reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

aha-powiedz mi jak zabieg laserowego likwidowania rozstępów?

aj narazie efektow nie widac..... :confused::confused: trzeba poczekac jeszcze z 2 tyg. Ale mam nadzieje ze cos tam pomoglo.

Ja powoli się ogarniam..... ale sie wkurzam, ze nie uda mi sie was nadrobic, nie mowie juz nawet ze duzo tu u nas zmian od kiedy nowe administratorki swietnie zadza... ale jakos powoli sie w tym wszystkim lapie :-):-):-)

buzka
 
reklama
Tylko trochę poczytałam, bo padam ale:

klucha gratulacje wielkie!!!! I ja również czekam na foto!!! I życzę, aby obrączka szybko się pojawiła ;-)

bluebell buziaki dla Twego cudownego syneczka, który skradł serce me i mojej Zuzi! ;-)
PApa
 
i ja mam lenia okropnego,
siedzimy i ogladamy tv i wybieramy sie na jakis spacer powoli
wczoraj muj duren dal mi pierscionek i powiedzial ze po tym to juz tylko obraczka
Noooo gratuluję!!!!
skunkanka - wiem, że Vojtę ciężko znieść, dziecka też nie bawi ale na prawdę działa cuda i warto. A tak wogólę, to czemu się rehabilitujecie?
Że cuda czyni wiem, moja siostra jest rehabilitantką i też mi to mówi, zresztą sama widzę efekty. Jeździmy, bo Mały ma asymetrię, mniej odwraca główkę w prawo. Dostaliśmy skierowanie do ośrodka bliżej nas i z NFZ, ale jeśli chodzi o tą metodę, wolę jechać dalej i zapłacić, niż iść do niesprawdzonego terapeuty...

A ja zrobiłam kuchnię na błysk i potrzaskałam wazon :-p
Również gratuluję:-p

Byliśmy na grillu u szwagrów i zaskoczona byłam, jak nagle się ochłodziło:dry: teraz mam zatkane zatoki, boli mnie makówka, już wypiłam herbatę z miodem i cytryną, mam nadzieję, że nic się nie wykluje:dry:
 
:-):-):-):-):-):-):-) Alus dziekuje Ciociom za buziaki i tez odsyla!!!

Nadii1dzieki za mile slowka!!!:-D Choc rzeczywiscie zalotnik z niego niezly.Klucha gratulacje!!!czyli panna z simlockiem nam sie szykuje.Gabi to jakie to gody???wszystkiego naj i stu lat z chlopem!!!

My dzis caaaly dzien nad woda-opalilam sie jak durna.Maly szalal a potem spal.I w ogole dzis prawie nic nie jadl.Normalny jest taki nagly spadek apetytu????

Kochane ja jade z Alusiem na tydzien do przyjaciolki wiec moze mnie nie byc na bb troszke.A teraz ide sie pozegnac z mezem:eek::sorry2:
 
Witajcie nocną porą. :-)

Klucha – prawie zaobrączkowana już jesteś. ;-) Gratulacje! :laugh2:

U nas weekend spokojny, upał niemiłosierny ale spacery zaliczone, my wypoczęci a Julian szczęśliwy i rozbrykany. :tak:

Dobrej nocki. :-)
 
hejka kochane babeczki

jak weekend minął?? U nas superowo, prawie cały spędzony nad jeziorem, znajomi, rodzinka, ogólnie bardzo fajnie było.

Dziś mężuś od 7.00 wrócił do pracy w ogrodzie przy schodach no a ja z lusiem jeszcze się tulimy w łóżeczku.

Bluebell, może z gorąca Aluś nie miał apetytu albo z natłoku wrażeń- czasem maluszki tak mają.

Klucha- gratki wielkie.
 
reklama
witam

buziaki dla dzieciaczkow:-)

my dzis kontrole u lekarza mamy i odebranie moich wynikow mam nadzieje ze ok.

klucha gratuluje gdyby nie odleglosc to bym cie wysciskala:tak:

aha mamnadzieje ze efekt bedzie swietny, jesli zeczywiscie laser okaze sie dobra metoda to i ja sie zdecyduje bo mam straszne rozstepy pod prawym kolanem.
------------------------------------------------
bluebell zgadzam sie z gosiaczkiem ze moze to od upalu, doroslemu w takie goraczki niechce sie tez jesc a co dopiero dziecku
 
Ostatnia edycja:
Do góry