reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć Kobiełki

Kamile szczerze współczuje smrodów, chyba bym oddała w takim stanie, w jakim to było:-p
A jak wasze maluchy? co juz jedzą z nowosci i jak tolerują?
Wojtas szama zupkę jarzynową, kaszkę na gęsto, jabłko z marchewką - generalnie uwielbia wszystko, co posiada marchewkę. Zgrzałam mu ostatnio jedną łyżkę zupki, ale musiałam dogrzać, bo mało sobie czoła nie oblizywał:happy:

Byłam w robocie, załatwiłam urlop, bo mi się kończy za trzy dni macierzyński:-( ale urlop mam do 3 listopada, a później będzie kombinowanie, co dalej... do roboty nie chcę wrócić, a bałam się, że jeśli tam pojadę, to znowu mnie fantazja najdzie, ale jednak nie:-p co tam przepracowałam, to moje i styknie. A Wojtas oczywiście furorę zrobił:-p
Buziaki!
 
Hejka

Kamile no to ci tesciówka numer wywinęła:-D

bluebell witaj z powrotem

Margaret super ze Tola zadowolona z atrakcji wodnych

Spaczyna gratulacje dla Karolka (no to nasze chłopaczki już ząbczaste:tak:)

Patewka dzięki za instrukcje, kiedyś spróbuję, mam nadzieję że mi wyjdzie

A u nas dzisiaj był straszny upał, ale daliśmy radę. Młody się okropnie slini i piącha w buzi non stop, jest gorzej niż przed ząbkami, a na następne to chyba jeszcze za szybko:confused: Ale te jego ząbeczki to z dnia na dzien coraz wieksze. Jak juz będzie tak fajnie widac to fotke wrzuce:tak:
Dzieci spią, a ja z piwkiem na bb i jednym okiem na allegro, bo dla młodego ciuszków cieplejszych szukam.
Aaaaa no i dostałam odpowiedź z pracy. 21 sierpnia kończy mi się macierzynski, więc do 12 października jestem na urlopie wypoczynkowym, a potem wychowawczy do końca przyszłego roku.
Na razie
 
Ostatnia edycja:
Asia100 - to ty całkiem długi masz wypoczynkowy. Mi kończy się macierzyński 12 września i biorę 35 dni wypoczynkowego, także wracam do pracy na początku listopada.:zawstydzona/y:
 
pojadłam frytki zadowolona z dzisiejszego dnia jestem bo kupiłam sobie kieckę która super leży (diabliczka moje natchnienie):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
jejuuu to ja chyba najwcześniej wracam do pracy, juz 14.09:-( takiego mam lenia na samą myśl.... no i żal młodego, ale już pisałam na ten temat dawno temu to nie będe się powtarzać... suma sumaurm najchętniej bym ja z nim została:tak:

Spaczyna chyba przegapiłam jakiś wątek przeprowadzkowy.... :confused::confused::confused: Chcecie zmienić lokum???
hmm... pora pomyśleć o swoim... bo my cały czas wynajmujemy i już nam coraz ciaśniej, a niestety nic nie dostałam, nie wygrałam ani nie odziedziczyłam, ale miejsce zostaje to samo - Kraków lub Wieliczka :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
U mnie dziś pochmurno i pada.
Gratuluje ząbków.
Marcel się ślini i wsadza wszystko do buzi drze sobie dziąsełka ale ząbków nie widu i nie słychu.
Och ja wam nie zazdroszczę powrotów do pracy. Mi tak dobrze się siedzi z młodym ze nawet nie tęsknie.
 
reklama
spaczyna witak w klubie tych co nic nie odziedziczyli i w totka nie wygrali -małżeństwo z bankiem rzecz konieczna ale z rozsądku;-)
 
Do góry