reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej laski:-)

Ja nie za bardzo wyspana,glowa mnie nadal boli i nic mi sie nie chce.Oprocz tego gora prasowania mi z minuty na minute rosnie,balagan maly w domu,trza pranie wywiesic,rozladowac zmywarke i nie ma kto tego zrobic:sorry2::baffled::confused:
Nie wiem jak wytrzymam ten dzien!!!!!Dziewczyny co moge brac na bol glowy jak karmie??Bo mnie powoli chyba znowu dopadaja migreny i kazdy kolejny dzien bolu jest mocniejszy:zawstydzona/y::-(a juz mialam spokoj w ciazy...
Moje serce spi a ja doczytalam tylko na tym watku i zjadlam sniadanie.

Co do poszerzania diety mialam wprowadzac cos od 5 msc ale jak bylam w domu no to mama kupila miskowi sloiczki z jabluszkiem i marchewka i jabluszkiem wiec po lyzeczce dawalysmy mu a teraz kilka lyzeczek daje,chociaz nie za bardzo chetnie je.

Zdjecia...eh...u nas jest tego tyle,ze masakra!!Moj M posegregowal wszystkie do folderow z 1,2,3 i 4 msc no i cos tam powybieralismy do wywolania ale to wywolywanie juz trwa jakis miesiac albo wiecej:sorry2:nie mozemy sie zebrac.Sciany puste,ramki zakupione a zdjec nie ma nadal:confused:ale moze w przyszlym tyg damy do wywolania.

Kurde chcemy zakupic stolik kawowy i naroznik jakis ladny do salonu,bo pusto jak nie wiem co(jeszcze nie urzadzilismy sie do konca po remoncie i przeprowadzce)no ale nie mozemy znlezc nic ladnego co by nam pasowalo:wściekła/y:jak jest cos fajnego to ekoskora a ja strasznie tego nie lubie i nie chce miec ekoskory tylko jakis przyjemny material.Mam nadzieje ze znajdziemy cos,bo juz patrzec nie moge na ten pokoj no i jeszcze firanki i zaslony musimy kupic,bokarnisze puste wisza(dodam,ze mezus kupil sam karnisze i zamontowal jak nas nie bylo)

bluebell zycze zdrowka!!!!!Jak mnie cos lapie(mam na mysli chroby zwiazane z gardlem to tantum verde mi pomaga-w aptece babka mowila ze mozna brac przy karmieniu,a ja bardzo czesto chora jestem na angine wiec juz pare opakowan tego wzielam)

Margaret ja mam za to odwrotny problem,bo lekarka powiedziala,ze moj misiek za gruby jest i za bardzo tyje...ale skoro pisalyscie ze niektore z Waszych dzieciaczkow tez tak waza to nie wiem co ta lekarka chce:dry::baffled:

Eh...mi tez marzy sie jakies ciasto...ale za to dzisiaj na obiad bede miala kluski na parze mojej mamy!!!!!!!!!!Juz mi slinka cieknie..mmm...

Lece,bo cos mi sie zdawalo,ze moj skarbek wstal juz...
Buziaki i do pozniej;-)
 
reklama
witam i ja
madzia na bol glowy mozesz apap i panadol
co do tygodni to moja Hanka w sobote skonczy 17
bluebell nie martw sie ja tez mam dwie lewe rece do wypiekow i nic nigdy mi nie wychodzi
moglo by przestac padac bo musze isc do banku
 
Klucha - to jak Twoja w sobote 17 to moja juz 18? Bojciu, kiedy to zleciało....
Ale czekaj, to ja w takim razie powinnam mieć jeszcze tylko 2 tyg macierzyńskiego, wydawalo mi sie ze dluzej...
Chociaz nie, to juz koniec sierpnia bedzie, wiec chyba by sie zgadzalo...
Ale mi teraz lepiej miesiacami liczyc
 
hello!!!
u nas noc ok,maly budzi sie tylko raz na szame a potem spimy slodko do 9.Teraz czekam na mame bo m. pojechal do Wawy a ja nie mam nawet nic na sniadanie wiec matke wezwalam niech posili glodne dziecko.
Uporalam sie w koncu wczoraj ze zdjeciami,wiec teraz tylko czekam na przesylke.

