reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hej.
Ja w nie najlepszym humorze... pożarłam się z Wojtkiem, dzieciaki brata mnie wyprowadziły z równowagi... masakra... jednym słowem mówiąc "idealny" dzień.

Asia gratulacje dla Igorka! teraz to będą dyskusje :D

Adusia zobaczymy co tam będzie, bo jakis czas temu było właśnie w tym samym miejscu i to samo stanowisko na pół etatu... więc okaże się jak tam pójdę.

MaDunia zazdroszcze spacerów (nawet tych sztormowych) nad morzem :)

Patewka dziękuję :)
 
reklama
Patewka dzięki za info...

Diabliczka GRATULACJE :)

Patewka nie ma mi co przechodzić... nie obraziłam przecież... zwyczajnie żyję własnym życiem. Teraz rozumiem Gabi jak kiedyś mówiła, że będzie super atmosfera kiedy zostanie dosłownie kilka (a nie kilkanaście) dziewczyn i wszystkie będą się znały jak łyse konie. Tak to jest... nigdy nie bedzie dobrze przy takich skrajnych charakterach/temperamentach i zawsze będą scysje... życie... i czasem mądrzejszy musi ustąpić dla spokoju własnego i ogółu. Szkoda mi nerwów na niektóre sytuacje. Dobrze mi tak jak jest... kto chce to się odezwie i kontakt utrzyma i już.

Buziaki.
 
reklama
Do góry