reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
jejuuu to ja chyba najwcześniej wracam do pracy, juz 14.09:-( takiego mam lenia na samą myśl.... no i żal młodego, ale już pisałam na ten temat dawno temu to nie będe się powtarzać... suma sumaurm najchętniej bym ja z nim została:tak:
Niestety są takie co mają gorzej, ja wracam 1-go września... w zasadzie to już 31 sierpnia muszę zajrzeć do pracy i zobaczyć co i jak... a od 1-go zaczynam pełna parą, na szczęście tylko 1/2 etatu. Pieniądze marne, ale na rachunki prawie wystarczy...
 
ja też od 1 września zaczynam:dry: a na dodatek starszy zaczyna przedszkole - będzie cyrk:baffled: na szczęście początkowo będę mogła w pracy krócej posiedzieć bo mam całkowicie nie normowany czas pracy:sorry2:
 
no mialyscie racje,nie umarlam niestety.......:no:

sluchajcie jaki palant ze mnie---ze 3tyg temu kupilam na allegro wywolanie zdjec--wiecie o co chodzi nie??i od tego czasu staram sie zaznajomic z parszywa aplikacja crazy foto i za zadne skarby nie umiem sobie z tym poradzic.

a tak w ogole to pragne ciasta ....jakiegokolwiek......
 
nie za bardzo łapie o co chodzi z crazy foto...ale ja dawnio nic nie wywołałam...ful zdjęc na płytach a sciany puste...a tak musze sie zmobilizowac i cos wywołac...

a tak co do ciasta z sliwkami...watek kulinarny cos kuleje...trza nadrobic :-)
 
to ja co miesiąc się mobilizuję i wybieram najlepsze zdjęcia i wywołuję, bo jakby mi się tego nazbierało to niewyróbka, wolę być w tym temacie systematyczna... więc u mnie ściany nie są puste :-)
 
Czesc dziewczynki.Nie bylo mnie ostatnio bo mialam zalatany tydzien.W sobote bylismyna weselu u znajomych i wkoncu sie wybawilam.Oliwier z moja mama siedzial i byl bardzo grzeczniutki.Wypił moje mleczko z butelki i jak zawsze poszedl spac.Bylam w szoku.
Dzisiaj moje dziecie konczy 4 mieisiace.Boze jak ten czas szybko leci.Dopiero co sie urodzil a tu juz 4 miechy zlecialy.Nie stety nie doczytalam co popisalyscie.Widze tylko ze o pracy i wprowadzaniu pokarmów.Ja do pracy wracam 1 pazdziernika.Tez na 1/2 etatu narazie.A co do pokarmow to ja nie wiem juz jak to jest jak sie karmi piersia.Mowia ze nawet od skonczonego 5-go mieisiaca,a mnie tak kusi dac jakis deserek,albo jabłuszko czy cos.Co o tym sadzicie??
Co do wywolywania zdjec to ja mniej wiecej co miesiac staram sie cos wywolac.Robie to przez internet.Znalazlam fajna stronke gdzie mozna sobie takie cos zrobić.
 
reklama
Spaczyna, faktycznie byłam u nas w Parku wodnym. Opisałam dosć szczegółowo, ale jakbyś coś jeszcze chciała wiedzieć, to wal śmiało z pytaniami, chętnie pomogę.
Ja do pracy wracam nie wczesniej niż w marcu, z tym że cały czas na wychowawczym zamierzam brać prace zlecone do domu i tak zarabiać na rachunki. a dziś w ogóle miałam "w gościach" sekretarza redakcji z mojej firmy i wstępnie zaproponował mi ambitną pracę przy nowym projekcie. Muszę się jednak "przespać z problemem", bo póki nie miałam dziecka, to mi sie wydawało,że zorganizowanie sobie czasu do pracy nie powinno być większym problemem:-D o święta naiwności!

Mój dzieć jeszcze nie śpi - bawi sie właśnie koło mamusi, nocny marek jeden:-):-):-)
 
Do góry