reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Zrobiłam wstępne porządki na naszym forum. Mam jeszcze kilka propozycji:

1. Z wątków ciążowych proponuję zostawić:
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/zdjecia-usg-naszych-dzieciaczkow-19917/
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/chlopiec-czy-dziewczynka-19305/
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/opisy-naszych-porodow-25209/
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/glaszcze-brzuszek-i-nadajemy-imiona-dla-naszych-maluszkow-18818/
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/pierwsze-ruchy-19530/
Resztę skasować.

2. Didi zrobiła świetną listę naszych maluszków poponuję więc zostawić wątek „Kwietniowe maleństwa“, na nim jest też lista kwietniowych Mam. Wobec tego proponuję skasować
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/lista-kwietniowek-2009-a-18849/
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/aktualizacja-listy-do-watku-zamknietego-22835/index13.html
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/gratulacje-z-okazji-narodzin-24413/index70.html


3. Stworzyć wątek „Sprawy techniczne – propozycje wątków, ciekawe strony, itp.“ – w tym miejscu będzie lista ciekawych stron i artykułów o dzieciach i nie tylko, sklepów godnych polecenia, nasz regulamin i dyskusja na tematy organizacyjne.

4. Może warto stworzyć regulamin aby nowe dziewczyny wiedziały jak funkcjonuje nasze forum. Poniżej wklejam regulamin znaleziony na BB:
Regulamin Kwietniówek:
1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Poznajmy się.
2. Główna dyskusja toczy się na wątku Kwiecień 2009
3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Kwietnia 2009, osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.
4. Dostęp do wątków zamkniętych można otrzymać będąc aktywną na forum. Decyzję będziemy podejmowały wspólnie z Kwietniówkami, które ów dostęp już posiadają.
5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim ( a ja tak robię często ).


Czekam na Wasze opinie.

Dobrej nocki. :-)
 
Hej babki.Nie mam czasu Was poczytać.Pogoda ładna,tylko bardzo dziś wiało,super fale były.A jutro ma być znowu upał,więc muszę wsio ogarnąć,bo rano na plażę.Buziaki znad morza:blink:
O widzę,ze Panią moderator mamy:-D
 
Ostatnia edycja:
Ręce mi odpadają po odgruzowywaniu mieszkania... a jak kiedykolwiek będę narzekać na M, proszę o mocne kopnięcie w miejsce, gdzie się kręgosłup kończy szlachetną nazwą:-p M dzisiaj niesamowicie mi pomógł, nawet się zaoferował, że poprasuje zasłony:zawstydzona/y:
Doczytałam po łbach
Klucha kaganiec chcesz skórzany z pejczykiem od razu?:-p da się załatwić, a ile przyjemności jeszcze może być:-) dasz radę kochana i bez kagańca:tak:

MaDunia noooooo wiadomo - właściwa Kobieta na właściwym miejscu:tak: Regulamin proponowałabym dać osobno...

nie pamiętam więcej, bo padam....
Buuziaki
 
Heja

Szwedka ja mieszkam duuużo bardziej na północ od Leska tzn. koło Łańcuta(10km) i mam niecałe 30km do Rzeszowa, więc to jeszcze nie Bieszczady, ale jakby nie patrzeć podkarpacie wiec dzięki za pozdrowionka:-)

klucha ja w ciebie wierzę, na pewno dasz sobie radę z rodzinką w pl. Aaaaaaa no i dzieki za kciuki, chyba pomogły. Gin chciał mi to normalnie zawiazać nitką żeby uschło i odpadło, ale w trakcie samo odleciało hi hi i na razie spokój. Mam nadzieję że znowu nie wylazie. Ale i tak we wrześniu czeka mnie wycinanie nadżerki buuu:unsure::unsure: ( i to w krótkim uśpieniu, a ja nigdy w życiu nie miałam narkozy i sie trochę obawiam)

Ma Dunia gratuluję super synka no i dodatkowego opisu

Adusia ty lwico i harpio hi hi:-):-) masz rację swoje pociechy trzeba bronić, w końcu jesteśmy matkami

szczesliwa trzymam kciuki żeby w końcu problemy pępkowe sie skończyły

malutka a jakie macie te masaże, bo ja z moim małym też zaczęłam jeździć. Najpierw pokazała nam takie ogólne ćwiczenia a ostatnio ćw. Wojty (nie wiem czy tak sie pisze) i sama w domu robię mu te ćwiczenia bo jest bardzo duzo dzieci i babka nie wyrabia.
kainkas super że już bez pieluchy i zazdroszczę basenu

Margaret trzymam kciuki za lepszy apetyt Toli

Oj strasznie padnięta jestem. Igor spi już ze 2 godziny i reszta też padła, tylko ja głupia jeszcze siedzę, a rano oczu nie moge otworzyć, a w nocy to nieprzytomna do kuchni idę butlę robić (dobrze ze tylko raz). Dobra zmykam

