reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej,
ja na chwile bo zaraz sie pakujemy i lecimy na weekend do Nysy nad jeziorko :)

Aha udanej podróży i powodzenia!

Miłego weekendu dla wszystkich
papa
 
reklama
Witam kobietki:-)

Ja tylko na chwile..
Nie dawno robilam test i...JEDNA KRESKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem taka szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!Czyli to plamienie co mialam to raczej nie byl okres:confused:

BOZE,DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM JESZCZE RAZ WSZYSTKIM Z CALEGO SERCA!!!!!!!!!!JESTESCIE CUDOWNE I MOGE POWIEDZIEC,ZE JESTESCIE INTERNETOWYMI PRZYJACIOLKAMI!!!!!!!!!!POMODLE SIE ZA WAS WSZYSTKIE,BO TAKIEGO WSPARCIA TO NIGDY W ZYCIU NIE MIALAM I PEWNIE NIE BEDE MIEC!!!!!!!!!

Dobra to ja lece i wpadne pozniej!
No i chyba musze tabletki dzisiaj juz wziac:tak:

aha szczesliwej podrozy i obyscie znalezli jakies gniazdko!!

Buziaki:-)
 
Hej kwietnióweczki :-D

Witam się z rana, dziś jakoś wcześnie wstałam, spać coś nie mogę, w pokoju już sauna jest... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo pranko wstawione, śniadanko zjedzone, Zuzik śpi, piję kawkę i poczytuje bb :-D:-D:-p:-D:-D

Aha udanej podróży i powodzenia w szukaniu nowego gniazdka!

Madzia super, że wszystko jest po twojej myśli!

Ciekawe jak tam Gabi daje sobie radę nad morzem :confused:

Miłego dnia!
 
Cześć
Aha chciałam ci życzyć szczęśliwej podróży ale ty już pewnie na miejscu jesteś, więc życzę sukcesów w poszukiwaniu mieszkania

Margaret udanego wypoczynku

Madzia no to super że jest jak chciałaś, możesz w końcu odpocząć:-)

Nadii u mnie tak samo gorąco, Igorek też śpi, a ja z kawką na bb:-D

Jak się obudzi mój maluch to jadę na pocztę, bo paczka dla mnie jest. Pewnie młynek do kawy, bo stary padł, a ja mam duzo ziarnistej kawki (pracuje w firmie kawowej i mały zapasik sobie zrobiłam hi hi)
 
cześć dziewczyny :-)
u mnie żarówa jak diabli, miałam jechać dziś do pracy pokazać młodego i złożyć wniosek u wypoczynkowy po macierzyńskim, ale przy takiej temperaturze zrezygnuję, i pojadę w przyszłym tygodniu, bo ma być trochę chłodniej - czyt. normalnie;-)

Madzia super, ze jedna kreska:tak:, szkoda tylko, że tyle stracu i nerwów cię to kosztowało.

Aha bezproblemowej podróży i udanych wakacji i poszukiwania mieszkania.

A ja kawki nie piję, jakoś się odzwyczaiłam i pomimo super expresu w domu mnie nie ciągnie, wiem że kawa nic nie szkodzi na karmienie piersią, ale świetnie funkcjonuję bez niej.

A mój młody dziś/wczoraj pobił samego siebie, padł o 19:30 i spał do 3:30, a potem do 7, no szok :szok::szok::szok: jak dla mnie, ale to pewnie wina tego, że w dzień nie spał drugiej drzemki 2 godzinnej, no i w związku z tym bez bąpieli było wczoraj.
 
