reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
i ja mam lenia okropnego,
siedzimy i ogladamy tv i wybieramy sie na jakis spacer powoli
wczoraj muj duren dal mi pierscionek i powiedzial ze po tym to juz tylko obraczka
 
Czołem!
klucha - to gratuluję! Coś się rusza w temacie :tak:
skunkanka - wiem, że Vojtę ciężko znieść, dziecka też nie bawi ale na prawdę działa cuda i warto. A tak wogólę, to czemu się rehabilitujecie?
ja niestety wczoraj wylądowałam na pogotowiu stomatologicznym :no:. Tak to odwlekałam, aż ropą podeszło i dupa :baffled:. Pani stomatolog słuchajcie zaczęła mi się zwierzać, a że nie miała pacjętów więc miała czas. jest tylko rok ode mnie starsza się okazała. My laski mamy naprawdę pop***one życie. Chyba wzbudzam w ludziach zaufanie skoro obca kobieta przede mną się tak otwiera. To była bardzo inteligentna i na poziomie rozmowa, więc dużo i mi dała do myślenia.
bluebell - q***wa brak mi słów. Dziady pier****ne :wściekła/y: Lepszy biały prostak :wściekła/y::wściekła/y::angry:
 
Cześć dziewczyny - u mnie za oknem senne, upalne, niedzielne południe. Do mnie po południu rodzinka (mąż i dzieciaki) wraca i obiadek muszę gotować. A to, po całych 2 tygodniach nieróbstwa i rozleniwienia kulinarnego, trochę dużo :happy2:
No i cały tydzień zamieszanie wielkie będzie - w tym przepierka przed następnym wyjazdem; potem znowu sama z Julcią na gospodarstwie zostanę :-)

Bluebell jak u nas imprezy robili w bloku, to policję wzywałam. Tylko na szczęście nikt się nie odgrywał na mnie. A powiedźcie - jak można interweniować we własnej spółdzielni w której wszelkie interwencje trafiają jak kamieńw w wodę ??

Wczoraj PanCham (tak k nazywam jednego z pracowników) od 8 rano (SOBOTA) urządził sobie koszenie trawy na wewnętrznym patio. Julę obudził, a ja chodziłam wściekła. Już raz miałam z nim starcie - za co Szymkowi (mój 10 letni syn) piłkę do nogi ukradł i schował - znalazła się dopiero po 3 miesiącach jak już na nową musiałam wydać kasę :-(
 
hejka mamusie!!!

witam juz z Holandii............. jestem padnięta :baffled::baffled::baffled: od 1 w nocy na nogach, ale najwazniejsze ze szczesliwie dotarlismy z Filipkiem do celu :-):-):-)

Filipek bardzo dzielnie zniosl podroz.

odezwe sie jak dojde do siebie :tak::tak::tak::tak:

buziaki
 
bluebel buziaki dla twojego synka

Klucha o raaaaaaaaanyyyyyyyyyyyyyyy gratulacje!(to znaczy czemu sie nie chwalisz pierscionkiem?) ;-):-)

a my dzis dzionek działkowy ... cudownie relaksayjnie:-) fajnie tak pobyc tylko razemgdy dziecko spi :-)

skunkanka -super pomysł z mrówkami :-D

aha-powiedz mi jak zabieg laserowego likwidowania rozstępów?
 
reklama
Do góry