reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

jak juz dorwe bocka to zamroze a moze zrobimy zlot mamusiek i bedzie miecho na grilla jak mowi didi :-D
co do pocenia sie to tez i to strasznie wlosy nadaja sie do mycia bo nie wygladaja na drugi dzien.:tak:
nie jestem pewna ale czerwony "gumis" ze sie tak wyraze wyplyna chyba do konca, podbrzusze jak chodze to napier***a. nie nastawiam sie na nic bo brak jakichkolwiek innych objawow.
 
reklama
Witam kwietnióweczki!!

U mnie ok mała spała w nocy przyzwoicie brzuch już nie boli i zaczyna blednąć po ostatnim wysypie parchawek na ciele więc nie narzekam,baa nawet zjedłam dziś troszkę tuńczyka i zobaczymy co z tego wyniknie mam nadzieję że nic:-D:-D to trochę menu mi się rozszerzy:tak::tak:


Cześć ja na chwilę.
W skrócie co u nas.
Mamy:
-tatusia,który pracuje po 20 godz.(a jak jest w domu to się drze)
-kosmicznie zazdrosnego,zbuntowanego starszego brata z gilem do pasa (wrzaski,krzyki,kupa w majtki,pełen asortyment)
-bajzer:szok:
-siostrzyczkę,która ma:tendencję do kolek,katar,zatkany kanalik łzowy z mega infekcją (ropa się leje z oka), okropną wysypkę,odparzoną non stop dupkę i dysplazję stawów biodrowych:angry:
-jedną biedną matkę Polkę do tego;-)
Pozdrawiamy serdecznie:sorry2:

To tobie brakuje jeszcze kokluszu,gradobicia,trzęsienia ziemi i plag egipskich;-);-).Ty jesteś tak zachartowana w bojach że szok,ale współczuję.Chłopa i bałagan olej skup się na dzieciach i sobie.


ja ogolnie rzadko kiedy pizze jadlam w ciazy sobie pozwalam a tak normalnie to raczej preferuje zdrowa zywnosc.
dziewczynki na zdrowe sie przeniesc prosze :-)

Ala kiedy jak jest niezdrowe to smakuje:-):-),zdrowe też ale inaczej.Nie ma tego smaku zakazanego owocu....

hmmm a ja myślałam, że to pocenie się w nocy to przez zbyt ciepłą kołdrę bo jeszcze jej nie zmieniliśmy na letnią...


W szpitalu mówili że to po porodzie normalne,mi już 2 tygodnie temu przeszło na szczęście bo co wstawałam do karmienia to koszulka była do prania i to nie z powodu pokarmu tylko przez te poty...
 
jak juz dorwe bocka to zamroze a moze zrobimy zlot mamusiek i bedzie miecho na grilla jak mowi didi :-D
co do pocenia sie to tez i to strasznie wlosy nadaja sie do mycia bo nie wygladaja na drugi dzien.:tak:
nie jestem pewna ale czerwony "gumis" ze sie tak wyraze wyplyna chyba do konca, podbrzusze jak chodze to napier***a. nie nastawiam sie na nic bo brak jakichkolwiek innych objawow.

Kochna nie siedzimy chodzimy,chodzimy... mi tak mama mówiła w szpitalu jak bóle z którymi przyjechałam nie przybierały na sile:tak::tak:,ale jak ma się taki ciężar przed sobą to łatwo mówić...ale przynajmniej nie miałam skurczy łydek w nocy od chodzenia po schodach.Trzymaj się już bliżej jak dalej.....
 
adusia skurcze lydek to ja przerobilam i to mieszkajac w parterowym domku.
kina chyba tylko my zostalysmy bo umi sie nie odzywa. ty w piatek do szpitala a w poniedzialek wywolywanie a ja we wtorek na 8:30 mam stawic sie na wywolywanie jezeli nie urodze po masazu a nie wyglada mi na to
 
