reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

skunkanka moja tesciowa to fatalna kucharka wiem z doswiadczenia-najlepiej brac przykład z dzieci i wyrzygac dla zabawy:-);-) i od razu lepiej bedzie

gabi super, że juz nie musisz pieluchowac!
 
reklama
wlasnie tak patrze adusia na twuj suwaczek i widze...
cora sie urodzila w urodziny braciszka :-)
no to pewnie cieszyl sie z prezentu
tAK SYN BYŁ SZCZĘSLIWY SMUTNO MU BYŁO ŻE URODZIN MU NIE WYPRAWIŁAM..
Żeby wzruszeń nie było za mało, to macie:
Uwyłam się jak głupia... linka wysłałam trzem mamom a niech też sobie popłaczą:-D.Ja karmię piersią i też @ nie dostałam
Hej,ja na chwilę,bo zaraz szczepienie,wpadłam tylko powiedzieć,że...NIE MUSIMY JUŻ PIELUCHOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wieeelkie gratulacje!!!

Dobraj nocki....
 
a ja sie witam wieczorkiem, choć podczytuję cały dzień - nadal siedzę nad tym zleceniem, więc czasu nie mam, ale jesteście dla mnie świetną odskocznią.

buziaki i udanych nocek!
 
skunkanka moja tesciowa to fatalna kucharka wiem z doswiadczenia-najlepiej brac przykład z dzieci i wyrzygac dla zabawy:-);-) i od razu lepiej bedzie
No chyba będzie trzeba, bo mi żołądek urywa:eek::eek:
Mimo wszystko spokojnej nocki życzę... moje dziecko po wysokich tonach w guganiu teściowej śpi od 20.00, ale nie umiałam go uspokoić...
 
No chyba będzie trzeba, bo mi żołądek urywa:eek::eek:
Mimo wszystko spokojnej nocki życzę... moje dziecko po wysokich tonach w guganiu teściowej śpi od 20.00, ale nie umiałam go uspokoić...

Mi na zatrucia pomaga głownie rzyganko :eek: a objawy zaczynająsię najczęściej od mocnego bólu głowy, potem dopiero nudności dochodząi zazwyczaj czuję co mi stanęło na żołądku ... Teściowa też kilka razy mnie "załatwiła" :tak:i teraz do jej kuchni podchodzę bardzo ostrożnie. Może to taki urok teściowych :crazy:??
 
u nasza to pochmurnie i pewnie jak zwykle bedzie padac,
w koncu na4 dzien Hania zrobila kupe gigant
co do lipcowych babek to wlasnie tez zagladalam i baaardzo duzo maja siusiakow, cipulindek mniej
malutka zgadzam sie ja o ciazy dowiedzialam sie 28 sierpnia. boze jakten czas szybko leci ale ownukach jeszcze nie chcemyslec, zamloda jestem


ja czułam, że jestem w ciazy po to byl 2 miesiac naszych prób po poronieniu... ale jak sie dowiedzialam, że moge mmiec ospe to modlilam sie zeby nie byc w ciazy.. noa ale na szczescie ospy nie bylo a fasolinka tak, ale w polowie sierpnia juz moje szczescie sie skonczylo bo trafilam przerazona z krwawieniem do szpitala... nie zapomne nigdy, jak mi pielegniarka przy rejestracji powiedziala, że w 6 tc i tak sie nie da uratowac płodu:crazy:... a teraz mam śliczną Hanię :))
BÓG wysłuchał naszych modlitw
:biggrin2::biggrin2:
juz mala spi, ja poprasowala, jeszcze troche popracuje laktatorem i do lozeczka idziemy :)) a małżowina moja ma nockę dzisiaj wiec tylko z Hankiem będę :))tzn. jestem

kolorowych snow:nerd:
 
Hej babki!

Melduję, że żyję, troche poczytuję, ale weny do pisania i czasu brak, tochę kłopotów mam, ale to nie na otwartym... ehh Ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie ok!

Dobranoc
 
wlasnie...często sie to pojawia "nie na otwartym" może niektore sprawy poruszymy na zamknietym i utworzymy wątek na pogadanie i tam ale bardziej osobisty co milion osób nie przeczyta tylko my? a na tym będziemy dalej gadać:-)
ma _dunia -pani moderator co uważasz? a jak wy dziewczyny? chyba juz mocno sie znamy by pogadac od serca?
 
Hejka!
Kamile rany ale się poryczałam, to było piękne...(klucha chyba te Aśki cos takie płaczliwe hi hi)
Madzia mój tez uwielbia telewizję:-)
Spaczyna wielki buziak dla Karolka
Malutka ty sie tak bardzo nie martw wagą Maksa, bo przeciez ty jesteś szczuplutka i drobniutka, więc chyba w mamusię się wdał
Gabi no to super
Szczęśliwa jestem za wątkiem osobistym

U nas z obcinaniem paznokci nie ma najmniejszego problemu, po prostu biorę łapke i obcinam pazurki. My w porządku, wszystko gra.

Dobrej nocki
 
reklama
dzien dobry:-)
ja oczywiscie juz na nogach;-) dzisiaj mamy ostatni raz rehabilitacje i wole nie zaspac:tak: Mlody poki co smacznie spi, wiec ja mam czas na bb;-)
dzis znowu troche zakrecony dzien mnie czeka.. troche latania po miescie, nio i trzeba ostatnich gosci na chrzciny zaprosic:tak: nio, a pozniej wziasc sie za przygotowania do tych chrzcin i do wakacji:-)
nio i powiem wam dziewczyny, ze zaczynam sie stresowac, bo w piatek mamy isc z Maksem do kardiologa:-( mam nadzieje, ze wszystko bedzie wporzadku z naszymmalym serduszkiem, ale strach robi swoje:-(
jesli chodzi o nowy watek na zamknietym, przylaczam sie do wniosku:tak:;-) wiadomo, jest pare spraw, o ktorych nie musi wiedziec milion osob..
nio nic, pomykam po ciasto;-)
milego dnia wszystkim zycze:tak:
 
Do góry