reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Dziś udało mi się poczuć pierwsze ruchy dzidzi:-) przynajmniej tak mi się wydaje-nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam:) lekarz mówił mi, że ruchy mogę zacząć odczuwać w miarę wcześnie-a to dlatego, że jak było usg w 11 tygodniu to stwierdził, że tak ruchliwej dzidzi na tym etapie jeszcze nie widział:-)
 
Dziś udało mi się poczuć pierwsze ruchy dzidzi:-) przynajmniej tak mi się wydaje-nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam:) lekarz mówił mi, że ruchy mogę zacząć odczuwać w miarę wcześnie-a to dlatego, że jak było usg w 11 tygodniu to stwierdził, że tak ruchliwej dzidzi na tym etapie jeszcze nie widział:-)


hehe to tak jak u mnie
mówił że łobuz będzie :D
 
moja niunia od 12 tygodnia jest strasznie ruchliwa super uczucie jak bylam w ciąży z Julką to od 15 tygodnia dawała popalic:) słodkie uroki bycia w ciąży:)





 
Ostatnia edycja:
zazdroszczę tego uczucia....tak bym już chciała poczuć moje maleństwo:-(..wiem wiem teoretycznie jest jeszcze czas ale czytając że tyle z Was juz czuje dzieciaczki to robie się smutna:-:)-( Widocznie jestem zbyt niecierpliwa:baffled:
 
Cześć dziewczyny.Jak dzisiejsze samopoczucie?Ja siedze w pracy na szczęście za dwie godzinki kończe i dwa dni wolnego przede mną...w poniedziałek mam troszkę załatwiania,ale we wtorek chcę troszkę poleniuchować.Ciągle mysle o prezencie dla mojego M i nie wiem.:-( Ciężko jest coś wymyślic dla faceta:crazy:
 
Marcia1986 ja sie boje okropnie porodu :/ mam nadzieje ze po szkole rodzenia troche sie uspokoje :)Ewa_1983, a ja juz myslalam ze ze mnie taka beksa :p tez sie rozklejam i to jak ... jak widze te malutkie rączki i nózie tooo ... :)Almani, mam nadzieje ze na nastepnej wizycie, tj. 29 poznam juz plec, tez nie umiem sie juz doczekac :)pozdrawiam kwietnioweczki :*
 
reklama
Właśnie myślałam sobie nad szkołą rodzenia...i naprawdę nie chce mi się na nią chodzić. Raz, że mój J nie będzie mógł iść tam ze mną, a dwa że na "imprezach" tego typu źle się czuję...i teraz mam dylemat nio:-(

ania_g21 skąd ja znam ten ból no;p prezent dla faceta...dramat:-p
 
Do góry