reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

:-DWitam kochane kwietnióweczki!!

Jak tam samopoczucie po weekendzie? U mnie wszystko ok a jeszce tym bardziej że wczoraj bylam u mojej tygodniowej chrześnicy :-) jest poprostu kochana takie maleństwo, śliczna no poprostu miodzo :tak::-D i już zrobiła kupke cioci na kolankach:-D

pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę
 
reklama
ania i almani - ja uwielbiam robic prezenty - załóżcie sobie, że same jestescie facetami i co chcecie dostac... ja mojemu ciągle cos wymyslam... teraz zrobiłam mu plastron na zamówienie - pod jego hobby rzeczy z smiesznymi nadrukami, teraz jescze wymysliłma majteczki z napisami:chrapie, hipoteka, dziecko w drodze hihi

a co do rodzenia...już też bym chciała dzidzie...dłuży mi sie już ten czas...wczoraj sliczne spiochy kupiłam ...boskie...i juz bym chciała swoje dziecko ukochac :)
 
Witajcie po weekendzie :happy2: Weekend wspaniale tylko szkoda że taki krótki...i znów w pracy trzeba całe 5 dni siedzieć :-( Jak ja nie lubie poniedziałków :hmm:Pozdrawiam i życze miłego dnia.
 
Witam!!!!

U mnie weekend tez minał spokojnie. Sobota "zakupy ciążowe", potem spacerek nad morzem, niedziela była deszczowa, wiec caly dzień z M. przewalaliśmy się i oglądaliśmy filmy. :happy2:

Teraz jeszcze leżę z laptopem w łóżku i nie chce mi się wychodzić spod kołderki :tak:tak tu cieplutko.

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia wszystkim!!!
 
Witajcie po weekendzie :happy2: Weekend wspaniale tylko szkoda że taki krótki...i znów w pracy trzeba całe 5 dni siedzieć :-( Jak ja nie lubie poniedziałków :hmm:Pozdrawiam i życze miłego dnia.
cóż ... podpisuję się pod tym rękoma i nogami .....

a my w sobotę poimprezowaliśmy (znowu) nocka lekko zarwana:zawstydzona/y: a w niedzielę dobiliśmy się porządkami, sadzeniem, przesadzaniem i nawożeniem ogrodu:happy2: synek padł o 19:szok: więc chodciaż wieczór był leniwy
pozdrawiam
 
Cześć dziewczynki :-)

My też zrobilismy sobie z sąsiadami małą imprezke sobotnią. Fajnie było tylko mi się spać chciało :-p

Co do ruchów to ja czuję już na 1000% - to już są prawdziwe "kopniaczki" :tak:

A co do porodu - mi na razie się nie spieszy, dobrze jest jak jest :-) i tak mam sporo na głowie ;-). Po za tym trochę się obawiam jak to będzie, jak Daria zareaguje i takie tam...
 
Witam!!!!

U mnie weekend tez minał spokojnie. Sobota "zakupy ciążowe", potem spacerek nad morzem, niedziela była deszczowa, wiec caly dzień z M. przewalaliśmy się i oglądaliśmy filmy. :happy2:
Dokładnie to samo robiłam :-) Tylko dodatkowo w garażu mamy stół do ping pong i to jest ostatnio jedyna forma sportu jaka uprawiam codziennie. Mąż się śmieje ze tak dobrze mi idzie ze wyśle mnie na mistrzostwa ciężarnych :-)
 
Ostatnia edycja:
Córeczka jest już duza i napewno dobrze przyjmie rodzenstwo tylko musisz juz jej tlumaczyć co sie zmieni, moja Jula ma niecale 2 latka i odkad sie dowiedzialam o ciazy tlumacze jej ze mama ma dzidziusia w brzuszku niedawno bratowa rodzila to mowie ze bedziemy mieli dzidzie jak Cyprianek:)
Ze dzidzius bedzie spal w jej łużeczku a Juli kupimy łuzko i takie tak Julia sie bardzo cieszy i mowi wszystkim ze bedzie miala brata:) przychodzi do mnie rano do łużka i caluje brzuch dziendobry dzidzius:D
Naprawde od poczatku jej tlumacze nawet zabralismi ja na usg i ona chodzi dumna i opowiada ze bedzie mamie pomagac przy dzidziusiu mam nadzieje ze jak urodze to dalej bedzie miala takie podejscie:)
 
reklama
Do góry