reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
wpadłam sie na chwilkę przywitac:-)

ja po spacerku odpoczywam sobie teraz mąż zajmuje sie małą ale zaraz cyc będzie potrzeby i dalej spanie:-)
 
Witam Was kochane:-)

Na poczatku chcialam przeprosic,ze tak zaniedbuje bb ale nie mam kompletnie na nic czasu...jak siadam przy kompie to chwile pozniej musze leciec do Dominika bo albo placze bo sie obudzil albo jest glodny:baffled: je strasznie duzo i juz mam malego pulpecika w domu:-) wazy juz ok 3700g!!

Witam spoznione rozpakowane kwietniowki:tak:

Kurde nawet nie mam czasu wyprasowac prania,ktore lezy juz nie pamietam od kiedy:baffled:

Teraz to mi sie zacznie...juz wogole nie bede miala na nic czasu...Za miesiac i dwa dni biore slub koscielny i powiem Wam szczerze,ze jeszcze nie mam sukienki:baffled::baffled::baffled:Jestem zalamana,bo nie wiem jak to bedzie z tym wszystkim.Przez ten pobyt Dominika w szpitalu wszystko sie przesunelo i juz nie wiem sama co i jak...Prosze trzymajcie kciuki zebym znalazla taka sukienke jaka sobie wymazylam i zeby byla dobra oczywiscie!:-:)zawstydzona/y:

Teraz Dominik spi wiec troche czasu mam...mezus tez sie polozyl,bo na nocke ma i musi sie zdrzemnac troche:tak:
 
Ja już po wizycie u lekarza. Stwierdził, że jakaś niekorzystna chyba faza księzyca jest, bo ma kilka 'przeterminowanych', które nie chcą rodzić - i w ogóle że to falowo często działa, więc pewnie wszystkie dzieciaczki wytoczą się na raz.
Na razie odradził mi szpital (tydzień po terminie). Mam codziennie przychodzic na ktg, a jutro bede miała usg i sprawdzane jakieś przepływy. Ciekawa jestem jaka jest opinia innych mam, które urodziły po terminie- Lepiej do szpitala czy jeszcze poczekać?
 
ja jutro na wizyte i zobaczymy co mi powiedza. mini skurcze mnie trzymaja ale nic wiecej sie nie dzieje. no coz, kiedys musze urodzic no nie??
 
Pelnia za 4,5 dnia :-)
Wojtas lezy kolo mnie na kanapie i bączkuje az milo:-):-) koty postraszyl, sie pochowaly:-):-)
 
a mój Julek "wietrzy się" w ogrodzie a m. z Maksem karczują jakieś chaszcze za płotem - a zimno u nas strasznie a ja się cieszę bo już miałam dosyć gorąca - opalone jestem jak latem - teraz odżyłam

muszę się Wam pochwalić - dziś kolejny dzień z moją dwójką sama i na śniadanko świeże bułeczki i pączuś, 2 spacery, książeczka z zadaniani z Maksem, malowanie farbami, zabawy pociągiem, obiad zrobiony, domek ogarnięty:szok: matka Polka superstar;-)
 
reklama
urodzisz klucha nasza kochana prędzej czy poóźniej

a moja dała mi czadu po spacerze własnie mąż ja uspił ja nie dałam rady tak mi ryczała

więc klucha korzystaj z sw. spokoju:-)
 
Do góry