reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hej poniedziałkowo :-)
u mnie lekko podziebiony sredniak (z katarem), zatrzymany w domu, wiec ciekawe jak to bedzie?
MaDunia - zdrówka dla ciebie a przede wszystkim dla twojego m., bo chory chlop to nie ma nic gorszego ;-)

maks_olo witaj wsrod kwietniówek :-)
 
Hejkaaaa babole :))

u nas Nadinka juz zdrow Ale kupsko zrobila niesamowite Praktycznie sie kupa wylala z pieluchy !

Pogoda nie najciekawsza Mglisto i rosii na dworku :( :/

Mam nadzieje ze zmienii sie to bo chce na spacerek wyjsc z Niunka :))
 
Cześć
melduję, że żyję i z kręgosłupem wszystko dobrze :tak: Obyło się tym razem bez leków i w miarę szybko przeszło :-D Lekarz kazał wypoczywać i jak najmniej dźwigać.:dry:

Kurcze jak czytam ile te wasze maluchy mają ząbków to jestem w szoku :szok: mój jak na razie ma tylko 2 dolne jedynki i nic więcej. Zmierzły jest od jakiegoś czasu, śliny pełno, dziąsła szerokie a zębów brak :cool: i przez to taka maruda, że hej.

A my siedzimy już trzeci dzień w domu bo takie mrozisko trzyma że hej.

MaDunia dużo zdrówka dla was :happy2:
maks_olo witaj
 
no to dobrze marzenko ze juz dobrze wiec sie nie przemeczaj i nie dziwgaj tak jak lekarz powiedzial

u nas tez dobrze tylko ogrzewanie szwankuje troche i musimy sie dogrzewac piecykiem gazowym
 
maks_olo witaj w gronie:-)

już przeczytałam przepis ma_duni...jutro robie -tylko papilotki kupie:-) (aż sprawdziłam na google co to jest)
 
Mróz trzyma i starch nosa z domu wychylac, współczuje zimna w domku. Klucha z dogrzewaniem sie, to proszę bardzo uważac !!!!
Marzenka super ze przeszlo, niestety z kregoslupem jest tak ze jesli bedziesz wykonywac czynnosi ktore go wtedy obciazyly jest szansa na powtorke. Rada mniej dzwigac fajna, ale jak mozna mniej dzwigac coraz to cieższe dziecko ?;-):-D
 
witam dziewczyny!
w końcu udało mi się tu dostać, bo wiecie moje dwa serca, to baaaardzo wymagające są ;-)
przeczytałam Wasze posty od 1 stycznia - na więcej nie pozwolili :-p

napiszę w skrócie jak jest u nas na tematy,które ostatnio poruszałyście, a potem będę się starała jakoś do Was podłączyć :tak:

* Sylwka spędziliśmy w łóżkach, nawet przespaliśmy północ, a chłopcy nawet nie drgnęli na fajerwerki :-)
* właśnie męczymy się z katarem Olusia, ale bywało gorzej - inhalacje czynią cuda...
* co do spacerów, to my korzystamy z wózka podwójnego i zawsze wychodziliśmy nawet na 3 godz, ale przy mniej niż -10 wymiękam...:-(
* nie mam pojęcia co do wagi Olka, bo jak mam iść do przychodni tylko go zważyć, a przez co rozbierac z tych wszystkich kombinezonów, to się nie piszę :-p:-D
* ja tam mama butelkowa jestem (młody pił z piersi tylko przez tydzień w szpitalu) i nie mam wyrzutów sumienia ;-)
* problem z rękawiczkami nas ominął - jeden u drugi uwielbia, starszy wręcz kocha palczaste :tak:
* widziałam, że czasami o dość późnych porach piszecie do siebie :szok:! ja o 21.30 padam na pysk :-D
* Olek świetnie się rozwija mimo problemów zdrowotnych - zaczyna się puszczać, choć tłumaczę mu,że w tak młodym wieku, to nie wypada :-D
* chodzi spać o 19.15, śpi do 7. mamy jedno karmienie nocne... ale jak jest katar albo ząbek idzie, to wstaje do niego nawet i 20 razy... trzeba to przetrwać
* podziwiam mamy gotujące, bo ja to nawet herbatę przypalę :wściekła/y: Mąż zajmuje się gotowaniem, a chłopcy jedzą słoiczki :tak:
* co do zastrzyku ja sama nie zastosowałam go, bo znajoma strasznie przytyła - za dużo hormonów... chyba, że piszecie o innym... sama stosuje plastry i jest ok :-) nie polecam spirali, bo Oluś jest właśnie takim dzieciaczkiem ze spirali...:-Dale to dłuższa historia...
* ząbków mamy 4 - przechodzimy dosyć boleśnie, w przeciwieństwie do starszego brata...
* jeden i drugi śpią w kojcu lub łóżeczku turystycznym, bo straszne wiercipięty z nich i nie raz głowa była poturbowana.... :-p
* Oluś mówi więcej słów niż jego starszy brat (bez zrozumienia oczywiście), chyba uczy się, jak staram się rozgadać Maksa
* nie nocnikujemy - zamierzam na lato uczyć za jednym razem obu :tak:
* któraś z mam pytała jak to jest z dwójką (przepraszam, że nie pamiętam, która), a więc - pierwsze pół roku było tragiczne, ale teraz wychodzimy na prostą - i zaczynam cieszyć się z macierzyństwa, bo kiedyś nie miałam na to siły.... :-p

to taki wielki skrót ;-)
pozdrawiam Was serdecznie

 
Hej, witam się i tutaj :-)

U nas przeziębieniowo, dzieciaki zasmarkane, D kaszle, mnie też coś chyba bierze. Oby się tylko na przeziębieniu skończyło bo w niedzielę na imprezkę urodzinową się wybieramy :tak:
 
reklama
patewka oczywiscie ze uwazamy mamy speecjalny grzejnik na butle gazowa i jest on w kuchnio salonie wiec caly czas obserwowany pochodzi z pol h i wylanczamy
 
Do góry