Klucha ale ja nic a nic nie potrafie upiec.Po prostu zero:crazy:
 
margaret moja tez mało przybiera dzis smigam do poradni laktacyjnej moja przybiera tylko 80 na tydzien kiedy powinna 150-200 -zobaczymy co mi dzis doradzą
 
ja mam macierzynski do 28sierpnia a potem urlop do 30.09 a potem to wsadze dziecie do torebki i znim chyba pojde do pracy bo na razie nie mam konceptu co z nim poczac:-(
 
szczęśliwa, jak już tam będziesz, to zapytaj, od kiedy dzieci "zwalniają" z przybieraniem, dobrze? będę wdzieczna :-) bo mi wyleciało z głowy jak byłam u lekarza, a Misiek ostatnio przez tydz.przytył 100 g i nie wiem, jak to się ma do wytycznych;-)

a ja właśnie wróciłam ze spacerku i zakupów, poprzedzonych ... wizytą w przychodni i pobieraniem krwi Jasia. chyba ja się bardziej stresowałam niż on:baffled: ale lekarz kazał nam wczoraj zrobić morfologię z żelazem i wapniem, więc się wybraliśmy. no nic, jutro po wyniki

a teraz transportuje się do kuchni, robić ciasto zuziuni.:-D
 
cześć dziewczyny, u mnie nocka ciężko, młody miał temp. po szczepieniu po raz pierwszy, dostał czopek i noc minęła, ale rano znów miał temperaturę, teraz ma 37,5, narazie nie daję czopka, ale dziewczyny do ilu dni po szczepieniu może utrzymywac się temp.? bo ja pierwszy raz spotykam się z tym problemem:zawstydzona/y: wcześniej każde szczepienie zupełnie bezproblemowo
 
reklama
Dzisiaj moje dziecie konczy 4 mieisiace.Boze jak ten czas szybko leci.Dopiero co sie urodzil a tu juz 4 miechy zlecialy.
uściski i buziaki dla Oliwierka! i dla pozostałych dzieciaczkó, ktore majądziśswoje świeto!

Kurde chcemy zakupic stolik kawowy i naroznik jakis ladny do salonu,bo pusto jak nie wiem co(jeszcze nie urzadzilismy sie do konca po remoncie i przeprowadzce)no ale nie mozemy znlezc nic ladnego co by nam pasowalo:wściekła/y:jak jest cos fajnego to ekoskora a ja strasznie tego nie lubie i nie chce miec ekoskory tylko jakis przyjemny material.
ekoskóra to rzeczywiście szajs, my mamy narożnik z tego, myślałąm że będzie super a tu człowiek tylk osie przykleja jak siądzie, ale szczęście w nieszczęściu mamy kot nam obskubał i musimy kupić cos nowego, madziu, polecam firmę tombea ze swarzędza, poszukaj ich strony www, za nasz narożnik daliśmy 1700zł, i każdy model robią z różnych rodzajów obić

moja nocka byla niespokojna, mały miał temperaturę po szczepionce, nie dużo ale wiercił mi się cały czas w nocy, podałam paracetamol i bylo trochę lepiej, dobrze zasnął dopiero jak mu w nocy butlę zrobiłam, teraz trochę nadrobiliśmy ze spaniem bo wstaliśmy o 9.30

bluebell - mi ostatnio pryzpadły do gustu ciasta z blogu moje wypieki, spod robi się z rozgniecionych ciastek digestive wymieszanych z masłem, a na górę ser zmiksowany z różnymi dodatkami i finito, potem tylko piekarnik i ślinka leci, tego nie da się zepsuć, chyba że masa serowa będzie za rzadka, a ser kupuję w sklepie w wiaderkach od razu na sernik :blink:

buziaki, miłego dnia
 
Do góry