reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja rok temu miałam swój pierwszy dzień wakacyjnej pracy w holandii, a 3 tygodnie później zrobiłam test, nieźle przeciągałam, co?? :-p no ale wiecie, zmiana klimatu i takie tam... Teraz też nie mam jeszcze okresu i trochę mnie to martwi, bo karmić przestałam ponad miesiąc temu. Czy to normalne? Ja nie mog być teraz w ciąży, bo jestem po cesarce ahhh, czuję się dokładnie jak rok temu,m wtedy też "nie mogłam, bo...". No ale teraz to już poważna sprawa :eek: Aaa no i nie byłam jeszcze u lekarz, uwierzycie...? :zawstydzona/y:
Żeby wzruszeń nie było za mało, to macie:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ekc73fMHS3c"]YouTube - Kołysanka dla okruszka - moje wykonanie...[/ame]


hehe, dla rozwiania wątpliwości wykonanie nie jest moje, to tylko tytuł filmiku ;-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie z Wami kochane:-)
Domis spi wiec moge cos popisac.Nadrobilam juz Was no i dlatego cos skrobne teraz:tak:My juz po wizycie kontrolnej i Pani doktor jak weszlismy myslala,ze przyszlam z 6 miesiecznym dzieckiem:szok::szok::szok:Powiedziala,z jest baaaaardzo duzy i zebym zrezygnowala z karmienia nocnego albo chociaz przerwa zeby byla jakies 4 godz.No i zebym Go najwyzej w nocy dokarmila herbatka.Powiedziala tez,ze to mu nie wyjdzie na zle,bo on rosnie i tyje a ja chudne w oczach:confused2:No i sie przerazilam,ze mam dziecko wielkoluda.Jak lekarka tak powiedziala to znaczy,ze jest naprawde duzy!!Wazy 7500g:-)nawet Go nie mierzyla na dlugosc,bo chyba sie przejela jego waga:-D

Gosha ja juz slub koscielny wzielam go 6.06.2009:-)Wlasnie ogladalam przez skypea kawalek filmu(bo gadalam z bratem),bo juz przedwczoraj gosciu mamie przywiozl i az prawie sie poplakalam.Tak pieknie gosciu zrobil film:zawstydzona/y:

No ja rok temu tez jeszcze nie wiedzialam,ze w ciazy jestem ale przypuszczalam,ze moge byc i ze nasze starania sie powiodly:tak:Dowiedzialam sie z testu jakos pod koniec sierpnia.

Aha jeszcze cos...malutka chyba pisala o poceniu,ze to objawy krzywicy.Pytalam lekarki i powiedziala,ze to nie prawda i ze dziecko moze sie tak pocic nawet do 1 roku zycia.

Spaczyna ucaluj Karolka z okazji 4 miesiaca!!!Juz duzy chlop z niego!!!!Obyscie w czwartek juz wyszli do domku.Tego Wam zycze z calego serca,bo wiem co to znaczy siedziec w szpitalu z dzieckiem na niewygodnym krzesle.Ja mialam lastikowe jak siedzialam przy Domisiu.Myslalam ze mi d**a odpadnie a przesiadywalam u niego14-16 godz bo spac tam nie bylo mozna:zawstydzona/y::-(

hehe klucha ja tez to zauwazylam juz kiedy i mialam pisac ale zapomnialam.To sobie adusia trafila dwie imprezy za jednym zamachem bedzie robic:-D

Dominik tez sie budzi przy obcinaniu ale ja juz znalazlam sposob.Klade sie obok niego,gadam do niego co robie i pokazuje mu i on wtedy jest zainteresowany i patrzy i wtedy nie macha tak raczkami:tak:A tak wogole powiem Wam,ze uwilbia ogladac tv!!:szok:Klade go na lozku u nas a on glowke w bok i jak tylko jest wlaczony tv to go oglada i tak moze lezec i lezec poki mu sie nei znudzi:eek:

No i nie wie co jeszcze mialam napisac...Domis cos sie nudzi...
 
moje dziecko jest niemożliwe, musieliśmy wrocić z dworu wcześniej bo zaczęło padać i niestety huk młota nas nie ominął, maly nawet sie nie bał i przy końcówce wielkiego hałasu najzwyczajniej zasnąl, teraz ciągle śpi i za nic ma stukania i pukania

a ja wykorzystałąm okazję i zrobiłąm panom kawkę w ramach nawiązywania dobrych kontaktów, co by nie spartolili tego balkonu

Spaczyna - buziolki dla synusia z okazji czwartej miesięcznicy

Skunanka - ostrożnie z tym kubeczkiem, bylam w sobotę w sklepie żeby kupić właśnie butlę nuby i oglądałam też kubeczki - jak dobrze pamiętam jest na nic zalecenie ze od 6 miesiąca.... żeby mały się nie zakrztusił. A tak wogóle to stwierdzam że przynajmniej u nas te wyroby nuby są marnie oznakowane jeśli chodzi o to dla jakiego wieku są przeznaczone, ja mam smoczki vari-flo i jest napisane że są niby od 0 do 6 m-cy, a na tych oznaczonych lit. M, czyli średnich nic nie ma, przy nich oznaczenia aventa są wręcz boskie!
 
Hej,
jeszcze Was nie doczytałam ale musze sie wygadac.

Zupełnie nie wiem już co mam robić z tym karmieniem. Wczoraj próbowaliśmy karmic sie tlko butla ale przez cały dzien Tola wypiła 150ml:no: i to na siłę.
Byliśmy dzisiaj u psychologa dzieciecego i radziła żeby jednak piersi nie odstawiac, że być moze te 5 min przy cycu jej wystarcza i nie trzeba robic zamieszania póki jako tako przybiera na wadze. No i chyba zostaniemy jeszcze przy cycku. Kurcze ...jakaś taka nie konsekwentna jestem, ale moze rzeczywiscie narazie poczekam do kolejnej wizyty i jak bedzie przybierała te 100gram tygodniowo to cyc zostanie, a jak mniej to przejdziemy na butle. Ech ja sie juz motam w tym wszystkim a moja Tolunia to już chyba całkiem zgłupiała, co ta matka wyrabia... raz cycek raz butelka.
 
Margaret - jak ostatnio byłam z Wojtkiem u pediatry to powiedziała że jest super bo przytył 350g w 2 tygodnie, nie wiem jaka jest norma na tydzień, ale może mała się rozkręci i będzie z każdym tygodniem coraz więcej przybierać
 
Margaret - jak ostatnio byłam z Wojtkiem u pediatry to powiedziała że jest super bo przytył 350g w 2 tygodnie, nie wiem jaka jest norma na tydzień, ale może mała się rozkręci i będzie z każdym tygodniem coraz więcej przybierać

Na to licze i mam nadzieje ze sie nie przelicze:happy: A norma to niby od 150g/tydz. Chociaż od 4miesiaca moze byc juz mniej.
 
reklama
Właśnie dziecko mnie zarzygało na świerzo umyte włosy. Pysznie :eek: Ależ było jedo zdziwienie że mu jedzenie z brzucha ucieka, a jaka rozpacz!! :szok:
Moje dziecko rzyga notorycznie po wsadzeniu sobie dwóch palców do paszcz, co zdarza sie kilkakrotnie po każdym posiłku. A ja mam dosyć, mam podły humor, więc już się dzisiaj chyba nie będę odzywać...
 
Do góry