Ciekawe jak tam Gabi daje sobie radę nad morzem :confused:

Gabi-jest niezniszczalna!!! w jej przypadku pełna organizacja,spokój i opanowanie:tak::-D:tak::-D

Madzia-tyle strachu o tę jedną kreseczkę:-):-):-)

Umiem już wstawiać zdjęcia,u dziewczyn na forum czerwcowym 2009 jest swietna instrukcja jak ktoś ma problemy polecam!!!
 
czesć piatkowo!!!!

jak fajnie że już po południu zaczyna się weekend, przy tej pogodzie cieszę się ze m bedzie z nami w domu bo razem zawsze raźniej narzekać na upał i szukać pomysłów na ochłodzenie

mój wczoraj padł po 21, pewnie upał go wykńczył jak i to że jego drzemki to max 30 min, nawet te na dworze, teraz też zasnął a ja czekam żeby go nakarmic i idziemy się trochę powietrzyć

wczoraj nie hciałmi za bardzo jeść, jedzenie o 17 podawałąm na 3 raty żeby zjadł porządnie, potem przed 23 dałam jeść na śpiku i wytrzymał do 5 rano, był cały chętny do zabawy, gdyby nie uszy to miałby uśmiech dookoła glowy, na szczęście wystarczyła mu karuzela i żaba do niej przyczepiona, po pólgodzinie odleciał sam, nawet bez smoczka czy chusteczki do przytulania, potem obudził się o 7.30

dzisiaj w najgorętszej porze dnia spróbuję zamknąć okna, zaslonić rolety i włączyćwentylator, ponoć dzieki temu nie ucieka zimne powietrze z mieszkania

Madzia - gratuluję wyniku testu! teraz możesz się odstresować
Aha - mam nadzieję że podróż minęła spokojnie i trzymam kciuki za znalezienie fajnego niedrogiego mieszkanaka!

też jestem przekonana że Gabi świetnie sobie radzi, a i chyba jeszcze Szwedka i Bluebell się wakacjują, no i MaDunia i Aulyuia
 
witam
noc ladnie przespana dalam jeszcze na noc calpolu i mala bylagrzeczna
madzia no to sie ciesze ze tylko jedna ta krechasie pojawila
acha powodzennia

wiecie prosilam kiedys swoja mame o cczopki przeciwgoraczkowe dlamalej w razie W i doszlo do tego ze i muj i jego mama i moja mama przyslali i w ten sposobmam 3 paczki.co jamam teraz z taka iloscia zrobic??
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze z tej jednej kreski!!!!Normalnie teraz moge naprawde sie odstresowac:-)

U nas normalnie upal:baffled:Jest tak goraco,ze masakra!!Sniadanie zjedzone,tabletka anty wzieta:tak::-)i witaminki no i za chwile musze troche ogarnoac po sniadaniu kuchnie.Na spacer chyba sie wybierzemy pooooozniej,bo teraz bysmy sie upiekli:confused:

Nie wiem czy Wam pisalam ale lezaczek bujaczek nam doszedl i...normalnie niekiedy mam wrazenie ze nie mam dziecka:szok:Jest szczesliwy jak Go wsadzamy rano do niego.Gada sobie do zabawek,usmiecha sie no ale najbardziej ze soim przyjacielem ptaszkiem(M mowi,ze to kurczak:happy2:)poprostu uwielbia sie na niego patrzec i do niego gadac!!Co do wibracji to nie wiem czy lubi czy nie,bo jakos nie dal po sobie poznac jak ma je wlaczone.Moze jak bedzie Go bolal brzuszek lub bedzie niespokojny to Go to uspokoi:tak:

Dziewczyny jeszcze raz Wam dziekuje za slowa otuchy i serdecznosci!!!!

klucha te bedziesz miala zapasy na kilka lat tych czopkow:-Dnie martw sie od przybytku glowa nie boli:-p

Chcialabym jechac nad jakas wode dzisiaj albo jutro jak bedzie ladnie,bo wakacji nie mielismy przeciez...:dry:M jedzie do wroclawia po ciotke jego bo przylatuje z francji na wakacje do jego babci no i pozniej zagladnie do sklepu meblowego,bo chcemy naroznik do salonu kupic.No i tym sposobem bedziemy sami od poludnia do wieczoru pewnie:baffled:No a niedlugo jedzie do miasta bo chce wywolac Domisia zdjecia i powiesic w ramkach na scianie.Wiec bedziemy prawie caly dzien sami:dry:

Dobra ja spadam i zagladne pozniej.
Milego i przyjamnego dnia Wam zycze kochane:tak:

Buziole
 
reklama
Do góry