reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć. :-)

Gosha mam nadzieję, że to zderzenie nie będzie zbyt bolesne. Trzymam kciuki żeby u Was się poukładało! :-)
I szkoda wyjazdu, ale kiedyś sobie odbijecie! :tak:



U mnie humor ciut lepszy… Pakowanie w 90% wyrobione, ostatnie 10% jutro rano. Potem w pociąg, samochód i cały dzień zejdzie. Ale potem może odpocznę... ;-)

Miłego weekendu i dobranoc. :-)
 
reklama
Nadii wielkie dzieki za informacje :) i odezwij się czasem jak będziesz jechała nad to swoje jezioro bo mam coraz większą ochotę zobaczyć ten twój cud natury ;)

Spaczyna GRATULACJE, oby Igorek zdrowo się chował i nie dał wam mocno popalić :) i szybkiego powrotu do formy życzę :) Duży chłopak z synka już na samym początku :)

MaDunia miłego urlopowania :) i bezpiecznej podróży :)

A wyjazdu niestety szkoda bardzo... ale pogoda tez była tam taka sobie wiec może nie ma czego żałować... chłop obiecał pod koniec lipca bądź na początku sierpnia wyjazd... zobaczymy czy obietnicy dotrzyma... i ciekawe czy ja przypadkiem do pracy już nie wróce, bo jeśli się coś trafi do tego czasu to na wakacje niestety nie będę patrzeć, kasa potrzebna od zaraz więc i wakacje nie będą najważniejsze.
A ja mam straszną ochotę na jakieś studia podyplomowe :) i musze zapisać się na zumbę :) w końcu każdy musi mieć swoją odskocznię :-D
 
Gosha oby wypaliło z tym wyjazdem. Studia podyplomowe to dobry pomysł. A co do Lubikowo to sie odezwe napewno, cmieliśmy być właśnie na ten week ale pogoda nam plany zmieniła...
 
Hej
Całe wieki tu nie zaglądałam, ale Gosha to ze względu na Ciebie:). Brakuje cię na zamkniętym i tak wpadłam zapytać co u was? Cofnęłam się ze 2 strony i widziałam cie i słyszałam, super!!! Świetnie wyglądacie z Gają! OOOOOooo i działeczka obrodziła, będziesz miała trochę roboty teraz, ale potem w zimie mmmmmm same pyszności. Buziaki :*
 
Dzięki Asia :) miło mi, że ze względu na mnie ;)
U nas w porządku, dzisiaj przyjechał mój brat z Łodzi :) bo był turniej w bule (petanque) o puchar prezydenta miasta. Trochę Gajka poszalała z jego córkami (8 i 7 lat) i wróciliśmy o 22:30 :) no szał ciał był i padła bez mycia w 5 sekund :)
Ale fajnie tak sie po kilku miesiącach z braciszkiem zobaczyć...
i sie dzisiaj dowiedzieliśmy, ze u chłopa w pracy hmmm nie ma do czego wracać bo ponoć komornik wkroczył, ciekawe ile naklejek chłop zastanie w poniedziałek. Ehhh, ale pojawiło się dla mnie ogłoszenie :D i w poniedziałek jade złozyć CV.

Nadii to czekam na kontakt.
 
o kurczę Gosha to nieciekawie u Wojtka, ale nie ma tego złego, w końcu od dawna źle u niego w robocie było to moze coś lepszego znajdzie. I tobie powodzenia, żebyś dostała tą pracę i okzazała się super.
A Gaja faktycznie miała dzień pełen wrażeń. A jutro pewnie ciąg dalszy skoro gości macie:)

U nas pogoda do dooopy, zimno i mokro. Ale za tydzień idziemy na wesele to się wyszalejemy. Przyjada moi rodzice to potem odstawimy dzieciaki do domu żebyśmy i my mogli poszaleć (bo to wesele w rodzinie m i wszyscy idą, dlatego moi rodzice mnie ratuję, bo tak to byśmy musieli wcześnie bardzo wrócić)
Jeszcze powiem ci, że w końcu Igorek się rozgadał, bo do tej pory to baaardzo niewiel mówił, a teraz ruszył z kopyta i codziennie coś nowego mówi tak sam z siebie, czasem nawet po kilka nowych wyrazów. Ciesze sie ogromnie! Hi hia Gaja wolna europa hi hi to masz sobie z kim pogadać hi hi
 
Gosha super wywiad - i ...fajnie sie Ciebie na zywo oglądało:) Gaja słodziak! Ja wrócilam na chwile z wakacji, za 2 tygodnie chcemy ruszyc dalej, jak dziei z obozów wróca.
Ma_Dunia - udanego wypoczynku
Asia - teraz z tym gadaniem to sie dopiero zacznie ;) Gratki dla Igorka!
Spaczyna, Malutka - gratulacje!!!!
 
Cześć. :-)

Gosha oj to niewesoło… :-( Trzymam kciuki żebyście w końcu wyszli na prostą. :tak:
Asia to gratki dla gadułki Igorka! :-) Ja dalej czekam na potok słów… :-p



Dojechaliśmy… Pociąg miał prawie godzinę opóźnienia, ale potem samochodem poszło szybko, autostrada pusta i tylko czasem deszcz zacinał. :-)

Dzisiaj pierwszy spacer zaliczony, choć nad morzem pogoda raczej sztormowa. :baffled:
No i na obiad były pierogi z mięsem i ogórki małosolne, pychota… :laugh2:

Idę trochę poleżakować. :tak:
 
reklama
hejka!!!
Ehhh, ale pojawiło się dla mnie ogłoszenie :D i w poniedziałek jade złozyć CV.
To świetnie jak będziesz coś więcj wiedziała to pisz!!!!!
Dzisiaj pierwszy spacer zaliczony, choć nad morzem pogoda raczej sztormowa. :baffled:[
A dokładnie gdzie spacerujecie?????....Jak ja ci zazdroszczę:sorry2::sorry2::sorry2:...oby do przyszłego poniedziałku;-);-);-)
 
Do góry