reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie!!! :happy:

U nas nocka w sumie dość fajna, Ania co prawda budziła się jak w zegarku co dwie godziny na jedzenie, ale zaraz szybko zasypiała no i co najważniejsze - zaspała na swój poranny okres aktywności, i na nogach jesteśmy dopiero od 7 :-D Super, biorąc pod uwagę, ze zazwyczaj jest to 5:30-6:00.
Teraz znów zasnęła wymeczona zabawą, to korzystam z wolnego - śniadanko i oczywiście nałóg, czyli bb ;-)

A najlepsze i tak było wczoraj wieczorem. Co się strachu najadłam, to moje!:tak:
Ania pod wieczór była na spacerze z dziadkiem. Wrócili po 19 i umówiłam się że przyjdzie ok.20:30 pomóc mi przy kąpieli. A małą do łóżka na karmienie. Ona zasneła, i ja padłam razem z nią.
Budzę się, cisza, Ania śpi smacznie obok mnie. Nagle... coś się koło mnie na łóżku poruszyło! :szok::szok: Normalnie: stan przedzawałowy miałam!
A to... mój ojciec! :szok::laugh2: przyszedł na kąpiel, zobaczył,że my śpimy smacznie i nie chciał nas budzić. Położył się obok i czekł, aż zaraz się obudzę, aż ... sam zasnął!!! Normalnie szok!!!
Chyba mu klucze od mieszkania zarekwiruje :tak:
Teraz się z tego śmieję, ale wczoraj normalnie serce na moment mi stanęło - wiesz, ze jesteś sama w mieszkaniu z dzieckiem,a tu ci się ktoś z łóżka podnosi :no::sorry:
 
reklama
hej !!
Ma_Dunia popieram w 100%, fajnie , że jakiś ład będzie na BB

u nas pogoda dzisiaj kiepska, jakies czarne chmury wiszą za oknem...Kurcze dzisiaj sama ważyłam Hanię i znowu jakoś mało mi przybrała bo 100 g przez tydzien:-( a ja naiwna kiedyś myslalam ze jak już urodze to bedzie super i sie skoncza moje wszystkie zmartwienia, ale tak na prawde to już chyba do konca zycia bedziemy się martwic o te nasze Maleństwa:):rofl2:

Hania sobie leży n macie i się bawi, wczoraj po tym basenie padla jak mucha, aż się wystraszyłam poszła spac o 16 i o 21 nie moglam jej dobudzić, bralam na rece , przewijałam i nic. Ale w koncu jakoś sie przebudzila i szalala o 23:):szok: ten basen dobra sprawa:)):happy:polecam
ja też znam takie nieodpowiedzialne rodzinki, ale tu to patologia normalnie, dziecko mialo zespol downa i poważna wade serca, na którą muialo przejsc operacje w krk. I wiecie co MAMUSIA w trakcie operacji ropbila??? piła piwko na grillu!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja sobie nie wyobrażam żęby na krok ze szpitala w takiej sytuacji wyjść, no ale w koncu Mała zmarła polr roku temu a ja się doowiaduje że ta znowu w ciąży:crazy::crazy::crazy: normalnie ludzka bezmyślność i glupota nie zna granic!!! biedne te dzieciaczki są::crazy: no ale co My możemy na to poradzić...

ok, się sie roiozpisala, a tu moj HANEK mnie wzywa, bo nie lubi sama siedziec, ktoś musi być obok:))

pozdrawiam serdecznie , Miłego Dnia życzę i pogody w miarę ładnej:-D

Gabi udanego plażowania:tak:
 
witam zrana
diabliczka no ojciec chcial pomuc a ty taka zla. nie chcial budzic to dobrze pospac wam dal
zuziunia kaganiecnie do luzka tylko na tesciowa boje sie ze ja pogryze jak bedzie sie wpierda...
asia100 ciesze sie ze dobrze jest, narkozy tez w zyciu nie mialam nawet przy wycinaniu wyrostka wiec tezbym sie bala
malutka ty juzna nogach wiec chyba nie zaspicie
ma dunia zgadzam sie
gabi udanego plazowania
kainkas no co to zalaska??? ona powinna miec pozwolenie nadziecko
 
