reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

:-d:-d:-d

manja co do media marktu, to procedury postępowania w czasie reklamacji gwarancyjnej określa Gwarant, czyli producent lub dystrybutor produktu, a w wypadku zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej w markecie termin jej realizacji może ulec wydłużeniu o czas niezbędny do dostarczenia i odbioru sprzętu przez market z autoryzowanego zakładu serwisowego Gwaranta. Czyli z dwóch robią się dlatego już trzy tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ech z tym pępkiem trzymał nas 2 miesiące i pół miesiąca...:szok: jak odeszdł w srodku cos było i nagle to cos wyszło i mamy na nowo kikut! ja mam dosyc juz... fiolet przerobiony, ale lepszy spirytus co w aptece nam go robią jest silniejszy...no zobaczymy bogu dziękować że nie smierdzi ta wydzielina a to co sine ma zejsc w ciągu tygodnia a jak nie to chirurg - trzyma nas ten pepek jak zakochany;-)

diabliczka po twoim poscie wiem że musze isc do oklulisty bo normalnie tych małych liter nie widze!

mi też sie zrobiły przebarwienia na twarzy po ciazy ale zejdą po mikroderbrazji już to przerabiałam kiedys więc wiem...

ramka sliczna! też taka kupie :-)

spaczyna -dziewczyna mojego brata ktra jest w ciazy chodzi na solarium i ma taki plan do 8 miesiąca i też mało je co by nie przytyc- i uważam jak Ty -są ludzie którzy nie powinni miec dzieci, ech...
 
Kiedyś był trend jeść za dwoje a teraz co niektóre wariatki nie jedzą nic bo za bardzo przytyją a to że później taki maluszem ma problemy to już nie ważne... do tego te tabelki o tyciu w ciąży zawsze ale to zawsze bieże się dolną granicę jeśli mozna przytyć od np 8 do np12to najlepiej 7 przytyć:-:)-( to jest przykre ale to że ktoś ma 27 lat nie oznacza teraz że jest dojrzały...skoro waga jest priorytetem w ciąży a nie dzidziuś a co do solarium to powinny jej takie plamska wyskoczyć teraz żeby wstydziła się pokazywać na ulicy i zostać jej to powinno na zawsze ku przestrodze.A tak swoją drogą co na taką ciężarną właściciel solarium??? Ja byłam świadkiem (2 lata temu) jak facet nie wpuścił dziewczyny z brzuszkiem do środka salonu bo bał się że może jej zaszkodzić....
 
witam wieczorkiem
szczesliwa spirytus najleprzy na pepek u nas pomogl
chwile po poscie kupsko bylo i to wielkie i juzsie nie martwie a co do auta to zadzwonilam do axa insurance i jutro ktos przyjedzie wymienic szybe. poszlo szybko i bezbolesnie
 
ech z tym pępkiem trzymał nas 2 miesiące i pół miesiąca...:szok: jak odeszdł w srodku cos było i nagle to cos wyszło i mamy na nowo kikut! ja mam dosyc juz... fiolet przerobiony, ale lepszy spirytus co w aptece nam go robią jest silniejszy...no zobaczymy bogu dziękować że nie smierdzi ta wydzielina a to co sine ma zejsc w ciągu tygodnia a jak nie to chirurg - trzyma nas ten pepek jak zakochany;-)

my z pępkiem do teraz walczymy... najpierw długo kikut nie chciał odpaść (9 tygodni), jak odpadł to część została i zaczęła się sączyć i zrobiła się z tego ziarnina- chodziliśmy do chirurga 2 razy w tygodniu na smarowanie azotanem srebra. I jak wydawało sie ze już jest wszystko dobrze zagojone to ta ziarnina znów sie pokazała i znów jeździmy do chirurga. Na szczęście teraz wizyty mamy co 2 tyg.
 
babki mam jeszcze pytanko co sie daje aby wywolac kupe bo moja juz 4ty dzien idzie i nie robi
Wiesz, ja mam czasem podobny problem, ale lekarka poleciła dać Lacido baby - jedną saszetkę dziennie. U mnie podziałało. :tak:

Napiszę wam w skrócie o swoich wojażach. Wyjechaliśmy o 22.00 w sobotę na dwa samochody. O 2.00 mieli wyjechać inni jeszcze. Całą drogę przejechaliśmy na 2 auta. Lecedo malej. Potem dopiszę
 
diabliczka po twoim poscie wiem że musze isc do oklulisty bo normalnie tych małych liter nie widze!QUOTE]
Sorry! Rzeczywiście maławe wyszły :sorry:
Nie wiem dlaczego. Pisałam tego posta od bladego rana, na raty, bo Ania marudna, cały czas chciała żeby się nią interesować - taki dzień - więc skopiowałam to co napisałam w wordzie i potem wkleiłam jak wreszcie skończyłam.
Nie martw się, ja też nie widze co napisałam ;-);-);-)

O głupich przyszłych mamusiach nawet nie chce mi się gadać -tylko dzieciom współczuć :no:
 
reklama
diabliczka uf... a juz myslałam, że wzrok mi wysiadł ;-)

ja padnieta moje po szczepieniu dostała gorączki marudna płaczliwa ale spi -dostała czopka i juz spokój...
 
Do góry