reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej dziewczynki, dawno mnie nie było a to przez to że net mi się zbuntował :baffled: No ale już powracam, hihi. :-p Wiecie co, dwa dni temu miałam badania prenatalne, wszystko jest dobrze, dzidzius ma 5 cm i rozwija sie prawidłowo.:tak: Ahhh co za ulga, lekarka też tak niepewnie stwierdziła że prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale jeszcze troszke za wczesnie jest.
Mam prosbe, bo jakoś nie potrafie znaleźć wątku zamknietego, :sorry2: a tak na otwartym to troszke głupio pissać o intymnych sprawach. Mogłaby mi któraś z was napisać gdzie go szukać, będe wdzieczna. Buziaki dla was
 
reklama
Hej kwietniówki, ja dziś z marnym humorem, jakoś za dużo mi się ostatnio wali na głowę.

No i mam wizytę ustalona :-) na 18 października. To w sam raz będzie końcówka 12 tygodnia i będzie można zrobić badania. Kamień z serca mi spadł bo już zaczynały kłębić się problemy z tymi lekarzami.

super, więc mamy wizytę tego samego dnia :tak:


Czesc dziewczynki.Ja mam strasznego lenia,tak wielkiegiego ze od rana chodze w pizamie.Czuje sie dobrze,tylko mi ostatnio doskwiera bezsennosc tak od godz 5 nad ranem.1001 spraw mi krazy po glowie i za chol....nie moge zasnac.Do tego Naomi mi non stop marudzi,chwilami az mi lep chce peknac.I znowu placze,zmykam.

tak, o marudzącym dziecku to ja ostatnio dużo moge powiedzieć.........niestety

Jestem już po badaniu :-)
Na szczęście wszystko w porządku, maluszek ma 7 cm, serducho bije prawidłowo, przezierność karku poniżej 1mm, kość nosowa ok, i cała reszta ręce nóżki, mózg, żołądeczek, kręgosłup itd - wszystko ok :-):-):-)
No i lekarz powiedział że prawdopodobnie dziewczynka ale jeszcze nie na 100%:-)

super, bardzo się cieszę :-)

hej dziewczyny,
pozwólcie że przyłącze sie do grona kwietniowych mam ;-)
Kończe obecnie 13 tydzien. Od 5 jestem uziemiona - zakaz chodzenia, max. do lazienki i z powrotem. Niestety macica sie buntuje, a do tego miałam lekki niedorozwój macicy i miesiączki raz na dwa - trzy miesiące, wszyscy lekarze wmawiali mi ze w ciąze samoistnie nie zajde, a tu po roku intensywnych staran jest malenstwo. Bez leków, bez stresu.

witaj famme :-), rozgość się :tak:

Hej dziewczynki, dawno mnie nie było a to przez to że net mi się zbuntował :baffled: No ale już powracam, hihi. :-p Wiecie co, dwa dni temu miałam badania prenatalne, wszystko jest dobrze, dzidzius ma 5 cm i rozwija sie prawidłowo.:tak: Ahhh co za ulga, lekarka też tak niepewnie stwierdziła że prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale jeszcze troszke za wczesnie jest.
Mam prosbe, bo jakoś nie potrafie znaleźć wątku zamknietego, :sorry2: a tak na otwartym to troszke głupio pissać o intymnych sprawach. Mogłaby mi któraś z was napisać gdzie go szukać, będe wdzieczna. Buziaki dla was

świetnie wieści :-) a co do zamkniętego - sprawdź czy go widzisz w a Albumie rodzinnym w Związkach rodzinnych. Jeśli nie to......hmm pisałaś do Naomi z prośbą o dostęp?
 
Witam wszystkich :-)
Ciesze się dziewczyny ze wasze badania wychodzą dobrze. Wierze w to ze wszystkie będziemy miały zdrowe piękne dzieci.
Stresuje się to swoją niewiedza no ale cóż. Jestem jedna z końcowych kwietnióweczek i wy pierwsze będziecie wszytko wiedziec a ja na końcu :-(
No ale to co poradzisz :-) najważneijsze ze jest malutki tam w srodeczku i niech se rośnie na zdrowie.
dziś jestem jakaś wymięta. Normalnie jak ktoś by mnie przewirował kilka razy. Nic mi sie nie chce. Apetyt też mam taki dziwny bo niby bym zjadła ale nić nie ma tego co ja chcem. A co ja chcem ?? tego jeszcze nie wiem :-)
Narazie zadowalam się herbatką truskawkową i herbatnikami :-)
Zaraz meżus z pracy powróci to serwuje zupe pieczarkoą i rybke.
 
Hej,ja melduję się chora:wściekła/y:
Maryś,nie martw się,ja na majówkach byłam "ostatnia" bo synuś z 30 maja,za to zawsze wiedziałam co mnie czeka,hahaha.Bo jak dziecko większe to już się wyrównuje i nie ma znaczenia kilka dni czy tygodni.
Pozdrawiam wszystkie kwietniówki.Paaa.
 
czesc kwietniówki :)

dawno nie pisaam bo była na wczasach :) więc wracam do was z dużą dawką pozytywnej energii :)

marys ja też mam termin na koniec kwietnia - ale sie cieszę bo te co urodzą już dadzą rady co robic jak sie urodzi jak sie czują itp. wiec nie ma tego złego ;)
 
I ja sie witam.U mnie tez dolek,nie moglam oderwac glowy od poduszki a Naomi non stop nadawala jak niezgaszone radio:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jeszcze do tego w srode przylatuje tesciowa a ja praktycznie nie ruszylam nic ze sprzatania.Musze sie dzisiaj zmobilizowac i wziasc sie za jakies sprzatanie.
Zajrze pozniej.Papappa

 
Witam wszystkie mamy!!

Pragnę do Was dołączyć. :) Jestem w 10 tygodniu ciąży i poród mam ustalony ( po USG) na 30 kwietnia. Jestem bardzo szczęśliwa i nadal nie moge uwierzyć no i nie moge juz się doczekać kiedy zobaczę swoją niunię na żywo!!

Pozdrawiam i miłego dnia!!

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj aha83, ale z tego co widzę nie jesteś w 10tyg. tylko w 11 bo masz już skończone 10 tyg i 4 dni.

U mnie też jakoś samopoczucie podupada, jestem nerwowa, wszystko mnie wkurza i nic mi się nie chce, nawet bałagan mi już nie przeszkadza, a co tam, przyjdzie czas że będzie mi się chciało to posprzątam.
 
Do góry