reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć Kobitki!!!!

Melduję że wróciłam. Ale sie za wami stęskniłam!!!!!! Tylko jak ja nadrobię:szok: na tym jednym watku mam ponad 20 stron. No to lece czytać póki mały spi, potem opowiem jak było.

Pa
 
reklama
Witajcie! :-)

Powoli ruszam z pakowaniem. ;-) W piątek rano wyjeżdżamy na urlop w góry, już się nie mogę doczekać. Nie będzie nas 10 dni więc trochę rzeczy trzeba zabrać. :-p Już czeka na mnie góra prasowania i jeszcze pranie Juliana trzeba będzie przed wyjazdem zrobić. Powoli ogarnia mnie gorączka podróży... ;-)
 
Przejrzałam z grubsza.

klucha nooooo to gratulacje, a widzisz jednak sie zdecydował w końcu i oby ta obraczka też szybko była
bluebell mój przez 3 ostatnie dni nie miał apetytu normalnie czasem to tylko po 60ml jadł

wszystkim 4 miesieczniakom buziaczki (mój tez w sobote skończył 4 miechy!)

U nas wyjazd udany. 2,5h jazda samochodem nawet bez postoju, młody grzeczny nawet, trochę spał, troche się bawił. Byliśmy jeden dzień nad jeziorem. Wesele tez super, młody dzielnie sie spisał i był grzeczny z babcia. Wesele było bardzo blisko, więc przyszlismy małego wykapac i położyc spac, no i córcia tez juz została w domu, a my w koncu mogliśmy poszaleć.

No a w piątek spotkałam się z Goshą!!! Dzieciaczki sie polubiły, mój Igorek złapał Gaję za raczke i nie chciał puścic, a jak szlismy już do samochodów to darli sie oboje i się śmialiśmy że to z powodu rozstania. Zdjęcia wkleje na zamknietym.
 
Witam!
Serdecznie witam wszystkich powracających :-):-):-) - aha, Asia100 !!!
Gabi - życzę przetrwania razem do późnej starości :tak::tak::tak: i doczekania gromadki wnuków :-):-):-)
Grilującum zazdroszczę -mam ochotę na boczuś i karkóweczkę :-p
U mnie dziś nowy dzień, ale weny brak:zawstydzona/y:. W podłym nastroju jestem więc dziś tylko was poczytam :zawstydzona/y:
Miłego dnia
 
witajcie!

my wczoraj wróciliśmy z gorzowa, jeste mumęczona jak diabli
maly nie chce cos jesc, nie wiem czemu, zjada 100 ml i koniec, udaje mi siępo pół godzinie go jeszcze dokarmić

potem doczytam co u was

Busiaki
 
reklama
Do góry