reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Wreszcie w domku nio:-) cały dzień wykładów i zajęć...padam po prostu...ale jutro mam cały dzień wolny to sobie poleniu****e:-)
Weekend nie wiem kiedy i jak mi przeleciał...w sumie po za odwiedzinami u przyjaciela ( i jego słodkiej małej córeczki:) ) nic specjalnego się nie działo:-p
Co do zakupów ciążowych to kupiłam kilka drobiazgów dla maleństwa ale większe zakupy zacznę w grudniu-wtedy przyjedzie moja mama z toną rzeczy dla dziecka( ambitnie wykupuje wszystko co się da :-)) i będę mogła się zorientować czego jeszcze mi trzeba:)
 
marys normalnie sie usmiałam ale tak pozytywnie z tego ping ponga! normalnie czad! hihi a ciekawe jak to będzie jak brzuszek będzie większy!


a mi z aktywnosci to rowerka brakuje bo akurat to naprawde lubiałam...bardzo :)

wciełam budyn i taaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkk mi dobrze :)


ups... nam ;) hihi
 
No mi tam tej zimy będzie brakowało jazdy na łyżwach... z kolei lubię basenik ale teraz tak łatwo marznę, że na samą myśl mi się odechciewa pływania:-p
 
Alka ale mi ochoty na budyń narobiłaś....ale jestem pełna jeszcze po obiedzie, więc może sobie odpuszczę.

Ale jak ochota nie przejdzie to będzie mój mężuś biedny...bo budyniu w domu mam brak, a tu w Holandii to sama nie wiem jak to po holendersku :baffled:( zaraz będę szukała w słowniku) i gdzie go nawet szukać. :no:

Oki , buziaki i miłego wieczornego relaksowania!!!
 
hihi
to dam ci przepis aha jak zrobic budyn nie z torebki

dajesz szklankę mleka, łyżkę cukru, jajko(tylko zółtko) i łyżkę mąki ziemniaczanej plus kakao i gotowe

mleko wymieszaj z żółtkiem i mąką, zagotuj cały czas mieszając wrazie co smacznego

a przepis pamietam jeszcze z szkoły mielismy takie zajęcia jak technika i chłopcy robili karniki dla ptaków a my dziewczynki na drutach szydełka...i do dzis pamietam smak utartej marchewki z jabłkiem...super że mi to przypomniałas :)


almani tez lubie basen choc nie umiem pływac ale zawsze sobie ngami pomachałam na desce i tak pływałam...aż mam ochote sie tak zanurzyc...
 
hihi
to dam ci przepis aha jak zrobic budyn nie z torebki

dajesz szklankę mleka, łyżkę cukru, jajko(tylko zółtko) i łyżkę mąki ziemniaczanej plus kakao i gotowe

mleko wymieszaj z żółtkiem i mąką, zagotuj cały czas mieszając wrazie co smacznego

Hehe super wielkie dzięki!!! No to jak coś problem będzie z głowy!!
 
hihi w naszym stanie trza sobie pomagac :) a macie przepis jak z niczego zrobic sledzie w octcie?
bo to jedyna zachcianka która mnie trzyma i trzyma....hihi
 
reklama
a ja je pokochałam...hihi kiedys jadłam okazjonalnie (imprezki czy swieta) a teraz....na kilogramy! choc ciepłe bułeczki nie pogardzę...hihi
 
Do góry