reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
coś dla poprawy hmoru:
mój raz użyty czajnik, który uległ zepsuciu z przyczyny ode mnie nie zależnej będę miała za 3 tygodnie:szok::szok::szok:, bo nie wymienią na nowy, skurczybyki z media, już nic tam nie kupię!!!
 
Eh...kurde cos dziwnie sie czuje:baffled:
M spi,bo ma nocke ten tydzien i dzisiaj idzie pierwszy raz po urlopie do pracy a ja za chwile si zbiore na spacer z Domisiem.

Pisalam,ze Dominik nie robil kupy od 2 dni...ta...walnal taka kupe,ze jak chcial sie wysikac to juz nie byl w stanie bo wszystko mu wyplynelo z pampersa!!!!!!!!:szok::szok::szok:Jak ja to zobaczylam to nie moglam uwierzyc!!!!!!!!!!!!Jeszcze nigdy tak nie narobil!!!Normalnie pampers kilogram chyba wazyl.No i mnie to niepokoi troche,bo wydawala mi sie za bardzo rzadka:baffled:i ze sluzem:zawstydzona/y:

szczesliwa trzymam kciuki za pepek...a to Wam jeszcze nie odpadl??

dabliczka rowniez trzymam kciuki za mame i bede sie nadal modlic,bo ja rowniez wierze w potege modlitwy!!!!!!!!

eh...a ja mam straszny problem w rodzinie a w zasadzie o mojego tate chodzi...ale to opowiem Wam innym razem.Powiem tylko,ze sytuacja tragiczna:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:

Dobra lece,bo Domis sie wkurza
Pa
 
coś dla poprawy hmoru:
mój raz użyty czajnik, który uległ zepsuciu z przyczyny ode mnie nie zależnej będę miała za 3 tygodnie:szok::szok::szok:, bo nie wymienią na nowy, skurczybyki z media, już nic tam nie kupię!!!
a bo to wszystko mafia jest:wściekła/y::wściekła/y:

No to teraz Wam cos powiem, krew mnie tu zalewa:wściekła/y::wściekła/y: Kumpela urodziła miesiąc temu syna. Słyszałam wokół, że ona ma jadłowstręt, i cały czas się zastanawiałam, jak ona karmi piersią. I wyobraźcie sobie, że żaden jadłowstręt, tylko się jak najszybciej odchudzić chciała, specjalnie nie dostawiała dziecka, mimo że była w szpitalu na odciąganiu pokarmu, bo jej się taki zastój zrobił, że z bólu wyła, a karmić nie zamierzała i nie zamierza, bo całą ciążę czekała, kiedy będzie mogła drinki pić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szlag mnie trafia, bo wiem, jak dziewczyny dzielnie walczycie o pokarm, a tu taka se wymyśliła:wściekła/y::wściekła/y: i to laska lat 27:wściekła/y: normalnie zaczynam ją podejrzewać o alkoholizm:eek: tym bardziej że przez całą ciążę piła po 4-5 karmi dziennie.... zaczynam się zastanawiać, czy to faktycznie było bo miała ochotę, czy traktowała to jako substytut... cholera, niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci... i jeszcze dwa trzy razy w tygodniu na imprezy jeżdżą, miesięczne dziecko z opiekunkami różnymi zostaje (żeby chociaż z jedną...) kurna no zła jestem:wściekła/y::wściekła/y: dziecka mi tak strasznie żal.....
 
ech ztym pępkiem...

mamy go smarowac jeszcze tydzien jak dalej bedzie wydzielina to za tydzien chirurg

póki co czuje sie bez sił, pozniej popisze...
Z tego wszystkiego zapomniałam - Szczęśliwa toż Ty rekordzistka jesteś z tym pępkiem.. fioletu próbowałaś?.. pewnie tak, ale tak o pytam, bo u nas przyspieszyło to znacząco gojenie się pępka...ale trzymam kciuki, żeby w końcu łachudra odleciała:tak:

U nas zdaje się dzień śpiocha, jak zasnął o 13.30 tak się wybudził na karmienie, ale nawet oczu nie otworzył, i dalej śpi:-p a mamusia szuka po necie materiałów o jakimś dziwnym laserze do usuwania przebarwień, bo kumpela się poddała w temacie:-p i przynajmniej o tej debilce nie myślę, o której pisałam wcześniej....
 
Fakt: NIEKTÓRZY LUDZIE NIE POWINNI MIEĆ DZIECI! I wcale nie potępiam tych co nie karmią piersią, chodzi o podejście, no i skoro laska całą ciąże się tak prowadziła.... brak słów po prostu, z tej historii szkoda mi tylko dziecka, że ma taką beznadziejną matkę.
 
witajcie!

my dzisiaj sobie pospaliśmy do 9.30, to nasz rekord, bo zazwyczaj ok 8 już jestem na nogach
od razu po karmieniu poszliśmy na dwór, mlodemu się poprzestawiało i spał mi z 1,5h jednym ciągiem

aniolek - współczuję problemów z autem, zwłaszcza pod kątem finansowym teraz, ale dobrze ze Wam nic się nie stało

spaczyna - kiedys media słynęła z tego ze dają rok na podbicie gwarancji i jakby się coś zepsuło to wtedy wymieniają od ręki i nie trzeba czekać na naprawę, nie wiem jak jest teraz, ale kochana pilnuj terminu! jak upłynie i nie oddadzą go to żądaj zwrotu kasy! i jeszcze jedno - czemu musisz czekać3 tygodnie, myślałam że na rozpatrzenie reklamacji jest 14 dni
 
reklama
Do góry