Dobranoc
 
Asia100 szczerze mowiac to niewiem jak nazywaja sie te cwiczenia, ale nam babka nie kazala nic samemu w domu robic.. on chodzi na te masaze, ze wzgledu na przykurcz glowki.. nio i najpierw kobieta mu to rozmasowywuje, a pozniej kreci glowa na wszystkie mozliwe strony, tak, ze sama bym sie mu tak bala robic:sorry: wole jak to robi specjalista.. pokazywala nam rozne cwiczenia tez na bioderka, nozki i raczki, ale wsumie my tych cwiczen nie potrzebujemy tak bardzo, wiec mowila, zeby czasem w trakcie zabawy mu cos takiego porobic..
Gabi milo cie znowu widziec:-) wiedzialysmy, ze jakos dasz rade na tych wczasach i mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz i odpoczywasz;-)
Ma_Dunia nio kochana swietna robota:tak: dobrze, ze wkoncu ktos sie bierze za porzadki u nas:tak: pewnie zadna z nas i tak nie zaglada na polowe watkow jakie mamy, bo produkcja jest niesamowita, a i czasu teraz mniej..
nio a ja zmykam wlasnie do lozka, wiec zegnam sie z wami i dobrej nocy zycze:tak::-)
 
hejka babolki
ja dzis urwanie głowy:szok: oprócz zuzy i juniora przygarnęliśmy nadpobudliwe dziecko siostry mojego m:tak: ale u nas on jest grzeczny i słodki:tak:

Ma_dunia ty jednak wiesz o co kamon:-):-):-) przeraża mnie edycja bo ja lubiłam cos sobie dopisać:-)

szczęśliwa- trzymam kciuki

Gabi- zazdroszcze:-)

klucha- ty zboczeńcu;-) kaganiec? prosze Cie to nie wątek eotyczny:-D

Asia - też mnie nadżerka czeka:-(

a propos tych okropnych matek- mnie to przeraża jak patrzę na niektóre puste dziewuchy- toż suki są lepszymi matkami dla szczeniąt
ja kiedys weszłam do byłych już znajomych - a tam oni nachlani i najarani a dzieci samopas- szczena mi opadła - takich poj.....ch ludzi to trzeba kastrować

moja zuza to aniołek- ciągle sie śmieje a marudzi tylko jak jest głodna, dziecko marzenie:-):-):-)
 
dzien dobry:-)
ja juz na nogach, bo na rehabilitacje z Mlodym idziemy i boje sie, ze mi sie zaspi:baffled: generalnie moje dziecko mnie przerazlilo dzisiaj w nocy.. budzil sie od 1 co niecala godz.. mam nadzieje, ze to tylko tak jednorazowo po tych szczepieniach:szok::szok::szok: normalnie jestem niewyspana, leb mi peka i niewiem jak bede funkcjonowac przez reszte dnia:baffled: a tu jeszcze dzisiaj na obiad do babci mezusia mamy jechac, wiec wogule zapowiada mi sie wesoly dzien:eek: nio, a ze w ciagu dnia ja spac nie umie to wieczorem chyba z zapalkami na oczach bede chodzic:confused2: ale z jednej strony sie nie dziwie, ze Mlody tak "spal" w nocy, bo jak usnal wczoraj o 17.30 to na kapiel go budzilismy i bezmala zaraz po usnal spowrotem..
mam nadzieje, ze wy bedziecie mialy lepszy dzien od mojego i tego wszystkim zycze:tak:
 
reklama
No to może już kiedyś się spotkałyśmy :-D
może, może, tylko mnie tam nie było gdzieś od 2003 r.

Hejka,

U nas generalnie kiepskawo, Tolka wogole nie chce mi jeść, ani cyca ani butli już nie mam siły, bo walcze z nią za każdym karmieniem.
Margaret - wiem co znaczy walczyć z niejadkiem, mój ma takie okresy kiedy za nic nie je jak ja siedzę tylko muszę z nim chodzić po całym mieszkaniu, na dodatek nie chce pić wcale

Zrobiłam wstępne porządki na naszym forum. .... Czekam na Wasze opinie.
zgadzam się w 100%


a u nas nocka w miarę spokojna, młody zasnął krótko po 22, my zaraz po nim i o 2.30 byla pobudka z krzykiem bo głodny, zjadł za 140ml i poszedl z powrotem lulu, teraz o 7 się obudził, zmieniłam pieluchę, dałam jeść ale zjadł zaledwie 70ml, walnął kupsko, pobawił się trochę w łóżeczku i znowu śpi

a u nas duchota lekka, od rana trochę padało i jest pochmurno
na 11 idziemy do pediatry, odezwę się po powrocie

milego dnia
 
Do góry