reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witam :)
Witaj Menia :)
Diabliczko czy mnie wzrok nie myli? Gratuluję z całego serducha :D
Patewko biedna Julcia. A co do nocnika to faktycznie dzieci chyba same muszą dojrzeć. My Marcela sadzaliśmy na nocnik wcześnie bo od 5 miesiąca ale i tak jak się nie posadziło to robił w pieluchę, a dopiero po roczku któregoś pięknego dnia przyszedł i zakomunikował, że chce na kibelek i od tamtej pory zero pieluch w dzień :)Teraz uczymy go spać bez pieluch i na razie udaje się tylko w dzień :)
A u nas z dnia na dzień coraz lepiej. W zasadzie dotarliśmy się już z naszym nowym nabytkiem :) Na początku troszkę dawał nam popalić bo miał problemy z zasypianiem ale teraz już jest ok. W końcu muszę zdjęcie wrzucić żeby się pochwalić, a co ;)
Kupiliśmy też już wszystkie prezenty na święta i mamy spokój ;) Przynajmniej w grudniu nie wydamy za dużo kasy ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć. :-)
Mam na imię Marzena mam 25 lat i jestem mamą synka Victorka urodzonego 8 kwietnia 2009 :)
Witaj! :-)
Wczoraj Jula w nocy wymiotowala. Biedulka obudzila sie, usiadla i powiedziala - "polałam" Ja patrze - a ona cala w wymiotach , nie wiem od czego.. No ale dzisiaj jest ok. Do tego 2 dni temu wysiadla pralka - po kilkukrotnych wymiotach to super motywacja do natychmiastowego zakupu nowej.
Zdrówka dla Juli! :tak:
A u nas z dnia na dzień coraz lepiej. W zasadzie dotarliśmy się już z naszym nowym nabytkiem :) Na początku troszkę dawał nam popalić bo miał problemy z zasypianiem ale teraz już jest ok. W końcu muszę zdjęcie wrzucić żeby się pochwalić, a co ;)
Pochwal się obowiązkowo. :-)




U mnie nocka do bani. :no: Julian ostro się pochorował, w nocy wymiotował, trafiło głównie na mnie i pościel. :-( W środku nocy było błyskawiczne zmienianie pościeli, Julian wylądował pod prysznicem, a po nim ja. Dzisiaj doszła wysoka gorączka, marudka mu się włączyła i przykleił mi się do rąk. :-( Lekarka stwiedziła zapalenie ucha środkowego, mamy antybiotyk przez siedem dni... Teraz odsypia nockę mój bidulek. :zawstydzona/y:
Miłego weekendu. :-)
 
Biedny Juleczek. Wycałuj go i wyściskaj i niech szybko wraca do zdrówka.
No to wrzucam i się chwalę :-p
Przedstawiam mój najnowszy nabytek - Miłosz.
Tu kilka dni po porodzie
Milosz.jpg

Tutaj w całej okazałości
Milosz1.jpg

Zdjęcie już najnowsze
Milosz2.jpg

A tu już Marcelek
Marcel.jpg


Marcel 1.jpg

I Razem ;-)
MM.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję :) Miłoszek wcale taką kruszynką nie jest :) Nawet się śmiejemy, że jak tak dalej pójdzie to zaraz będzie mógł od Marcela pożyczać ubrania haha. W sumie ubrania nosi już na 68 więc wydaje mi się, że jakoś tak za szybko :/
Bosz codziennie od czwartku mamy gości takich całodniowych i już dzisiaj padam na pyszczydło. Z tego wszystkiego najbardziej cieszył się Marcel bo obłowił się w prezenty i skubaniec wie, że niektórymi zabawkami Miłosz jeszcze nie bardzo się może bawić, więc jego prezenty też na razie przywłaszczył ;) Jutro mieliśmy jechać do mojej babci ale w końcu musimy też w spokoju posiedzieć przynajmniej jeden dzień ;)
 
Cześć. :-)

AsiekZ jaki Miłoszek jest śliczny, aż mi się taka kruszynka zamarzyła. :-) A Marcel to prawdziwy przystojniach, te oczy i ten uśmiech... :-)


U nas trochę lepiej :-), Julian powoli wraca do normy, marudka mu się włącza tyko raz dziennie, rozrabianie w normie tylko apetyt ma znikomy... :zawstydzona/y: Za to ja zaczynam się sypać: gardło drapie, nos zapchany, mam nadzieję, że się nie rozłożę... :confused:

Idę szykować kolację. :tak:

Miłego wieczoru. :-)
 
reklama
asiekZ faktycznie wielki facet z tego małego męzczyzny :) emilka cały czas wchodzi 62 :D odpoczynku ci trochę zycze, skąd ja znam te codzienne odwiedziny :p

Ma_dunia zdrówka zdrowka i jeszcze raz zdrówka :D

wczoraj przepytywałam filipa z czesci ciała ... no i pytam gdzie Emilka ma oczko? gdzie mama ma nosek? gdzie filip ma ucho? wszytsko elegancko pokazywal... pytam go gdzie tata ma włoski?? a on patrzy i patrzy podszedł i włożył mu palec do nosa i mówi "tiuu??" normanie mnie rozbroił :D

miłego dnia
 
Do góry