reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
na samym poczatku byłam u 2 i obydawj chceili usówac ciaze bo uwazali ze cos jest nie tak tylko ten jeden przepisał mi leki i dzieki niemu moje maleństwo zyje. Wiec jestem rozdarta bo z jednej strony facet odwalił dobra robote na poczatku a z drugiej strony konsultujac jego decyzje ludzie pukaja mi w głowe ze to jakies chore... Nic pójde na to KTG 5 i zobacze co i jak pewnie go nie bedzie w szpitalu bo on tylko do południa jest a ja ide wieczorem eh
skunkanka wiem własnie i dlatego to mnie martwi :(
 
ja licze na to ze jak we wtorek pójde to moze mnie zostawią w tym szpytalu albo cos a jak nie to bede musiała przejechac sie 40 km do innego szpitala i lekarza... tu w mojej miescinie nie mam za bardzo wyboru jesli chodzi o lekarzy:-(
 
blubell, a możesz napisać, jakie ćwiczenia wykonujesz i jak długo po porodzie? bo u mnie powoli będą 2 tyg. i chętnie bym coś zrobiła z tymi resztkami brzucha.
Te ćwiczenia wymyśliłaś sobie sama czy też konsultowałaś z jakimś lekarzem?

ok, zmykam, bo słyszę, ze młody po spacerku domaga się cyca.
 
Umi mimo wszystko trzymam kciuki, zeby Twoje dziecie jednak samo wyszlo... i wszystkich innych niewypakowanych tez;-)
 
witajcie
ja tylko teraz doczytuje nabierzaco..
u nas ok..mala dzisiaj jakas marudna ..moze brzusio boli.. i wlasnie zaczyna kwekac przez sen..wiec juz niepopisze..

Szczesliwa no chyba sie troche glupot osluchalas;-).Pas ciazowy jest extra-nosze go tak z 5h dziennie i do tego zestaw cwiczen.Roznica duuuuza--polecam,zwlaszcza cesarkowym mamom.
.


bron Boze zadnych cwiczen te po cesarce... nie wolno!!!!!!! ...dopiero po 6 mies...
 
reklama
blubell po cc niemozna pasa zakladac zbyt szybko bo rana moze zaczac sie pocic i ropiec zwlaszcza w takie upaly jak teraz, a cwiczyc mozna juz po 3miesiacach mi lekarz powiedzial ale i tak musze sobie najpierwusg zrobic czy rany sie dobrze pogoily(po pierwszym cc cwiczyc zaczelam po 2 miesiacach wczesniej lekarz zabronil)
 
Do góry