reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Sylcia to nocny marek z ciebie :szok: mi ciężko wytrzymać do 23 :sorry:
U nas piękne słoneczko więc po rehabilitacji będzie spacerek :tak: Starszy w końcu bez gorączki, za to z podwójną dawką energii :-D
A co tu tak cicho ?:confused:
 
reklama
Hej. :-)

Famme spóźnione ale szczere buziaki dla Emilki! :-)

Sylcia – tego mnie na biologii nie uczyli, a taka lekcja bardzo się może w życiu przydać. :-)


Mój M podreptał do laryngologa, znów ma zapalenie gardła. :dry: To drugi albo trzeci raz w tym roku. :shocked2: Trochę się o niego martwię i teraz mam dwie marudki domu: jedna ząbkująca, druga kaszląca. :confused:

Miłego dnia. :-)
 
witam i ja wczoraj mielismy miec 8 osob na dwa stoliki a skonczylo sie na 28. hmmm no nic ja chyba nigdy nie wroce z pracy przed polnoca, a dzis i jutro to juz na pewno.
u mnie juz chyba norma szaro i ponuro.
 
Heja babki a u mnie dzis znow troszke slonka jest :))
Ahh mam ogromne problemy z psaniem Nie umiem usnac dopiero ide okolo 2 spac ;/
karmi / sex / baardzo goraca kapiel - dokładnie w tej kolejnosci - i spisz jak niemowle :-p

Od dzisiaj mam w domu całą trójeczkę - - w szkole odnotowano jeden przypadek A/H1N1 i mamy kwarantanne :no: Szkola zamknieta do przyszlego czwartku.
 
karmi / sex / baardzo goraca kapiel - dokładnie w tej kolejnosci - i spisz jak niemowle :-p

Od dzisiaj mam w domu całą trójeczkę - - w szkole odnotowano jeden przypadek A/H1N1 i mamy kwarantanne :no: Szkola zamknieta do przyszlego czwartku.

Bede musiala to wyprobowac ::D:D:D
A co tej grypy w moim miescie duzo osob juz jest chorych ;/;;/
 
reklama
dobry wieczór i zarazem dobranoc

dzięki wszystkim dziewczynom za życzenia wczorajsze dla mojej 7-miesięcznej milci.
Kiedy to mineło :szok: ??!!
Ząbek dalej sie wyrzyna, długo coś to trwa. I niestety juz pierwszy raz mnie ugryzła w sutek :eek: ojojoj bolało, a co to bedzie jak wiecej sie pojawi kłów?j już sie boje.
Coś źle sie czuje, obolała jakaś, i jakoś tak mam niemiłe przeczucie ze to okres sie pojawi.... buuuuu koniec sielanki, ale tabsy juz kupione, wiec tylko jeden raz, jakoś wytrzymam i potem znowu bezterminowa sielanka ;D
A tak poza tym ciesze cie bardzo (mam nadzieje ze nie zapesze) bo mała w koncu zaczyna ładnie jeść, a nie pluć naokoło. oby tak dalej.
ok kochanieńke to tyle na dziś, zmykam spac
dobranoc
 
Do góry