reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
dzien dobry:-)
u nas tez parowa na maxa, niechce sie z domu nigdzie ruszac:dry: Mlody wmiare spokojny jest o dziwo, ale moze dlatego, ze okna mamy pozamykane i pozaslaniane i jest chlodnawo:tak:
teraz spal chwile i mialam nadzieje, ze pospi jak najdluzej, ale pospal pol godz i sie obudzil..
a ja mam dylemat, bo w niedziele mija nam z mezusiem 6 lat jak jestesmy razem i nie mam pomyslu co mu kupic:-( poki co wymyslilam, ze wyhawtuje mu podusie;-) kupilam poszewke i mam zamiar wyhawtowac napis:
"oddaje ci ma dusze, a z nia milosc bez granic,
bede cie na zawsze kochac i nie zmienie zdania za nic"
nio, ale niewiem czy mi synus na to pozwoli:dry: nio, ale chcialam mu tez cos kupic, tylko nie mam pomyslu co:confused::-( moze wy mi cos pomozecie??;-)
Aha bezpiecznej podrozy zycze, a pozniej duzo odpoczynku:tak: mam nadzieje, ze w mig znajdziecie wymarzone gniazdko i zaniedlugo nam sie tu pochwalisz, ze wszystko zapiete na ostatni guzik i mozecie wracac spokojnie do ojczyzny;-):tak:
Madzia ciesze sie, ze jedna kreseczka ci sie pokazala;-)
skunkanka wspolczuje ci kochana i to szczerze.. nie dosc, ze upal to jeszcze maluszkiem sie trzeba opiekowac, a jak cos boli to latwe nie jest.. mam nadzieje, ze twoje kolano wkoncu da ci spokoj;-)
 
malutka fajny pomysl z ta podusia:)
skunkanka wspolczuje sama chodzilam przez tydzien wtakim czyms wiec wiem co to znaczy a co tobie jest w kolano ?? bo ja mialam zwichniecie rzepki kolanowej do tej pory sie rehabilituje choooc minelo juz 3 miechy:(
 
Boze jak goracooooooooooooooooooo!!!!!!!Nie da sie normalnie funkcjonowac:baffled:Wyszlam z Domisiem na pole ale zaczal plakac i odrazu musialam isc z nim do domu:confused:

My jestesmy sami w domu:dry:no i jakos mi smutno:zawstydzona/y::-(Eh...juz sie przyzwyczailam,ze m w domu a co bedzie jak bedzie musial znowu isc do pracy w poniedzialek po skonczonym urlopie:baffled:

kurde nic mi sie nie chce...jeszcze szlag mnie trafia,bo u nas od paru dni sa takie male czarne mikroskopijne wrecz robaki,ktore sa wszedzie!!!!!!Na suficie,na oknach,na scianach!!!!I spadaja na nas:baffled::confused:Ja co chwile sie drapie,bo mam uczucie swedzenia przez nie i za kazdym razem zabijam kilka:baffled:Ma dosc!!!!!Czy u Was jest takie cholerstwo??Czym to zwalczac wogole??:confused:

Normalnie sie ugotuje za chwile:no:

skunkanka wspolczuje...w takim czyms chodzic w taki skwar:baffled:

malutka super pomysl i zycze zebys zrealizowala Go!!!A co do prezentu...hmm...ma to byc cos zwiazan z Toba rozumiem?Moze podsune Ci pomysl...ja mojemu m na rocznice bycia razem kupilam zlota literke M(od mojego imienia)bo wiedzialam,ze nosi lancuszek a to zwiazane ze mna przeciez jest no i wiedzialam,ze bedzie mnie nosil przy sercu w ten sposob:tak:;-)
 
hejka:)

skunkanka rozumien Twoj bol bo ja tez musze czasem zakladac opaske na kolano mialam kiedys 3 wypadki w ktorych ucierpialy moje oba kolana i tak sie to ciaga za mna, kiedys w szkole spadlam z drabinek i uszkodzilam sobie kregoslup szyjny(okazalo sie ze jestem ewenementem ktory ma 8kregow szyjnych, czyli ogolnie jeden zaduzo:confused: ) i noszenie kolnieza to masakra tez niestety musez jeszcze czasamiubrac, dobrze ze teraz nic sie niedzieje

madzia ciesze sie razem z Toba, przyznam sie pocichu ze ten brak okresu troche mnie wkurza i mam czasami glupie schizy i dzis tez dla pewnosci zrobilam sobie test byl negatywny oczywiscie, :-D

malutka super pomysl z poduszeczka:-)

mam nadzieje ze lot aha przebiegl bezproblemowo i ze juz cieszy sie bliskimi:-):tak:

a jesli chodzi o Gabi to napewno sobie radzi co to dla Niej;-):-)

