reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Moja mama kiedyś miała takie migreny ze żadne tabletki jej już nie pomagały i od kogoś się dowiedziała ze jest sposób, który skutkował.
Trzeba na patelnie nasypać soli gruboziarnistej i to tak sporo chyba gdzieś z 4 łyżki. I to podgrzać ok 10 min. By te kryształki się rozgrzały na maksa. Potem ta sól wsypać do ściereczki lub woreczka i położyć sobie na czoło. trzymać aż się oziębi. Może pomoże :-)
 
reklama
a mi nastrój dopisuje nawet nie weim zcemu mam taki dobry dzis byłam na długim spacerze z psem i spotkała sie z siostrą męża też jestw ciązy dzięki bogu nie przejełam jej "schiz"...
 
Hej,chciałam się pochwalić,że marudziłam to mam teraz zapalenie zatok,uszu,krtani i tchawicy.Duszę sie co 5 minut.Mega mocny kolejny antybiotyk.Plus chore dziecko oczywiście.I ciąża.A mąż w nocy musi wyjechać.
Pa.
 
Cześć Kwietniówki,
parę dni mnie nie było i widzę że samopoczucie w większości macie podobne do mnie. Faktycznie jakaś jesienna deprecha się pojawiła. Ja ostatnie dni czuję się fatalnie psychicznie i niestety nie potrafię nawet znaleźć powodu takiego stanu rzeczy. Tak po prostu jest mi źle i już:baffled:
Myślałam że już wymioty mnie opuściły bo przez jakiś czas był spokój, a tu przez ostatnie dni znowu codzienne rozmowy z kibelkiem, wstręt do jedzenia i bóle głowy, porażka:baffled:

Gosiaczku śliczne zdjęcia z USG :tak:
Gabi kuruj się kobitko

Witam też nowe kwietniowe mamy :-)
 
ja wczoraj miałam jakiś płaczliwy wieczór. Coś mi nie zaprasowało u męża i się poryczałam. Z jakiś byle ważnych powodów. Dziś tak się zastanawiam czego ja płakałam ?? I nie wiem :-D
Ale już ok. Biorę się do roboty
Gabi zdrówka życzę!!
Miłego dnia dziewczyny życze
 
Dziewczynki a czy didi nadal zapisuje na listę kwietniówek? bo napisałam do niej jakieś 2 tygodnie temu i nic. Na forum tez jej nie widać. Czy ktoś coś wie w tym temacie?
 
Hej dziewczynki, witam katarowo :baffled:

Hej,chciałam się pochwalić,że marudziłam to mam teraz zapalenie zatok,uszu,krtani i tchawicy.Duszę sie co 5 minut.Mega mocny kolejny antybiotyk.Plus chore dziecko oczywiście.I ciąża.A mąż w nocy musi wyjechać.
Pa.

Rety, Gabi to ja przy Tobie jestem okazem zdrowia. Trzymaj się i kuruj :tak:

Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki!!!
 
i ja życzę zdrówka kwietniówkom!
u nas odpukać zdrowo, a mój dwulatek katar to miał chyba zeszłej zimy a tak nic i samopoczucie po 2 tyg urlopu fajne:happy2:
życze smutnym poprawy humorków, a chorowitkom zdrówka

pozdrawiam
 
reklama
Do góry