ćwiczy moją cierpliwość do granic możliwości... chłop zresztą też. Z pracą (niestety) bez zmian... nikt się nie odezwał... a ofert następnych nie ma.
Pozdrów dziewczyny, bo widze, ze praktycznie nikt tu juz nie zagląda i nawet systematyczne zaglądanie na wątek już go nie ożywi.

hej:)Bunt dwulatka:)) hihi a chłop jak każdy ćwiczy cierpliwość:)

a tak wogole to spoznione życzenia przesylamy z Hanią..

faktycznie tu pusto, wątek racezj do żywych nie wroci wiec...Ty wracaj do nas...bo brakuje Cie..

a za prace trzymam kciuki..baaardzo mocno:))

buziaczki dla Gajeczki:*
 
MaDunia, Kainkas dziękuję za życzenia :)

MaDunia dobrze, ze wakacje udane :) u nas dziś też 18 stopni i chłodno...

Kainkas to ja odejdę razem z tym wątkiem :)

Ulubiony tekst Gajki od kilku dni... "nie maludź mama!"

Wczoraj bylismy u mojego wujka w Kęszycy Leśnej, alez tam jest pieknie, szkoda, ze tak daleko od Gorzowa, bo sama bym się tam wyprowadziła... domki wielorodzinne pośród sosnowego lasu... życie jak na wiecznej kolonii :) bosko.

A i od października chyba ide na studia podyplomowe (kolejne)... tym razem tematyka nieruchomości :)
 
reklama
helloł!!!

pogoda paskudna a tu cisza??? no nie dziwiła bym się jakby piękne słoneczko świeciło...oby oby bo za tydzień na urlop na południe wyruszamy...

Gosha a Ty do Lbn-a nie wybierasz się?

dzisiaj pogoda taka, że nawet po zakupy nie ma jak wyjść...kawa wypita ale spać dalej się chce..

miłego dnia
 
Do góry