reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

U mnie także nadal bez zmian:wściekła/y:
Kina Nie wiedziałam, że po terminie do szpitala trzeba mieć skierowanie. Mi lekarz powiedział, że pewnie jakbym poszła i powiedziała, że się źle czuję: brzuch boli czy coś, to by mnie przyjęli, ale na razie on nie widzi sensu. Ja się tylko boję, że to moje poterminowe zesteresowanie odbije się negatywnie na maluszku, dlatego stwierdziłam że dzisiaj po wizycie u gin i tak pójdę do szpitala skonsultować wyniki badań i zapytać, kiedy ich zdaniem powinnam się zgłosić. Ufam swojemu lekarzowi, ale wiadomo - zawsze lepiej jak ktoś jeszcze potwierdzi.
Klucha trzymam kciuki za masaż!
 
reklama
Hejo!
Wpadłam się przywitać, Zuzia w łóżeczku grzecznie słucha muzyki i patrzy na karuzele :-D
Noc u nas ok, budziła się na karmienie, a później ładnie spała, oby tak dalej!


dzis lece na masaz szyjki i zobaczymy czy to cos da:tak:


Klucha trzymam mocno za Ciebie kciuki!!! Ja z K dzień przed porodem zażyliśmy witaminki s, a na 2 dzień poszłam na masaż szyjki, po masażu łapały mnie skurcze i kazali już zostać w szpitalu, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie!

Miłego dnia babki
 
nadii pocieszasz mniemam nadzieje ze i mnie to spotka. smielismy sie z moim ze to trzeba tak jak z antybiotykiem rano i wieczorem za godzinke masaz zobaczymy
 
witam się z wami w pochmurny dzień :-)

malutka współczuję tych kolek, mój Karol mał tak przez pare dni, po czym położna doradziła żebym profilaktycznie podawała mu rano plantex, i przeszło jak ręką odjął, żadnych kolek ani stanów podkolkowych :tak:, a że jestem z tych, które uważają, że oprócz cyca trzeba dziecko nawodnić to tu mam podwójnie załatwioną sprawę, choć i tak zawsze dodatkowo mam ze sobą wodę w butli.

klucha trzymam kciuki za masaż :-) oby podziałało i twój maluszek znalazł się po właściwej stronie brzuszka, no i nie ukrywam że jestem bardzo ciekawa, kogo nosisz pod serduchem.

Młody dziś przespał od 21 - 3:30, także 6,5 h, sama jestem pod wrażeniem ile spał bez przerwy, no i dał się rodzicom wyspać :-), a potem co 2 h, także też nieźle.
Wczoraj byliśmy z Karolem u Franciszkanów, bo chcieliśmy dopytać się o chrzest, uparliśmy się na tą bazylikę, bo z moim P. braliśmy tam ślub, więc mam do niej ogromny sentyment. Tym samym pierwszy spacer po krakowskim rynku zaliczony :tak::-). Ksiądz nas poznał- nie krywam, bo było to bardzo miłe. Także jesteśmy wpisani na 28.06, z tym że pozostaje nierozwiązana kwestia matki chrzestnej, bo ojcem będzie brat mojego P., a matką chciałam żeby byłam moja siostra, tylko że ona jest we Wloszech w ciąży, fatalnie się czuje, i już zapowidziała, ze nie przyjedzie, ale może być matką chcrzestną zaocznie, także ksiądz musi się sam dowiedzieć czy jest to możliwe, czekamy na odpowiedź, a jak nie to matką chcrzestną będzie moja kuzynka, i też nie będzie źle, bo czasem to mam wrażenie, że moja siostra to się w ogóle nie poczuwa, jak pytała się mnie a na czym polega bycie matką chrzestną? to myślałam że mnie krew zaleje, no i najlepsze, bo ona matermin na grudzień, powiedziała, że w styczniu tez mnie wrobi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ja tylko jej wytłumaczyłam, że nie powinna tego traktowac w ten sposób na zaszadzie wrabiania, tylko powinna się cieszyć, że akurat ją poprosiliśmy, jest wredna tyle, no i tak myślę, że coraz bardziej bym chciała, żeby ksiadz powiedział że nie ma możliwości być zaoczną matką chcrzestną (a jak nie to to zataimy;-)) no bo co z niej za chrzestna będzie???

A jutro na usg bioderek, mam nadzieję że będzie ok. Dziś miałam iść znowu kontrolnie zważyć młodego, ale taka pogoda, ze jeszcze nie wiem czy się ruszymy.

A i jeszcze w końcu po dwóch dniach nie wypróżniania się, po mega bączkowaniu w trzecim dniu zrobił kupę :-), kurczę jaka radość, ale takiej to w życiu nie widziałam, dodam tylko że obydwoje musieliśmy iść pod prysznic:blink:

Ok, bo młody zaczyna się wykluwać i zaraz włączy syrenę, miłego dnia wszystkim.
Ale się rozpisałam :szok:
 
Witam sie z Wami moje kochane:-)

Dominis spi wiec moglam doczytac co od wczoraj sie dzialo:tak:

klucha z calego serca Ci zycze zeby ten masaz cos dal i zebys juz w niajblizszych godzinach trzymala dzidzie na rekach!!:tak:

malutka moj Domis tez trzyma glowke na prawa strone:baffled:Jeszcze nie bylismy u pediatry odkad wyszlismy ze szpitala ale w tygodniu idziemy.Mam nadzieje,ze nie bedzie musial miec rehabilitacji,bo wiem ze rzeczywiscie to jest nic przyjemnego.W sumie w szpitalu badala go rehabilitantka i powiedziala,ze wszystko ok.Malutka zycze Ci zeby dzidzia jakos to zniosla i zeby nie bylo tak zle.

Mezus spi po nocce ale pewnie niedlugo wstanie.Pogoda nie za ladna...a mialam nadzieje,ze pojde na spacer z Dominikiem:confused:

No nic babeczki jak narazie lece cos porobic poki Dominik spi.Moze pozniej zagladne jak bede miala czas.

Zycze Wam milego dnia a tym co nadal 2 w 1 szybkiego rozpakowania:tak:
Buziaki
 
dzien dobry:-)
u nas tez nocka spokojnie zleciala, przed 6 wyprawilismy mezusia do pracy i poszlismy z syniem spac dalej i obudzilismy sie godz temu;-):-) cos mi sie wydaje, ze za to szybko spac teraz nie pojdzie i nie bede mogla nic w domu porobic..
co do tego ukladania glowki to gadalam wczoraj z moim tata i oboje z moim bratem mielismy z tym problem:baffled: u brata nie obeszlo sie nawet bez kolnierza:baffled: mam nadzieje, ze u nas tak zle nie bedzie..
klucha trzymamy tu kciuki i czekamy na dobre wiesci za ten masaz i za wykurzenie twojego uparciuszka:tak:;-)
Gabi powodzenia na bioderkach:tak:
ok poki co zmykam bo mlodemu juz sie karuzela znudzila i mnie wzywa.. milego dnia wszystkim:tak::-)
 
reklama
witam sie porannie
u mnie lekki stres z rana ale juz sie prostuje...


klucha trzymma kciuki -złap po drodze bociana ;-)
 
Do góry