reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej dziewczynki, mi płaczliwość przeszła, na chwilę było ok a teraz jakaś podatna na nerwy na wszystko jestem :zawstydzona/y: Wiele mi nie potrzeba by się wkurzyć o coś. Nawet łapię się na tym że na córcię się podzieram :-( Mam nadzieję że to mi szybko przejdzie.
Na 9 teraz mam wizytę u "nowego" gina bo poprzedni to tylko na kasę leciał i nigdy nie miałam okazji powiedziec wszystko co bym chciała. Z wszystkimi pytaniami i obawami wracałam za każdym razem do domu. Mam nadzieję że ten będzie lepszy i poprowadzi moją ciążę do końca.
 
reklama
nio to widze, ze nie tylko ja mam depresje jesienna:/ a oprocz tego ostatnimi dniami zmagalam sie z okropnymi bolami glowy:-( i to pare dni z rzedu nic a nic nie przechodzilo.. a ja postanowilam byc dzielna i nie szprycowac sie zadnymi tabletkami.. tym bardziej ze teraz to jedynie apap mozna, a na mnie on nie dziala.. przed ciaza jak bolala mnie glowa to musialam ketonal lykac.. teraz na szczescie juz mi przeszlo i jako tako funkcjonuje, choc zaczynam sie denerwowac przed wizyta u lekarza.. coprawda to dopiero w poniedzialek, ale juz sie zaczynam martwic czy oby napewno wszystko wporzadku..
pozdrawiam was wszystkie:-)
 
a ja sie robie strasznie nerwowa i drażliwa.
W niedziele na zakupach w tesco zrobiłam awanture i złożylam pisemną skarge :szok: bo przy kasie pierwszeństwa stało 10 osób z pełnymi po brzegi wózkami które z daleka widać ze nie w ciązy ani kaleka. A ja z bolącym brzuchem i ledwo wyładowanym wózkiem bo ile kupisz jak ledwo chodzisz, musiałam stac. Nerwa takiego dostałam że nie pytajcie. Ale teraz juz mam w nosie - na nastepny raz na bezczelnego wepchne sie na poczatek kolejki, a jak sie bedą burzyc to zażądam zeby pokazji karte ciiązy albo grupe inwalidzka. Jak im sie nie podoba ze ciezarna idzie na poczatek kolejki to niech ida do normalnej kasy co nie?
Mąz jak to usłyszał to powiedzial ze wiecej ze mna na zakupy nie pojedzie...
 
Widzę że nerwusków ciążowych to to kupa hehe ;-)

Gosiaczku śliczne maleństwo, i identyczne wymiary co moja dzidzia w 13 tyg, śliczne maleństwo.

Ja do tej pory nie mam żadnego zdjątka :-( Może nowy lekarz w czwartek da foteczke ;-)

Pogoda u nas ponura i też się dziś tak czuję. Miłego dnia.
 
Ja sie tylko witam i melduje bo sciagneli mnie dzisiaj do pracy:wściekła/y::wściekła/y:A tak mi sie nie chce isc ze sobie nawet nie wyobrazacie.Zwlaszcza ze wczoraj nie skonczylam sprzatac a tesciowa juz juz jutro przylatuje.jak wroce z pracy to bede latac na wysokosci lamperii:-D:-D:-D:-D

Gosiu sliczne malenstwo,az niemoge sie doczekac kiedyzobacze swoje.


Witam nowa mamusie wsrod nas:-):-):-)

 
a ja wam trochę zazdroszczę:zawstydzona/y:
Siedzę tu sama i nic się nie dzieje. I na dodatek jeszcze wiatr antenę przestawił i nie mam tv tak to bym se jakieś mądre programy polukała. ;-)
Strasznie ciężko mi jest się przestawić z tego trybu ze praca dom praca na sam dom. Dobrze ze chodź będę miała małego niedługo to już chyba se nie ponarzekam :-) no chyba ze chcę iść do pracy by mieć chwile spokoju :-)
 
Hej dziewczyny :) Widze że nastorje takie jak u mnie. Też chodze jak tykająca bomba zegarowa ]:-> Ale wczoraj byłam sie porelaksować w grocie solnej, mmmm było miło :) pozdrawiam gorąco w ten deszczowy dzień
 
reklama
Hej dziewczyny!! A mnie dziś od rana głowa boli, mogę nawet powiedzieć, że już od wczoraj, bo kładłam się z bólem. Poprostu masakra :-( Ledwo się ruszam... Może znacie jakiś domowy sposób na pozbycie sie tego cholerstwa, bo normalnie jest to nie do wytrzymania,ale nic się nie poddaje ;-)

Pozdrawiam!!
 
Do góry