reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Aniolku bedzie dobrze,trzymam kciuki!!na pewno sie wchlonie--czekamy na wiesci


chlera jeszcze ta swinska grypa w Polsce:no::no::no:
 
reklama
Aniołek trzymam kciuki za wizytę. Zobaczysz bedzie dobrze. Musisz być dobrej mysli:tak:

Będzie na pewno dobrze:tak::tak:...

Dzięki za wsparcie...Aniołku nie chcę zawracać ci głowy ale jak będziesz miała chwilę to napisz mi tytuł tej książki kucharskiej z której czerpiesz pomysły.Dziękuję.
 
Własnie wróciłam z ktg i co 0 skurczy:wściekła/y::wściekła/y: wczoraj caly dzień mnie męczyły.:wściekła/y: Normalnie mój syn bawi sie ze mna w kotka i myszkę. Ja normalnie zwariuje. Niektóre z Was już ma ponad miesieczne skarby a mój nawet nie chce wyjść:-:)-( Klucha nie odzywasz sie ???:baffled::baffled: Czyżby Twój uparciuch sie zlitował nad Tobą??? mam nadzieję ,że tak i zycze Ci tego z całego serca mego:tak::tak:
 
witam sie z rana nadal 2w1:tak:
kciuki zacisniete za dzieciaczki i mamy
kina rzeczywiscie tylko my i chyba umi zostalysmy
moje dziecie nie ma litosci i nadal siedzi, wczoraj byly skurcze ale nic wiecej :wściekła/y: muj gumis nadal wyplywa powoli i juz bez nadzieji czekam na 8:30 rano we wtorek. juz o 8:00 mam byc w szpitalu na wywolanie. kina ty juz chyba jutro lecisz do szpitala co??
 
witam :happy2:
nasze dwupaczki rozpakujcie się w końcu !!!
u mnie dużo pracy dziś więc jak tylko mały uśnie to wpadam w wir pracy żeby po następnym karmieniu długi spacerek zaliczyć
 
auliya o niczym innym nie marze.:tak::-D
a moze mamy jakies wiedzmy na bb??? niech rzuci ktos urok na moje dziecie zeby juz wylazlo i zeby bylo grzeczniutkie jak juz tu bedzie:-D
 
Siemaneczko Laseczki
:-)
Co do potliwości, to jest to niesamowicie uciążliwe. Ja pocę się niesamowicie i do tego ten zapach., muszę 2x dziennie brać prysznic.
Kurde, nawet mi nie mow... ja mam nadzieje, ze to minie, bo sobie lata nie wyobrazam, juz teraz mialysmy przedsmak:baffled:

Adusia i tak Cie podziwiam, ze sie nie poddajesz... :tak::tak:
I zycze dziewczyny, zeby to swinstwo sie wchlonelo:tak:

A swinska grypa.. no coz, miejmy nadzieje, ze to znowu swinska kaczka dziennikarska:tak: dawno nic sie takiego nie dzialo, wokol czego mozna by medialna afere zrobic..:dry:

Kobiety sypcie sie juz w koncu, bo normalnie wszelkie rekordy bijecie:-):-)
 
reklama
skunkanka to sa choroby medialne, kryzys w miare opanowany wiec trzeba cos znow wymyslic zeby nie bylo za dobrze. no to moze swinska grypa, ptasia juz przerobiona.
 
Do góry