Ostatnia edycja:
hejka:)
znow mnie dlugo nie bylo:sorry: ehhh nie mam cos czasu napisac, czasem podczytuje was ale weny brak:baffled: teraz mam wolne bo czekam jak M sie obudzi i idziemy na wazenie malego:tak:
my juz prawie spakowani, w pokoju stoja cztery duze walizki:szok:a to dopiero polowa. Ile czlowiek potrafi gratow w jednym pokoju pomiescic:sorry:a wyprowadzka juz w niedziele, nie moge sie doczekac:-)
dzisiaj Kondzio obudzil sie w nocy z przyczyn niewiadomych:confused: i pozniej o 7, teraz spi a ja sie relaksuje:-pciekawe jak bedzie po przeprowadzce, pewnie bede miala kilka nocy nieprzespanych:sorry:
teraz takie piekne kupy wali ze jak go przewijam to nos musze zatykac:-D:-D a robi ze 2-3 kupy na dzien pozniej dwa dni przerwy i od nowa:-p
diabliczka ja tez bym sie wystarszyla:szok::-Dale akcja:laugh2:
 
Hej laski;-)

Ja wlasnie skonczylam jesc nom i za chwile bede sie brala za porzadki w domu,bo troche balagan sie zrobil:baffled:Do rodzicow m maja przyjechac dzisiaj znajomi i musze cos ogarnac,bo jak wyjda do nas to normalnie az wstyd bedzie...
Jedziemy dzisiaj do ciotki m wiec w sumie musze sie jakos wyrobic z tym wszystkim.mam nadzieje,ze Dominik usnie za chwile to bede miala czas.A moj mezczyzna budzil sie dwa razy dzisiaj ok 1:30 i pozniej jakos chyba po 5 no i oczywiscie ok 8 i teraz nie spi:sorry:tylko bawi sie na bujaczku:tak:

Kurde lenia mam jak...nie powiem co ale jakos zmusic sie musze do roboty:eek:

zgadzam sie rowniez z Ma_Dunia:tak:

Gabi rowniez wiedzialam,ze dasz sobie rade:tak:!!!Fajnie,ze pogoda Wam dopisuje i ze sobie nareszcie wypoczniesz(jesli mozna tak powiedziec o wakacjach z 2 dzieci:-))

Dobra ja lece,bo Dominik jeszcze czkawki dostal i musze mu cycka dac.A pozniej jeszcze na spacer idziemy

Milego i slonecznego dnia zycze
Papa
 
Cześć dziewczynki :-)
Doczytałam conieco.
Co do matek egoistek - leżala ze mną na poporodowym dziewczyna, która nie wiedziała, czy ma umyć włosy, bo prostownicy nie wzięła!!! I zastanawiała się kilka godzin nad tym, w końcu umyła i związała, a dziecko i tak od tego mniej nie płakało. Mimo to była dość miła, myślę, że mały troszkę ją już utemperował ;-)

Ma_Dunia - gratuluję posady :tak: A może oszczędzimy jeszcze Dolegliwości ciążowe? Tam są naprawdę fajne rzeczy popisane, przydatne dla ciężarówek i miłe do wspominania (jak ogórki z coca-colą malutkiej ;-))

Kajcio mój jest przekochany i ma trochę włosów już :-D Tydzień temu ważył 5100, więc cały czas idziemy do przodu z wagą, a ubranka to nosimy już na 68cm :tak:
Dzisiaj wybieramy się do parku linowego, ale będzie czad!
Mam juz fotki z sesji ślubnej więc postaram się dodać, żebyście mogły zobaczyć jak się uszykowaliśmy :-p Tylko z urzędu nie mam bo gość dał sam projekt albumu i takie małe gó**a tam są że nic nie widać :baffled:
 
a jak się krótko chwalę - dziś Jasiek kończy 3 miesiące :-)
ciekawe, czy ta magiczna ponoć data odmieni go w aniołka?;-)
 
reklama
Hej babeczki!

Po wczorajszym szczepieniu, które mała przepłakała, a ja razem z nią, wieczorem była troszkę marudna, ale noc przespała dobrze.

Waży 5,250 kg, Pani dr powiedziała,że mogła by prztyć więcej, bo przes 6 tyg przybrała 800 g, ale zauważyła, że mała jest strasznie ruchliwa, więc pewnie dużo spala.

Dziś na 16 bioderka, mam nadzieje, że tej pieluchy już wkładać nie będe musiała.

U nas na dworze gorączka...

Miłego dzionka
 
Do góry