reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Patewka dobrze, że to nie jedzonko :-) szaliczka szkoda, ale tej małej ślicznej szyjki bardziej :tak: teraz niech to diabelstwo szybko znika :-)
 
Witam się w niedzielę. :-)

Patewka – dobrze, że to szalik a nie jedzenie. :tak:


Julian nakarmiony i radośnie fika na macie, mój M dalej pochrapuje, a ja w końcu nadrabiam BB. ;-)

Pogoda nieciekawa, ale i tak pójdziemy na spacer. :-p

Jutro zaczynamy przygodę ze żłobkiem, idziemy na 10.00 i zostaniemy godzinę. Ciekawe jak to będzie. ;-)

Miłej niedzieli. :-)
 
Ma dunia zdawaj relacje ze żłobka. Bo my zaczynamy tak od stycznia po trochu tak na 2 h najpierw ze mną a od marca jak dobrze pójdzie to codziennie będzie zostawała na ok 5h.
a w ŁODZI suprę słońce świeci i jak Zuzia tylko się obudzi i zje obiadek to idziemy na spacer..
 
Witam!!!

Antybiotyk u Tiny działa bez wysypki narazie:-):-):-) za to jej zainteresowanie światem jest przeogromne z ulubionego miejsca koło lodówki przez 10 minut pokonała dystans 2 metrów...na siedząco:szok::-D:szok::-D nie wiem jak....bo cały czas siedziała na pupie.
Kaszka malinowa nie uczula u Ciebie ?? A mi znow lekarz i znajome mowily nie dawaj cytrusow jakich kolwiek banan od 7 miesiaca maliny jezyny owoce lesne czekolada i kakao sie wystrzegac bo sa najbatrdziej uczulajace ... Ale na szczescie Nadia je wszystko doslownie i nic jej nie ma :))
Używam kaszki ryżowo malinowej od 4 miesiąca bobovity a zowoców przechodzą bez alergii banany,jabłka,gruszki,brzoskwinie i morwle,jagody,winogrona,śliwki...czyli wszystko co jest do podania 7,5 miesięcznemu szkrabowi.
 
Witam!!!

Antybiotyk u Tiny działa bez wysypki narazie:-):-):-) za to jej zainteresowanie światem jest przeogromne z ulubionego miejsca koło lodówki przez 10 minut pokonała dystans 2 metrów...na siedząco:szok::-D:szok::-D nie wiem jak....bo cały czas siedziała na pupie.

Używam kaszki ryżowo malinowej od 4 miesiąca bobovity a zowoców przechodzą bez alergii banany,jabłka,gruszki,brzoskwinie i morwle,jagody,winogrona,śliwki...czyli wszystko co jest do podania 7,5 miesięcznemu szkrabowi.


Ahaa no ja Nadinie tez daje te kaszkii :))
 
Witam się również poniedziałkowo - deszczowo!!!!!

My juz od ponad godziny na nogach, Filip z racji pogody jakiś marudny jest........:-( ale może mu przejdzie.

Miłego dnia!!
 
reklama
Hejka babeczki! Witam po weekendzie.
Mieliśmy bardzo jeżdżony weekend. W czwartek wieczorem zgadałam się z siostrą i korzystając z okazji, ze m. jechał służbowo do Warszawki, zabraliśmy się z Kacperkiem, by odwiedzić ciocię. Troche sie balismy jak mały zniesie 4 godz. jazdy, ale był grzeczny jak aniołek. Wyjeżdżalismy przed 6.00 spał 2 godz, a później siedział i patrzył na przejeżdżajace z boku samochody. W drodze powrotnej zaczął marudzić 30 km przed dotarciem do domku. Ach jestem z niego dumna:-):rofl2::laugh2:
Sobota zakupki, a w niedziele znów w samochodzie i odwiedziny dziadków:-):-D

A dziś odpoczywamy po weekendzie;-);-);-)
 
Do góry