reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej kwietnioweczki:-)

Informuje ze wszystko u nas ok i zyjemy!!!
Ja troche nie mam czasu do Was zagladac w dzien,bo wiecie jak to jest u rodzinki:-) Dzisiaj Was nie doczytalam ale zrobie to jutro.
Teraz ide spac,bo juz oczy mi sie zamykaja.

Dziekuje za zyczonka dla Domisia;-)

Witam nowa kwietniowke:tak:

Dobranoc kochane!!
 
reklama
dobra widze ze nie doczytam tyle namazalyscie
witam nowa kwietniowke
ja wrocilam wlasnie z ambasady i paszport do odebrania 25go
To u Was nie wyrabiają tego samego dnia? :confused:
My dostaliśmy paszport po 4 godzinach od złożenia wniosku. I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie jazdy 200km w jedną stronę po odbiór. :dry:



Idę doczytać zamknięty i spać. Poźno się zrobiło... :confused:
Dobranoc. :-)
 
Witam !!!
Przepraszam ze wczoraj już nic nie pisała, ale o 21 padłam. Dzisiaj pogoda też taka pochmurna jak wczoraj :no: Jade dzisiaj do znajomej bo ma dla mnie worek ciuszków po swojej córeczce:-) Zobaczymy co tam będzie. Mąż pojechał do pracy, a ja sie jeszcze chyba położe, wiec do później :-)
 
Heja laski !!!

Witam sie z ranka.
u nas dziś slonecznie od rana. :cool2::cool2::cool2: Wiec moze znowu będzie morze :happy2::happy2:

To u Was nie wyrabiają tego samego dnia? :confused:
My dostaliśmy paszport po 4 godzinach od złożenia wniosku.

W holandii tak samo było, a nawet krócej, bo po 2 godz. był paszport do odbioru ;-);-)

Oki ja zmykam, jak cos to do później . PA

PS. Fotki z wczorajszego rannego spacerku po wydmach nad morzem i wieczorny spacerek przy zachodzie słońca :happy2::happy2:
 

Załączniki

  • 79 (1).jpg
    79 (1).jpg
    31 KB · Wyświetleń: 23
  • 87 (1).jpg
    87 (1).jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 31
  • 93.jpg
    93.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 23
Heja laski !!!

Witam sie z ranka.
u nas dziś slonecznie od rana. :cool2::cool2::cool2: Wiec moze znowu będzie morze :happy2::happy2:



W holandii tak samo było, a nawet krócej, bo po 2 godz. był paszport do odbioru ;-);-)

Oki ja zmykam, jak cos to do później . PA

PS. Fotki z wczorajszego rannego spacerku po wydmach nad morzem i wieczorny spacerek przy zachodzie słońca :happy2::happy2:

Sliczne zdjecia. Ślicznie wyglądasz. Fajnie ze u Ciebie słonecznie u Nas pochmurno i już chyba słonko nie wstanie :-(

-------------------------------------------------------------

Dzieczyny wklejam Wam kilka zdjeć z mojego ślubu żebyście mnie poznały :-)
 

Załączniki

  • DSC_0007k.jpg
    DSC_0007k.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_0029k.jpg
    DSC_0029k.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_0056k.jpg
    DSC_0056k.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_0093 copy.jpg
    DSC_0093 copy.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_0103 copy_edited-1.jpg
    DSC_0103 copy_edited-1.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_0112 copy.jpg
    DSC_0112 copy.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :-)
To u Was nie wyrabiają tego samego dnia? :confused:
My dostaliśmy paszport po 4 godzinach od złożenia wniosku. I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie jazdy 200km w jedną stronę po odbiór. :dry:
Ja czekałam 2 tygodnie na paszport w Paryżu. Ale odbierać jeździł już sam mój mężulek.
Aha zazdroszczę i od razu zatęskniłam za Bretanią :-(No po prostu zakochana jestem w tamtej krainie :-)
Marcel już zrobił sobie drzemkę. W nocy budził się 3 razy, ale mimo to jestem wyspana.
U nas pochmurno i się ochłodziło. Mam tylko nadziej ze nie będzie padać.
A wczoraj na pól miasta naciągnęły chmury i lało ( moja mama mieszka na innym osiedlu i mówiła ze straszny mocno padało) a u mnie ledwo pokropiło.
 
Hejka

U nas pobudka była o 7:40, a teraz młody znowu śpi, więc mamusia moze na bb zasiąść:-)
U nas tez troche pochmurno dziś ale czasem słonko delikatnie przeswituje. Nie mam żadnych planów na dziś, nudaaaaa, może na allegro poszukam ciuchów dla młodego bo mało mam takich cieplejszych na jesień.

Miłego dnia
 
Witajcie. :-)
Podczytuję BB i denerwuję się przed rozmową z wererynrką. Wczoraj byłam u niej z zapaleniem ucha Nikity i z łapą. Z uchem już jest lepiej, ale noga mnie martwi. :-( Kiedyś miała na łapie wrzód, wyczyścili i było OK: Teraz znów coś tam się babrze, ale bez wysięków na zewnątrz, tylko kuleje. :dry: Weterynarka mówi, żeby poczekać, ale ja jakoś mam obiekcję, bo przecież w piątek wyjeżdżamy w góry. :confused2: Czekać na czyszczenie ponad dziesięć dni? Może zrobić się większy bajzel. :dry: Ale z drugiej strony teraz czyścić i potem codziennie jeździć na zmianę opatrunku i antybiotyk do przypadkowego lekarza i jeszcze niewiadomo gdzie. :dry: No i mam dylemat...
 
To u Was nie wyrabiają tego samego dnia? :confused:
My dostaliśmy paszport po 4 godzinach od złożenia wniosku. I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie jazdy 200km w jedną stronę po odbiór. :dry:



Idę doczytać zamknięty i spać. Poźno się zrobiło... :confused:
Dobranoc. :-)

nie u nasnie wyrabiaja tego samego dnia ale za to nadaja nr pesel takze wiec mniej latania w pl.
ja nie mam nic przeciwko wyprawy do dublina ponownie shoping przy okazji :-D
 
reklama
hejoooo

U nas dziś pogoda dziwna, tochę słońca, trochę chmur i straszny wiatr, mężuś urwał się z pracy i nad jeziorko pojechał pływać na desce, mieliśmy jechać z nim ale wiatr za zimny jest.

Teraz tyle, będę zaglądać w miare możliwości

Spaczyna pierwszy ząbek, gratuluje!
Wiki witaj
Madzia ,manja buziaki dla waszych chłopaków, i wsztstkich świętujących
skunkanka no, no gratuluję bryki!
aha super fotki, zazdroszczę morza, my chyba w tym roku się nie wybierzemy...

Pa
 
Do góry