reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a ten pas to na co dokładnie ma pomóc:confused::confused::confused:
bo mi brzuszek lekko wystaje, ale baz dramatu, już w niektóre spodnie ispódniczki wchodzę :happy2: - tylko skóra brzydko sflaczała - więc kremuję i masuję i będę ćwiczyć za tydzień - dwa
 
na lepsze modelowanie brzuszka i jego formy

ja tez nie mam tragedii ale różnice wwidze i to widoczna co pzred ciązą a co teraz

koga a bedziesz robic brzuszki czy jakis zespól cwiczen?
 
Mnie lekarz pozwolil 6 tyg po cesarce zaczac cwiczyc brzuszki, wiec jeszcze dwa tyg i bedzie. Poki co lece cwiczenia izometryczne, zeby calkiem nie zesztywniec;-)

Wojtus ma miesiac:-):-):-):-) opijamy to cycem:-)
 
pokazuje swuj brzusio z 41tc. dzis w sligo:sorry2:
 

Załączniki

  • jaaa.jpg
    jaaa.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 46
hejooo

Troszkę was poczytałam, malutka spi więc mam chwilke dla siebie i bb :-D

Co do pasa to ja jak narazie nie kupuje, zaczne najpierw od brzuszków, wsumie 13 czerwca mam ślub kościelny i jako Panna Młoda muszę dobrze wyglądać, no ale mam nadzieje, że ćwiczenia wystarczą :sorry2:

My dziś na spacerku znów byliśmy, mała płakała chociaż ja przed samym wyjściem przebrałam i nakarmiłam, ale gdy ją się ubiera to się rozbudza i nie chce spać ehhh :baffled:

Dziś mija tydzień jak Zuzia jest z nami, jest kochana, a ja powoli dochodzę do siebie, krocze nadal boli :baffled::zawstydzona/y: pokarmu mam dużo z czego się cieszę...

no to chyba tyle :-p

Klucha super zdjęcie :-D
 
hejka dziewczyny!!!!!

Nie ma szans zebym dziś poczytała Was, ale chociaż się przywitam. :-)

Dziś wyszliśmy ze szpitala, jesteśmy w domku i jakoś sobie radzimy, ale to tylko dzięki męzowi i mamie, która będzie ze mna 2 tyg.

Ogólnie skarb mój jest przecudowny, wynagrodza mi wszystko co przeszłam, jest zdrowiutki i ciągle głodny. :-D:-D:-D

Buziaki, postaram się jakoś niedługo wkleić fotki, nadrobić zaległości i opisać poród :szok:
 
reklama
Diabliczka i Aha witamy po powrocie:tak::tak:

Umi szczerze mówiąc dziwie sie, że lekarz wznaczył Ci taki termin, i to że nie miałaś ktg jeszcze robione. ja od poczatku kwietnia chodze co tydzień na ktg do mojego lekarza. Jak pojedziesz na to ktg to walcz o to żeby juz Cie nie wypuścili :tak:
 
Do góry