reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

A ja się obłowilam w bierdonce, bo rozmiary bodziaków mi się nie tyle pokończyły, ale hmm... nie byłam aż w takiej ilości przygotowana na to, że mój Karol będzie tak szybko rósł, no i miałam trochę mniejszy zapas jak potrzebuję rzeczywiście. Kupiłam 9 bodziaków i przy dzisiejszej pogodzie pięknie wysłchły, więc jeszcze mnie prasowanko czeka.

Młody wykąpany, leży już w łóżku... chyba już śpi:-)

Malutka fajny pomysł, jeśli tylko masz czas, bo to chyba troszkę praco i czasochłonne.
Szczęśliwa nie zamartwiaj się, bo tylko dodatkowo się stresujesz, wylajtuj się i nie myśl tyle o karmieniu, i zaraz będziesz miała potop:tak:
 
reklama
a ja w szoku bo też od zero do trzech juz dawno poszły w odstawkę... teraz bodziaki od 3-6 miesiecy i bodziaki to super rozwiązanie na te upały
czasami ubieram w koszulke i spodenki ale wtdey brzuchol cały na wierzchu jak ja biore wiec bodziaki króluja :-)

spaczyna dzięki ale bardzo chcę karmic cycolem i zmusze te moje cycce na wieksza produkcje własnie gar rosołu robie herabta laktacyjna jest i piwo karmi na wieczr po nim mam ful mleczka
 
My po dniu nad jeziorem troszkę zmęczone... Mała po kąpieli tak szybko butle wypiła, że aż w szoku byłam, na śpiąco jej się odbiło i do łóżeczka, smacznie śpi. Nie ukrywam, że dzisiejsza pogoda wyssała ze mnie wszystkie siły. A więc kąpiel i lulu.

Dobranoc
 
No! po wizycie u rehab jestem oklejona tape'ami i luz, nie muszę nosić tego monstrum:-):-) koleś dla mnie jest gigant po prostu:-)

Szczęśliwa trzymam kciuki!!! pamiętaj pozytywne myślenie i duuuuużo wody mineralnej:tak: mnie się też wydawało,że mam kryzys, bo cycki miękkie, ale Młody przybiera na wadze i rośnie w oczach, więc pewnie to norma...ale karmi dla przyjemności i tak spożywam:tak:

Na temat temperatury się nie wypowiadam... ale dzisiaj miałam ciekawe zajście na stacji benzynowej - przed wyjazdem do rehab musiałam jechać na kompresor, a oni mają ten kabel luzem i akurat nie miał i kto pomóc, żeby to podłączyć. Stwierdziłam, że blondynka blondynką ale dam radę Nie dałam. Więc poprosiłam jakichś chłopaczków o pomoc. Zaczęli mnie kurde podrywać, więc mówię, że za młodzi trochę, a oni, że w tym roku 21 sończyli. Jak im powiedziałam, że ja w tym roku skończyłam 31 i jestem matką dziecku, szczęki z asfaltu zbierali hehe:cool2:czyli nie jest najgorzej:-p

Spokojnej nocki Kochane!!!!
 
Witam !!!
No muszę sie pochwalić że mój syneczek właśnie dzisiaj sie sam przekręcił na brzuszek:-). Bardzo się cieszę bo szczerze to nie mogłam się doczekać. wiem że teraz zacznie się większe pilnowanie maluszka ale co tam ważne ze już zaczął ten etap rozwojowy hihi.
We wtorek idziemy na szczepienie:-( ehhh znowu bedzie płacz niesamowity ale co trzeba przezyc;-).
Pozdrawiam serdecznie i miłej nocki życze:-)
 
skunkanka tak z tej serii mam butelke i smoczki, a ustniki tez znam bo używał ich moj 21 miesięczny synek i były super:tak:Niezle z tym chłopakami na stacji,odrazu czlowiek mlodziej sie czuje;-):-D mi tez nikt nie daje 29 latek a jak mówie ze mam trójek dzieci to:szok::-D

Dziewczyny zazdroszcze wam tych upałow:tak::sorry:,u nas cieplo,gorąco ale nie upalnie a ostatnio tylko deszcze były:baffled: ja wiem ze dla dzieciaczków to jest uciążliwe,bo ani wtedy spac ani jesc:baffled:

kurcze mam mały problemik bo potrzebuje smoka trojprzepływowego Nuby (do kleiku) a w Irlandii nie maja takiego akurat bo normalne sa z nuby..musze cos wykombinowac ,niewiem czy z Aventu trojprzepływowy by pasował :rolleyes: bo obie butelki sa szerokie
 
heja laski!!!!

dzieki za kciuki wszystkim, jestescie kochane :-):-):-)

podroz byla z niespodziankami ale nie ze strony Filipka, ktory byl bardzo dzielny.

Naskrobie wiecej i poczytam jak tylko znajde czas, a teraz zmykam lulu.

co do mieskzanka to jest fajne, tylko decyzja czy je dostaniemy zapadne na poczatku przyszlego tygodnia.


pozdrawiam cieplutko z Mazur!!!!
 
reklama
Hajka!!!

Ja kolejną noc już mam przespaną od 21 do 5.38 dokładnie:-D:-D ale jest jedno ale chyba popierniczyła mi się z tego wszystkiego laktacja...
Dzis mam bardzo ambitny dzionek do zrobienia gołąbki(wieeelki gar),do upieczenia ciasto i kumpelka od serca przyjedzie z 2 synków(dobrze że starsi 7 i 11 lat)i na dokładkę jako wisienkę na torcie mamy mieć 2 latka mojego chrześniaka na noc bo rodzice balangują na weselu...już uprzedziłam sąsiadkę że w nocy może mieć dodatkowe efekty dźwiękowe,ale jest w ciąży i po nocach nie śpi bo dokuczają jej niepokoje w rękach i nogach do tego to już końcówka....
wkoncu moge ponarzekaczwami
jak goraco dzis w tym kraju to szok, dopiero o 18 polazllysmy na spacer bo ten popoludniowy to skonczyl sie na tesco tylko
To ciesz się pogodą...bo ta zmienną jest jak kobieta:tak::tak:
a ja w szoku bo też od zero do trzech juz dawno poszły w odstawkę... teraz bodziaki od 3-6 miesiecy i bodziaki to super rozwiązanie na te upały
czasami ubieram w koszulke i spodenki ale wtdey brzuchol cały na wierzchu jak ja biore wiec bodziaki króluja :-)
Jak są takie tropiki to ja rozbieram Konstancję do pampersa a jak jest mega upał tak 30 stopni i duchota to przewijak na podłogę na niego tetrówka a na nią golutką Tinę z tetrą przełożoną między nogami....żebyście wiedziały jaka jest szczęśliwa:tak::-D:tak::-D
Na temat temperatury się nie wypowiadam... ale dzisiaj miałam ciekawe zajście na stacji benzynowej - przed wyjazdem do rehab musiałam jechać na kompresor, a oni mają ten kabel luzem i akurat nie miał i kto pomóc, żeby to podłączyć. Stwierdziłam, że blondynka blondynką ale dam radę Nie dałam. Więc poprosiłam jakichś chłopaczków o pomoc. Zaczęli mnie kurde podrywać, więc mówię, że za młodzi trochę, a oni, że w tym roku 21 sończyli. Jak im powiedziałam, że ja w tym roku skończyłam 31 i jestem matką dziecku, szczęki z asfaltu zbierali hehe:cool2:czyli nie jest najgorzej:-p
Nic tak nie poprawia samopoczucia jak....faceci:-D:-D:-D.
 
Do góry