reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam...No zgadza sie jest to 11 tydzien ups jakos nie moge dzis sie ogarnac :zawstydzona/y:.

No ja sie czuje dobrze oprocz humorków, tez jestem nerwowa i o wszystko płaczę. Aż czasem mi wstyd przed dzidzia :tak:.

Teraz ide na spacer i do sklepu, bo chodza za mna pierogi, a ze mieszkam w Holandii to nie w kazdym sklepie są :baffled: wiec czeka mnie naprawdę długiiiiiiiii spacer do polskiego sklepu.

Miłego dzionka !!
 
reklama
Ooo! Podsunęłaś mi niezłą myśl o tych pierogach, może ruskie bym zjadła, chyba wyskoczę do sklepiku, będę miała obiad z głowy.

A mi tam nie wstyd, w końcu w ciąży ma się przywileje, i korzystam z tego póki mogę.

No nic lecę do sklepu.
 
Witajcie dziewczyny:-)
Dziś ledwo wstałam . Spalam i spalam. Taka jakaś jestem markotna dzisiaj. Wczoraj byliśmy na wycieczce po wybrzeżu i kolejny raz się przekonałam, ze moja dzidzia ma chorobę lokomocyjną :-)Albo porostu ja z dzidzią :-) Bo jak byłam sama to nic mi się nie działo. a teraz pojeżdżę trochę i koniec ląduje w łazience.:-(jak ja do domu wrócę ??
 
No nieźle Marys, ja też jakoś dziwnie się czuję podczas jazdy autkiem, czasem aż muszę na awaryjnych stanąć i na bok zjechać aby wyjść i pooddychać swiezym powietrzem tak mi się niedobrze robi, jako pasażer mam tak samo, od jakiegoś tygodnia tak mi się porobiło, przekichane jak dla mnie bo ja tylko samochodem się poruszam i mieszkam za miastem więc czasem podróżowanie trwa, ach......

Miłego popołudnia wszystkim życzę, buziaki
 
Witam wszystkie mamy!!

Pragnę do Was dołączyć. :) Jestem w 10 tygodniu ciąży i poród mam ustalony ( po USG) na 30 kwietnia. Jestem bardzo szczęśliwa i nadal nie moge uwierzyć no i nie moge juz się doczekać kiedy zobaczę swoją niunię na żywo!!

Pozdrawiam i miłego dnia!!

Witaj, rozgość się :-)

Hej babki.Ja mam zapalenie zatok,gardła,antybiotyk,gorączkę i wszystkiego dość:no:
Zdrówka Wam życzę.Pozdrawiam.Pa.

Uuuuuuuuuu bidaku, zdróweczka!!!!!!!! Ja też mam coś z zatokami i gardłem ale na szczęście bez gorączki więc póki co leczę się bioparoxem.
 
A ja po wizycie i wszystko ok.Na czwartek umówiłam sie na usg 4 d :) Jeszcze w ostatniej chwili załapie się na wszystkie pomiary na tym etapie :)
 
reklama
Do góry