reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam
ja nachwilke chce was prosic abyscie trzymaly kciuki za mojego Patryka bo mamy jutro kontrole w poradni patologi noworodka.

koga napewno wszystko ok, Patryk urodzil sie z torbielem w komorze mozgu niby wplywu na niego nima ale i tak sie martwie(enterowirusy zaatakowaly go w moim brzuchu)

ja wrocilam wlasnie od lekarze dostalam antybiotyk do pryskania na rane po cc bo sie papra dobrze ze pojechalam((a polozna mowila oklady z rivanolu i starczy) bo ropiec zaczela jak zagoji sie to bede miala zakladane szwy bo sie rozlazlam troszke, bylam pzerazona ale lekarz mnie uspokojil


3mam kciuki za wszystkie kwietnioweczki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
ja nachwilke chce was prosic abyscie trzymaly kciuki za mojego Patryka bo mamy kontrole w poradni patologi noworodka.

koga napewno wszystko ok, Patryk urodzil sie z torbielem w komorze mozgu niby wplywu na niego nima ale i tak sie martwie
:-)

aniołek - my mamy dokładnie to samo!! i też na patologię noworodka skierowanie na 18 maja - trzymam kciuki mocno!
 
Koga,Aniołek- też dołączam do moich przedmówczyń,jestem z waszymi maluszkami i gorąco was wspieram... będzie dobrze:tak:

Życzę miłej nocki!!!!
 
wpadlam tylko na chwilke i trzymam kciuki za nasze dzieciaczki i apeluje do zatroskanych Mam-glowa do gory i badzcie silne-malenstwa tego potrzebuja!!zdrowia dla dzieciaczkow i wysylam buziaki dla Mamus:tak:

Klucha Ty wez w koncu sie rozpakuj no:happy2:
 
Witam Was kchane i trzymam kciuki za dzieciaczki

klucha chyba faktycznie zostałysmy juz tylko dwie z naszymi uparciuchami;-)

Mnie wczoraj cała noc bolał brzuch jak w miesiaczce, od rana miałam skurcze, póxniej przeszły. Ale cały dzień mi sie brzuch strasznie napina. Teraz też mam jakies tam skurcze. Zobaczymy może coś sie z tego rozwinie. Ale juz sie nie łudze.
Własnie posmazyłam dla mojej rodzinki obiadki ( na mój pobyt w szpitalu) żeby biedaki sie nie zagłodzili jak mnie nie bedzie:tak:
 
reklama
koga, aniolek trzymam kciuki za zdrowie Waszych maluszków :-)

kciuki zaciśnięte też za nasze ostatnie dwupaczki :-) żeby nie było "nieproduktywnego" trzymania w szpitalu :tak: ja dostałam skierowanie do szpitala na wielkanocny weekend i oczywiście nic przez ten czas nie robiono.
 
Do góry