reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Czesc sobotnio i weekendowo.

Wczoraj uczulenie Juleczki wcale sie nie zmniejszylo - chociaż zostalam przy jablkach i kaszce ryzowej. Dzisiaj odstawiam więc kaszke - jest w niej vit.A - może to ona jest sprawca? :-(
Przejdziemy na ryżowy kleik gdzie nie ma żadnych dodatków ... Od jabłka przecież startowałyśmy i nie było wysypki.

Za to w aptece stówe zostawilam - zaopatrujac sie w krem, płyn do kapieli i szampon oilatum :wściekła/y: Czy wiecie jakie wapno możnaby Julci podac na złagodzenie swędzenia ?
 
Heja :))

Patewka ja sie niestety nie orientuje co moglo by zlagodzic swedzonko nieprzyjemne ;/
Famme fajnie ze malenka Ci lepiej juz je :)) Oby tak dalej :)) Noo i niech zabek w koncu wyskoczy :))
Klucha kurcze ze Ty tak pozno konczysz prace i jeszcze masz ochote winka sie napic :))
 
Patewka zwykłe wapno w płynie,najlepiej nie smakowe.....jak uczuliło ją np marchewka gerbera,to teraz wstrzymaj się z podawaniem czegokolwiek nowego do ustąpienia wysypki i za jakieś 2 tygodnie daj jej trochę soku z marchewki np Hippa bo ten jest czysty bez dodatków,raz,drugi,i jak nie będzie efektów ubocznych to dobrze,ale zupki gerbera się wystrzegaj.A i co jeszcze jeśli jest wysypka to podawaj tylko pewniki po których wysypki brak u mnie w praktyce to mleko i kaszka malinowa:eek::eek::eek: bo w przeciwnym razie dzieć będzie uczulał się na coraz to nowe produkty.Tak mi poradził mój lekarz.
 
Patewka zwykłe wapno w płynie,najlepiej nie smakowe.....jak uczuliło ją np marchewka gerbera,to teraz wstrzymaj się z podawaniem czegokolwiek nowego do ustąpienia wysypki i za jakieś 2 tygodnie daj jej trochę soku z marchewki np Hippa bo ten jest czysty bez dodatków,raz,drugi,i jak nie będzie efektów ubocznych to dobrze,ale zupki gerbera się wystrzegaj.A i co jeszcze jeśli jest wysypka to podawaj tylko pewniki po których wysypki brak u mnie w praktyce to mleko i kaszka malinowa:eek::eek::eek: bo w przeciwnym razie dzieć będzie uczulał się na coraz to nowe produkty.Tak mi poradził mój lekarz.


Kaszka malinowa nie uczula u Ciebie ?? A mi znow lekarz i znajome mowily nie dawaj cytrusow jakich kolwiek banan od 7 miesiaca maliny jezyny owoce lesne czekolada i kakao sie wystrzegac bo sa najbatrdziej uczulajace ... Ale na szczescie Nadia je wszystko doslownie i nic jej nie ma :))
 
Dziewczyny dziekuje za wszystkie podpowiedzi zarowno w tym jak watku jak i w tym o opiece. Jestescie kochane :tak: Ale bede musiala sobie chyba od nowa to posutawiac bo odkrylam faktyczna przyczyne tego cholerstwa na szyjce Juleczki (przepraszam za wyrazenie)

To polarkowy szaliczek który tydzień temu kupiłam. Wczoraj go uprałam recznie (pewnie niezbyt dobrze wyplukałam) a po południowym spacerku zobaczcie jak wysypka paskudnie się rozogniła:-( Gdybym go uprała normalnie nadal nie doszłabym do tego. Bo buzia i policzki zupełnie czyste. W sumie to powinno mi dac do myslenia ale starsze dzieci nie reagowaly skórnie na alergeny. Zdjecia wstawie zreszta na zamknietym.


No to lecimy sie smarowac i kurowac. Milego wieczoru. Papa.
 

Załączniki

  • CSC_1865a.jpg
    CSC_1865a.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 20
Cześć!

Narazie nie mam szans chyba Was tutaj doczytać, ale obiecuję, że ... kiedys to zrobie :sorry2::happy2:
Jestem padnięta i zaraz kładę się spać, z cichą nadzieją, ze córcia będzie łaskawa i da trochę pospać... Proszę o kciuki ;-)
Albo nie, to pierdółka, są ważniejsze sprawy i problemy, a do nocek z milionem pobudek już się nawet przyzwyczaiłam... ;-)

Patewka - dobrze, ze doszłaś do przyczyny uczulenia. Szkoda, bo szaliczek ładny. Ale zdrowie i dobre samopoczucie Julki ważniejsze :tak:

Spokojnej nocy!!!
 
reklama
Do góry