reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witajcie
klucha09 mam jedno pytanko czy ty masz jakiś termin wizyty wyznaczony w którym masz sie zgłosic do swojego lekarza badź szpitala? Bo ja mam na 15 maja!!! ale ide wczesniej 5 na KTG i tak sie zastanawiam jak to jest u ciebie?
 
umi2 mam wizyte we wtorek i mazaz szyjki i daje mi dwa dni jak nie urodze to bedzie wywolywanie.
15 maj to duzo daja ci czasu to chyba nie jest zbyt dobre dla ciebie i dzidzi
 
klucha09 no właśnie wiem ze coś z tym terminem na 15 maja jest nie tak a 3 razy lekarza pytałam czy napewno... dlatego właśnie chce isc 5 na KTG żeby sprawdzić czy jest ok ( tak mi poradziła moja ciotka która jest pielegniarką) i w ogóle to nigdy nie mialam KTG... nie wiem czy ten lekarz mnie olewa czy co a przeciez kase spora dostaje...
 
Cześć Dziewczyny!!!
Bardzo dziękuję Wam za trzymanie kciuków i gratulacje!
Tak, nareszcie się doczekałam, a teraz Wam posyłam całę resztą boćków!
Niestety, narazie nie doczytam nic, ani nie napiszę, bo mała właśnie się obudziła.
Domaga się cyca, choć tam jeszcze nic nie ma :-( a ona nie umie go jeszcze trzymac i sie wkurza...
oho, syrena sie właczyła!
 
diabliczka witaj juz z niunia
umi2 bo jak ty masz wizyte 15 maja to jest jakies 3 tyg po typowanym terminie. oni chyba jacys niepowazni sa. dziwne mi sie to wydaje
 
dzieki za odp w sparwie pasa chyba tez kupie

bluebel a jaki masz?

widziałam na allegro rózne i jest duży wybor, jaki warto kupic?

a my zaraz na spacer smigamy...pogoda piękna:-)
 
reklama
klucha09 tez mi sie własnie wydawało ze 3 tygodnie to stanowczo za duzo no ale nic nieporadze. Pozostaje mi samej zatrozczyc sie o siebie i małego. Ale teraz to juz w ogóle mi sie rodzic odechcialo bo mój lekarz jest ordynatorem w tym szpitalu w którym bede rodzic eh strach sie bac co to bedzie:-(
 
Do góry