ja siedze w domu praktycznie sama Patryk od 14 spi, Julia tez usnela Tomek cos znowu chory i spi a ja ogladam telewizje i wcinam jogurcik naturalny:tak:
Z Tomkiem troche lepiej ale super niejest, mielismy powazna rozmowe, obiecal ze sie zmieni ale ja powiedzialam ze potrzebuje czasu i dowodow, kocham go ale narazie jest dystans najwazniejsez ze troche nim potrzaslam i zaczol sie bardziej starac zobaczymy jak to dalej bedzie wygladac.
U nas tez jest upal normalnie niema czym oddychac, pol dnia siedzielismy na dworze teraz jak dzieciaki sie wyspia idziemy na plac zabaw bo obiecalam Juli ze pojdziemy do piaskownicy, juz niemoge sie doczekac kiedy mlody bedzie sie w niej bawil:-)
lece zrobic se kawke, buziaczki:tak::-)
 
skunkanka a jakich butli używałaś i jakie mleczko? ja u zywam butli Nuby z tymi fajnymi smokami z guzkami masującymi dziąsła i mały pije z niej rewelacyjnie:-) z TT nie chcial pic,bo te smoki za miekkie,z Nuka tez nie dopiero z Nuby podpasowały:tak:
A ktore? na allegro znalazlam takie NUBY - BUTELKA 3 SYSTEMOWA ROŚNIE Z DZIECKIEM (679916774) - Aukcje internetowe Allegro
moze wy mi cos pomozecie??;-)
skunkanka wspolczuje ci kochana i to szczerze.. nie dosc, ze upal to jeszcze maluszkiem sie trzeba opiekowac, a jak cos boli to latwe nie jest.. mam nadzieje, ze twoje kolano wkoncu da ci spokoj;-)
w kwestii zakupow nie pomoge... M zazwyczaj dostaje skarpetki i koszulki:-p i dzieki, ja tez mam taka nadzieje....
malutka fajny pomysl z ta podusia:)
skunkanka wspolczuje sama chodzilam przez tydzien wtakim czyms wiec wiem co to znaczy a co tobie jest w kolano ?? bo ja mialam zwichniecie rzepki kolanowej do tej pory sie rehabilituje choooc minelo juz 3 miechy:(
kochana ja po rekonstrukcji wiezadla krzyzowego w zeszlym roku, mialam miec kolejna operacje w sierpniu, ale zaszlam w ciaze i lipa.... i teraz wychodzi...
hejka:)

skunkanka rozumien Twoj bol bo ja tez musze czasem zakladac opaske na kolano mialam kiedys 3 wypadki w ktorych ucierpialy moje oba kolana i tak sie to ciaga za mna, kiedys w szkole spadlam z drabinek i uszkodzilam sobie kregoslup szyjny(okazalo sie ze jestem ewenementem ktory ma 8kregow szyjnych, czyli ogolnie jeden zaduzo:confused: ) i noszenie kolnieza to masakra tez niestety musez jeszcze czasamiubrac, dobrze ze teraz nic sie niedzieje
mozemy sobie reke podac, tez mam jeden za duzo:-p i tez przechodzilam przez kolnierz, takie plastikowe dranstwo oczywiscie w lecie...
ale spacerek i tak zaliczylismy:-pkrotki, bo po zasnieciu mlody spal w wozku w ogrodzie dwa razy po 3 godziny:-):-)a ja w koncu mam czas poczytac:-)
 
jeny jak goooorąco! dopóki nie gotowałam obiadu to było jeszcze do wytrzymania, ale teraz tak mi się mieszkanie nagrzalo że wentylator ledwie pomaga

do tego chyba jakieś muszki mnie pogryzły w nogę, swędzi okropnie, ratuję się jakimś smierdzącym perfumem bo nie mam nic do posmarowania, ale nie spuchłam o dziwo, pewnie jak stałam przy wózku na trawnikj dziś rano to mnie coś użarło
skunkanka, potwierdzę chyba twoją teorięodnośnie grupy krwi, też mam rh+ i mnie namiętnie gryzą komary i muszki

malutka - ja też nie pomogę w kwestii zakupów, my zawsze idziemy razem na zakupy i każdy wybiera sobie coś co mu się podoba, a druga osoba tylko płaci... mało romantycznie lecz praktycznie

madzia - jak jestem na dworze to pełno takich malusieńkich podobnych do paprocha robaczków, można je poczuć dopiero jak siedzą na ciele bo wtedy nagle swędzieć zaczyna, ale w domu nie mam bo używamy raida do kontaktu, do tej pory komar byl tylko jeden, zabłąkał się i skończyl tragicznie

pozdrawiam
 
a ja mam kryzys laktacyjny jak nic pije ziółka małą przystawiam do piersi -zobaczymy walcze by karmic piersią...

skunkanka o kurde troche sie pomęczysz ...

aniołku tylko wierzyc że wyjdziecie na prosta...
 
reklama
wkoncu moge ponarzekaczwami
jak goraco dzis w tym kraju to szok, dopiero o 18 polazllysmy na spacer bo ten popoludniowy to skonczyl sie na tesco tylko
 
Do góry