reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dzien dobry:-)
my juz na nogach:tak: wyprawilismy mezusia do pracy, myslalam, ze jeszcze pojdziemy spac, ale Maks juz chyba nie ma ochoty, bo rozglada sie wkolo i cochwila sie cieszy:baffled:
u nas wczoraj dzien na odwiedzinach minal:tak::-) bylismy z Maksem u jego pradziadkow, bo wkoncu musieli poznac prawnuka;-)w jednym dniu bylismy u moich i u mojego T. dziadkow i wszyscy sa zachwyceni prawnukiem:tak::-)
dzisiaj planujemy do pediatry isc, tylko mam nadzieje, ze uda mi sie zarejestrowac mlodego;-) musze dzwonic do rejestracji i jestem pelna nadziei, ze kobietki tam nie beda popijaly kawki, tylko odbiora moj telefon:-D hi hi
o.. juz mlody zaczyna sie o jedzenie dopominac:tak: lece poki co, a wam zycze milego dnia:tak:
nio i ciekawe jak nasze dwupaczki:confused: ciekawe czy sie cos ruszylo;-):confused:
 
reklama
Umi, Klucha, Kina melduje się w szeregach nierozpakownych (chyba że u was przez noc coś się zmieniło;-)).Ech, a to już tydzień po terminie.
To 'przeterminowanie' już przestało mi dokuczać w sensie fizycznym, ale zaczyna męczyć psychicznie. Dzisiaj idę do lekarza i zobaczymy co dalej. Na razie nie wspominał nic o wywoływaniu, ale możliwe, że będę musiała iść do szpitala. Tam, jeżeli wszystkie badania są w porządku wywołują dopiero 2 tyg. po terminie.

Umi
wydaje mi się, że na tym etapie ciąży szpital ma obowiązek cię przebadać, jeżeli coś cię niepokoi. Ja miałam KTG robione kilkakrotnie w gabinecie swojego gin, ale w sobotę poszłam do szpitala, powiedziałam że jestem po terminie i poprosiłam o zrobienie ktg (tylko dla własnego komfortu psychicznego) i nie było problemu. Nie bój się pytać - najważniejsze jest dobro maluszka i nikt nie ma prawa omówić ci rzetelnej lekarskiej informacji.
Nic to, zmykam do gin. Trzymam kciuki za wszystkie 'dwupaczki' i pozdrawiam młode mamusie !!!!;-)
 
klucha ale ssuper zdjęcie... aż troche zazdroszcze! fajnie mi było z brzuszkiem -teraz też fajnie -ale jednak ciążę wspominam super:-) mimo problemów i trosk bylo wiele radosci...

i w ogóle sie witam przy kawce ince:-)
 
Aha - gratuluję!!! Wreszcie się doczekałaś swojego Słodziaka:-)
Ja się zastanawiam kiedy z moim Maluchem udać się na spacerek:confused: Ma już tydzień i jeden dzień i myślę, że może czas by go już werandować?!
Nadal nie mamy dla niego imienia:baffled::baffled::baffled: To jakiś koszmar
Mój starszy syn upiera się przy Krzysztofie a my z mężem przy Franku. Z jednej strony to nam wszystkim ma się podobać ale szkoda mi trochę młodszego synka bo kazaliśmy mu imię dla braciszka wymyśleć a teraz nie chcemy go tak nazwać. Wczoraj poszłam do kościoła na mszę chrzcielną pomodlić się o natchnienie w wyborze imienia i wiecie co - były 2 chrzty: Krzysztof i Natalia - pomyślałam, że to jakiś znak!! Ale jak do domu wróciłam nie mogłam się nadal przekonać do Krzysia :sorry2: Jak rozwiązać tą sytuację???/ Poradźcie mi coś bo już po nocach spać nie mogę
 
Witam wszystkich serdecznie. melduję , że noc nic nie zmienila i nadal jestem w dwupaczku:-:)-(, własnie byłam na badaniach moczu, i w firmie żeby mi podbili książeczke ubezpieczeniową. mam nadzieję, że badania nie wykarzą białka w moczu. Jak sie nic nie zmieni to jutro do szpitala.
 
Hej kobitki.
Wpadlam na chwile,bo moja Ninka od 2 dni wogole nie sypia w dzien i musze sie nie troche zajmowac, bo sama dosc szybko sie nudzi. No i non stop chce jesc.....Chociaz doczytam. Was
Szybkiego rozpakowania dwupaki.
Witaj spowrotem diabliczka i serdeczne gratulacje.
bron Boze zadnych cwiczen te po cesarce... nie wolno!!!!!!! ...dopiero po 6 mies...
Zgadzam sie z Didi. Lekarz po pierwszej cc zabronil cwiczyc 2 miesiace, dopiero po kontrolnym USG pozwolil, jak juz bylo ok (czyli po ok.3 miesiacach). Teraz powiedzieli mi minimum 3 miesiace zanim jakies basen, rower czy rolki, a cwiczenia intensywniejsze typu silownia, aerobik czy cwiczenia typu brzuszki po pol roku.
Co do pasa nosilam troche po pierwszej ciazy i tu zgadzam sie z moim lekarzem - niewiele pomaga, szczegolnie jak sie go nosi nie tylko 'okazjonalnie'. Miesnie sie rozleniwiaja bo nie musza utrzymywac brzucha - robi to pas, wiec czesto efekt jest odwrotny. Jedynie na skore pomaga, ale na to zaradzic mozna masazem, naprzemiennymi prysznicami (zimna-ciepla woda) i kremami....
 
Ostatnia edycja:
witam, karpatka na męża czeka eraz powinnam zaprosić gości żeby nie musiał jeść sam bo ja tylko na 1 kawałek się skuszę
 
Hej babki

U nas noc nawet spokojna, za to maleńka teraz troszkę marudzi...
Była u nas położna, stwierdziła, że wszystyko ok, powiedziała, że będzie przychodzić przez 2 miesiące, na początku co tydzień, później co dwa :szok: nie wiem po co tak czesto... :baffled:
Mówiła, żeby wykluczyć wszystkie cytrusy, ostre przyprawy, czekoladę, banany max 3 razy w tyg, no i całkowity zakaz ogórka zielonego, bo ponoć 2/3 dzieci uczula... :baffled:
Dodatkowo powiedziała, że przy karmieniu piersia, jeśli dzidzia nie robi kupy i zachwouje się normalnie to nic się nie martwić, może potrwać to 4 dni i jest wszystko dobrze, a może też kupki robić w każdą pieluszkę i też jest ok :sorry2:

Dwupaczki rozpakowania życzę
Witam dziewczynki z maluszkami, któe wyszły ze szpitala

A teraz życzę miłego dnia
 
reklama
Do góry