reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Gabi na pewno opalona a dzieci grzeczne na plazy :-) (co ja bardzo zyczę Ci tego Gabi)

u nas nocka mineła mała troszku sie budzi jak jest tak gorąco

madzia hihi ulga nie?

aha spokojnej podróży :-)

a ja ide odzywkę zmyc z łba:-)
 
reklama
Dziewczyny na poprawę humoru:

Miłość może być:
Studencka-jest z kim,nie ma gdzie
więzienna-jest gdzie, nie ma z kim
filozoficzna-jest z kim, jest gdzie, ale po co?
pierwsza- jest z kim, jest gdzie, ale od czego by tu zacząć?
starcza- jest z kim, jest gdzie, ale jak to się robiło?
wg Lindy- jest z kim, jest gdzie, ale co ona wie o zabijaniu?
wg Lindy2-było z kim, było gdzie, ale to zła kobieta była!
młodzieńcza- nieważne gdzie, ważne z kim
pedantyczna- nieważne z kim, ważne gdzie
hippisowska- nieważne z kim
namietna- nieważne gdzie
nimfomancka-nieważne z kim, nieważne gdzie, byle często
francuska- nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne, żeby znaleźć wspólny język
polska- jest z kim, jest gdzie, żeby tylko dzieci się nie pobudziły
romantyczna- nie ma z kim, nie ma gdzie, ale pomarzyć zawesze można
platoniczna- jest z kim, jest gdzie, ale to i tak mija się z celem
małżeńska- jest z kim, jest gdzie, ale ile można...?
 
witam "gorąco":;-)

ale duchota, pozamykałam okna, właczyłam wentylator -może będzie lepiej, na spacer to dopiero wieczorem pojdziemy bo nie chce upiec siebie i hani, mała leży na macie i się cieszy, no i gada do zabawkek, a jak ktoras zlapie to oczywiscie ląduje w buzi,
jak my jutro na tym weselu wytrzymamy w taki upał?? no ale raczej dluo nie bedziemy bo m. ma nockę w pracy:)

Madzia widzisz wszystko jest ok:)

urlopowiczkom udanego wypoczynku życzę, no i na razie uciekam :))

Hania jabluszko bedzie jadla :)

milego dnia
 
Witam się z Wami z jednym tylko nowym bąblem:cool2: i w końcu wynik na moją korzyść - jeden bąbel (ka dużym palcu u nogi) ale dwa komary poległy:happy2:

Madzia
przy takiej ilości zaciśniętych kciuków nie mogło być inaczej:tak::tak: super!!!!

Jak się obudzi mój maluch to jadę na pocztę, bo paczka dla mnie jest. Pewnie młynek do kawy, bo stary padł, a ja mam duzo ziarnistej kawki (pracuje w firmie kawowej i mały zapasik sobie zrobiłam hi hi)

Faaaaajnie.... jednak zapach mielonej kawy jest nie do przebicia:tak:

Na temat temperatury się nie wypowiadam, bo nie chcę się wyrażać:wściekła/y: Dodatkowo w nocy nagle zaczęło mnie boleć to nie do końca zoperowane kolano, latanie z lodem, na szczęście Wojtas obudził się tylko dwa razy, 4 i 7. Wybaczcie, ale ta drugą pobudkę też traktuję jako nocną, bo my śpiochy jesteśmy i się ostatecznie budzimy 9-10:zawstydzona/y: jeszcze gdybym ja się nauczyła chodzić wcześnie spać... niestety się kurde nie da, zawsze byłam sową... a w temacie kolana - żeby mi za dobrze nie było, ortop kazał mi włożyć stabilizator:wściekła/y: jak dzisiaj rehab nic z tym nie zrobi, to najdalej w poniedziałek muszę jechać na blokadę.... i już chyba wiem na co ewentualnie będę miała to cholerne L4... ortop odgraża się jednak zabiegiem, ciekawe co z Wojtusiem przez te trzy dni jak będę w szpitalu, bo co potem to wolę nie myślec:wściekła/y: On mi dalej nie chce z butelki pić, nie chcę go dokarmiać, mojego pokarmu nie chce... sześć różnych butelek... no nic dzisiaj odessiemy i może tatuś spróbuje jak mnie nie będzie...

Tia....

Byle do przodu:-p
 
Żeby nie było, że marudzę za bardzo, popatrzcie, co muszę mieć w te upały na nodze:wściekła/y::wściekła/y:
3358dg9.jpg


Dodatkowe ogrzewanie cholera:wściekła/y:

Klucha hyhyhy zajefajne określenie:-):-)
 
Hej dziewczyny,chetnie was czytam ale jakoś czasu brak na odpisywanie;-) ja mam trójke dzieci wiec może dlatego:dry: mam pytanko,moj Oliver był 2 miesiace na piersi,potem pił 5 tyg melko Bebilon Pepti a od wtorku daje mu poł na poł z pepti ,zwykły Bebilon 1,dzis juz dostał cała butle bebilonu 1 i kupki ma ładne,brzuch nie boli,wysypki wiekszej nie zauważyłam:-),pare krostek wyszło mu na bużce ale po posmarowaniu zeszło ,wiec myśle ze to nie od mleka.Myslicie ze moge dawac mu juz tylko Bebilon 1? czy któras z was zmieniała tak mleko?
 
skunkanka a jakich butli używałaś i jakie mleczko? ja u zywam butli Nuby z tymi fajnymi smokami z guzkami masującymi dziąsła i mały pije z niej rewelacyjnie:-) z TT nie chcial pic,bo te smoki za miekkie,z Nuka tez nie dopiero z Nuby podpasowały:tak:
 
reklama
Do góry