Hej Dziewczyny!
Widzę, że różne te Wasze maleństwa a Klucha u Ciebie to wogóle jakiś kosmos :no::baffled: Już nieźle się przeterminowałaś - masz kobieto cierpliwość:szok:
A mój Maluszek pobija rekordy spania, już 3 razy dzisiaj pokarm ściągałam bo on ani myśli jeść. W nocy tylko 1 raz się budzi, zje i od razu zasypia. tfuuu, tfuuu żeby nie przechwalić ale to Anioł nie dziecko. Żadnych kolek (co prawda dosyć uważam co jem) ani wysypek jedynie kilka potówek, które już i tak prawie zwalczyliśmy rzadkim krochmalem i kąpielą w nadmanganianie potasu. Dom posprzątany aż lśni, obiad ugotowany, prasowanie zrobione, wizyta pielęgniarki środowiskowej zaliczona - chyba aż nie wierzę :-):-).
Aha, ostatnio Was nagabywałam o doradztwo w sprawie imienia i już mamy - Krzyś - tak jak chciał mój syn. Nie wkurzajcie się na te moje przechwalstwa ale po prostu musiałam si z kimś podzielić tym entuzjastycznym stanem rzeczy;-)
 
No i juz wiem. Kazali mi zrobic morfologie w zwiazku z tym poceniem, bo moglam sie "zanemizowac", jak to pani doktor ujela:-) ciekawostka, ja caly czas na zelastwie jade, dwa razy dziennie nawet, bo licho mialam w szpitalu:dry:
 
to ja tylko się krótko pochwalę, że od dziś Jan Tadeusz jest zarejestrowanym obywatelem.
A teraz spadam, znów do dentysty.:angry:
 
Hej babki.
Dzięki za wsparcie,a ja nie dam rady poodpisywać pewnie:zawstydzona/y:
Kochane jesteście:tak:
Dziusia,widzę,ze u Ciebie też ciekawie.
A gdzie wtedy bylaś u ortopedy?Freikę się stosuje jak dziecko ma 6 tyg.
Ja nadal ciut przerażona tą dyspalzją:wściekła/y: ale rozmawialam z dziewczyną,której córcia leżała 7 miesiecy w gipsie na wyciągu.:szok:Wszystko mi powiedziała co i jak dalej, postępować,gdzie iść,zeby niczego nie zaniedbać (Jej kazali pieluchować,a mesiąc później już za późno było).Takze idziemy za kilka dni jeszcze prywatnie do ortopedy.
Ech,normalnie cały kalendarz zapisany wizytami,a to okulista,hematolog,pediatra i tysiąc innych,jak nie z jednym to z drugim:dry:
Trzymajcie się wszystkie.
Klucha,powodzenia w końcu !!! (jak na majówkach 2005 bylam na końcu ,wiem jak to jest,wszystkie już miały dzieci,nawet prawie 2 miesięczne,gadały o pieluchach a ja w ciązy).
Buziaki.
 
reklama
Gabi, ja chodziłam na Brzozową do Esculap'a - na NFZ - do dr Wencława - ponoć jeden z najlepszych ortopedów w Olsztynie. Może mało przyjemny w pierwszym kontakcie, ale jakoś da się przeżyć.
Ja oczywiście wpadałam w histerię jak mi zalecił tą frejkę, bo młody miał już 6 m-cy i raczkował na całego i zaczynał chodzić przy meblach - więc dla mnie dramat (szczególnie że wydawało mi się że w tym trzeba leżeć). A tak późno, bo wcześniej wszystko wyglądało dobrze. Przez znajomego pediatrę próbowałam się dowiedzieć o prywatnego ortopedę, żeby się jeszcze skonsultować - ale mi powiedział, że mam się uspokoić, być grzeczna i słuchać co pan doktor mówi. Dodam, że młody w zasadzie natychmiast przystosował się do nowej sytuacji, a po tygodniu frejka nie przeszkadzał mu w niczym - nawet wstawać próbował z 26cm płachtą między nóżkami ;-)
A u Was taka bardzo poważna dysplazja wyszła?? Pediatra nic Ci wcześniej nie mówił?? Pamiętam, że przy Krzyśku mi powiedziała, że może coś być, bo wg niej niesymetrycznie odwodzi nóżki.
A swoją drogą, to całe pieluchowanie to można se..... trzeba to naprawdę dobrze robić, żeby pomogło.
Teraz zarejestrowałam się do Trusewicza - mam nadzieję, że nie będę żałować.
 
Do góry