reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

No dziś mmi nie wyjdzie opowieść o moim wojażowaniu. W szybkim skrócie - znajomi odjechali 25 km dalej niż mieliśmy przebywać. Zostaliśmy więc w Jankowcach sami :no:, za to na drugi dzień poznaliśmy super ludzi i było świetnie. Majka tak się rozjadła, że musiałam mleko dokupić, bo nie nadążałam z produkcją :tak:. Przybrała ok 500g przez tydzień :baffled:. Na tych znajomych z którymi wyjeżdżaliśmy nawet nie mam zamiaru patrzeć - takie hamy, że szok :wściekła/y:.
Pozdrawiam wszystkich z podkarpacia :-). Na zamkniętym już są fotki . Pewnie już pisałam, ale bardzo się za wami stęskniłam.
Dobrej nocki :tak:
 
reklama
Dzień dobry!!! :-)
My już po mega-kupie (Ania zawsze kulturalnie rano strzela przy cyckowaniu ;-) ), po śniadaniu i bawimy się na leżaczku-bujaczku (chwała wynalazcy za to cudo ;-). Co by się zmęczyć i za godzinkę znów kimnąć na chwilę :tak:

Skunkanka - ech, fajna rzecz aqua-aerobik... Pomarzyć...:sorry:

Szwedka - no to fest znajomi... Jechac razem, a potem was tak olać ;-) Dobrze, że ulopik jednak udany :happy:
500g w tydzień? Moja w trzy przybrała 200g :baffled: Chyba trza gdzieś wyjechać ;-):laugh2:;-)
 
Witam i ja z rana;-) myślałam, że będę pierwsza, bo nie pamiętam kiedy tak wcześnie wstałam:-p dzisiaj nam przyjeżdżają okna wymieniać, z Młodym musimy się ewakuować, wstałam wcześniej, żeby siebie przynajmniej przygotować, bo moi panowie śpią:-p

Diabliczka to jeden z uroków mieszkania w naszym lesie - do aquaparku mam jakieś 4 kilometry, więc M zostaje z Młodym na godzinkę:tak:

Szwedka faktyczni zachowanie znajomych poniżej krytyki:baffled: i my też tęsknimy:tak:

Oki koniec pisania, twarz trzeba odgruzować póki W śpi;-)

Cudnego dnia!!!!
 
Witam z rana!!!

Mało wyspana bo od 5.30 już nie śpię a w dzień spać nie umiem:-:)-(.Czy ja pisałam że wydałam starszą 2 ...pewnie nie od niedzieli do dziś wieczorka jestem tylko ja i Konstancja tatusia nie liczę bo pracuje i o 18 ściąga do domku.Odpoczywam relaksuję się i nie latam co 15 minut do domofonu albo drzwi otwierać...nie muszę gotować i nic robić nie muszę i jest mi z tym dobrze.tylko nie mam z kim pogadać i pośmiać sie i pokłucić się ,nikt nie wołał"dobranoc mamo,dobranoc tato,dobranoc Tinka" ....dobrze że dziś odzyskam dzieci:-D:tak::-D:tak:.Mam dużo mleka!!!!!
 
witam i ja
ja juz po sniadanku a mala dalej spi
dziso 3 przyjedzie ktos wymienic w aucie szybe chocwcale sie nie zdziwie jak to przeloza bo pada a my nie mamy garazu
 
witam sie i ja:-)
my niedawno wstalismy, teraz sie cyckujemy, mezus odsypia po nocce, wiec mam chwile, zeby posiedziec przed kompem;-):tak:
my dzisiaj na szczepienia sie wybieramy i mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych
sensacji.. ostatnio Mlody wsumie wogule nie zareagowal.. nie wyszly mu zadne obrzeki, temperatury nie mial, wiec mam nadzieje, ze i dzis tak bedzie:tak:
nio i pasuje mi sie za sprzatanie wziasc:baffled: kurcze w pokoju zrobila nam sie graciarnia:zawstydzona/y::szok: wszedzie albo rzeczy Mlodego, albo jego ciuchy, ewentualnie zabawki:eek: trzeba niezly slalom zrobic, zeby przejsc z jednego konca pokoju na drugi:szok:
nio nic pomykam narazie kawe zrobic, bo Mlody pocyckal i teraz walczy z misiami od karuzeli, a ja mam chwile, zeby powera nabrac;-):tak:
zycze wszystkim spokojnego i milego dnia:-)
 
Hejka

U nas po staremu tzn. ok. Dziewczyny wczasują się u dziadków, mężuś pracuje całymi dniami i wraca dopiero koło 19.00 a ja z Alexem większość dnia spędzamy na dworzu, albo nad jeziorem, albo gdzieś latamy po sklepach.

W przyszłym tyg mamy gości- rodzinka z Anglii przyjeżdża więc będzie wesoło bo mają 2 letniego synka i 10 letnią córcię, będą około tygodnia ale tylko parę dni u nas a resztę czasu u teściowej. W drodze powrotnej zabierają ze sobą naszą Natalię na 2 tygodnie do siebie, no a my może też w końcu gdzieś sobie razem pojedziemy. Ostatni nasz urlop poza domem był aż wstyd przyznać ale 14 lat temu w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem.

Ok to tyle co u nas teraz zmykamy na spacerek bo łądna pogoda się zrobiła.
 
hejo!

Poczytuję was, ale jakoś nie miałam weny do pisania...

Mała od 3 nocy źle sypia, często się budzi i spać nie chce, mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy.
Co do kup, to jak u nas za długo nie ma, to mamy specjalną rureczke kupioną w aptece, naprawde działa...

Dziś na 14 mamy szczepienie, a jutro bioderka, mam nadzieje, że mała przetrwa dzielnie...

Pozdrawiam, buziole
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nawet nie pamietam kiedy ostatnio mialam wakacje, chyba jeszcze w technikum, chocostatnie dwa lata w technikum wakacje pracujace byly. hmmm przydalo by sie choc tydz nic nie robienia bo wyjazdy do pl nie zaliczam do wakacji bo sie nie odpoczywa tylko lata po urzedach i znajomych i rodzince
Pesymistko!!!:-D:-D to w wersji optymistycznej brzmi: aktywnie spędzony urlop;-);-) my z całą rodzinką wyjeżdżamy na max trzy dni piątkowo -niedzielne bo na dłuże nie dam rady... na działce w porywach jest od 4 dorosłych i 5 dzieci do uwaga 8 dorosłych i 12 dzieci .Lubie gotować i kuchmacić ale wyobraźcie sobie śniadanie dla tej chmary ludzi i grilla (najczęściej jest 7 dorosłych i 8 dzieci):baffled::eek::baffled::eek:.A wyprawa na basen to trzy auta zapchane po sam sufit: parasol, 3 krzesełka,2 wózki parasolki,3 pledy,4 materace do pływania, stos ręczników, torba żarcia,zgrzewka mineralnej.....nie ma ludzia żeby sie za nami nie obejrzał jak idziemy z parkingu:-D:tak::-D:tak: .Tak jest co najmniej 4 razy w wakacje a w przyszyłym roku planujemy wyjazd nad morze w tej samej liczbie luda.... ale nikomu się nie nudzi i dzieciaki mają ciągle zajęcie!!!!
 
Do góry