reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Marys - u nas są dwa ozonowane - ale ja ogólnie nie lubię basenów, także empirycznie tego nie doświadczałam - koleżanki gdzieś pluskały się w takiej wodzie :tak:
A tak w ogóle, to witam wszystkich :-)
Lecę dziś nad rzekę. Buziaki
 
witam sie :-)

my dzis na działkę
małą bawi sie grzechotkami ...pogoda super

kamile super artykuł badzo pomocny
i trzymam kciuki za pisanie mgr!

marys ja też czasami mam takie tknięcia :-)
 
Poczytajcie basenówki :-)
Na basen z niemowlakiem - BabyBoom

U mnie zapowiada się leniwa niedziela, może ruszę z pracą mgr... :-p

skunkanka - oczywiście, że zaszczepimy kocurka hehe, jeszcze może ktoś ma jakieś wskazówki co do posiadania kociaka przy niemowlaku?? Będę wdzięczna :-)
Kuweta w miejscu nie dostępnym dla szkraba(bo tylko patrzeć jak zaczną dzieci raczkować) a miseczka z jedzeniem tez poza zasięgiem małych łapek.Chociaż moja Oliwia kilka razy zdegustowała kocich chrupek(zanim mama sie kapnęła czemu jest tak cicho) i nic jej nie było chociaż liczyłam na to że "sierść" będzie miała ładniejszą.....ale niestety włoski ma po mamusi.......
 
marys ja też czasami mam takie tknięcia :-)
jeszcze nie doszłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Szwedka muszę zorientować się z tymi basenami. I zobaczyć jak to wygląda. Czy mi to odpowiada co u nas proponują.
Jak by było znośnie to bym się może przeszła z Marcelkiem. Bo dla dzieci to fajna sprawa jest.
Ja sama basenów też nie za bardzo, ale to dlatego ze mam te uczulenia. No i ja wychowana nad wodą jestem. Więc zamknięte zbiornika, tłum ludzi, hałas i smród chloru do mnie nie przemawiają.
A jak 2 razy przeszłam się u nas w Białym ( na Włókiennicza i na Zaścianki) to wyszłam z jakimś grzybem :no::baffled::crazy:
Ale na razie zrobię małemu basen w domu. Naleje mu wannę wody i będziemy się plumkać. Zobaczymy co on na to. Bo w wanience bardzo mu się podoba, się chlapie aż ja jestem mokra. :-)
 
a my leniwie zaczynamy dzionek

noc była koszmarem, mały kręcił się, odkrywał i stękał przez sen, wstawałam do niego co 5 minut, dopiero jak o 3 dałam jeść to zasnął głębiej i ... zbudził się o 6 rano rześki jak poranek, a ja oczy na zapalki, samodzielna zabawa tylko przez chwilę, dopiero po 8 zasnął

ale już sięupał zrobił, na dwór pójdziemy chyba o 17....

pa,miłego dnia
 
reklama
Witajcie
u nas skwar nie do zniesienia, dobrze, że okna mam od zachodu i większość dnia z naszej strony jest cień także w domu da się wytrzymać.

No i wybraliśmy się do aquaparku ale nic z tego nie wyszło:no: Nawet już z diabliczką sie umówiłam, podjeżdzam pod basen a tam kolejka na jakies 30m poza budynek jeszcze wystawała:szok::szok::szok:. Tłumy takie, ze masakra. Z wejściem z małą nie byłoby problemów ale baliśmy sie co tam w srodku bedzie sie działo przy takiej ilości ludzi. Nie lubimy tłumów i to nas przestraszyło:no: Także pozostała wanna w domu, popluskałyśmy sie z Tolą troszkę - taki mały wstęp do kąpieli w basenie, a do aqua wybierzemy sie w tygodiu pewnie mniej ludzi bedzie.:tak:

Jutro lecimy na kontrole do neurologa i w końcu na szczepienie (druga dawka dopiero). Nie chwaliłam sie chyba jeszcze, że posiew nam nareszcie wyszedł jałowy i możemy sie zaszczepić:-D:-D:-D Koniec z zakażeniem dróg moczowych, ufff... oby sie nie powtórzyło.

buziaki
 
Do góry