reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Angela mi się |Filip podoba :tak:
Klucha buty superowe,ehh ja też chcę!!!

My dziś zaliczyliśmy pierwszy spacerek, po 5 min Zuzia się rozpłakała chociaż przed wyjściem dałam jej jeść, po kolejnych 5 min byłyśmy u babci, dostała znów cyca i na spacerek, spała ok 2,5 h bardzo się z tego cieszę, ponieważ ja się poczułam dużo lepiej po tym spacerku!

A teraz malutka wykąpana i nakarmiona spi, ciekawe jak długo :sorry:

Jutro K wygnam samego na dwór z małą, a ja chatkę posprzątam, bo w poniedziałek możliwe, że przyjdzie do mnie położna....

Kochana 2in1 ROZPAKOWANIA życzę
 
reklama
dopisuję się do grona chorych na kupowanie butów :-D:-D:-D mam jak na razie z czterdzieści pare par i większość stoi w poopisywanych pudełkach pod moim łóżkiem :-):-) a przy porodzie mąż mi obiecał od dawna wypatrzone szpilki, więc miałam dodatkową motywację, żeby przeć;-)

a teraz już dobranoc dziewczynki, zmykam, póki Jaś śpi.
 
szwedka co do tych drogich butow to one sa zawsze fajniejsze od podrob i wlasnie dlatego wole unikac drogich sklepow:tak:. a u mnie w miescie otworzyli nowy sklep buty od 50euro w dol wiec poszlam i wylukalam sobie wlasnie te a one nie byly drogie bo tylko 20euro.;-)
nesa to masz niezla kolekcje!!!:szok::szok: moja jest tak 1/4 twojej. lubie kupowac ciuchy ale jak chcem sie poczuc sexy to zawsze jakies obcasy kupuje.:-p:-p
a ze mam to szczescie ze nie spuchly mi nogi tylko troche wieczorami wiec moge kupowac buty jak dawniej:-D
lece lulu do jutra babeczki
 
Klucha buciki ekstra :) ja niestety moge juz tylko o jakichkolwiek butach na podwyzszeniu pomarzyc przez ta moja kontuzje kolana :( no coz pozostaja mi tylko adidaski klapki i baletki:( pozdrawiam i zycze rychlego rozpakowania:)
 
witam sie z ranka!!!Alex juz nas pobudzil;( myslalam ze mleko go uspi ale niestety ten patent dziala tylko w nocy:baffled:

Szczesliwa no chyba sie troche glupot osluchalas;-).Pas ciazowy jest extra-nosze go tak z 5h dziennie i do tego zestaw cwiczen.Roznica duuuuza--polecam,zwlaszcza cesarkowym mamom.Brzuch sie ''wchlania'' pieknie i przy tym zero krwotokow.Polecil mi go z reszta lekarz.

Klucha buty pieeekne.Uwiebiam takie a'la lata 60-te.Sexi mamuska sie nam szykuje.
 
Klucha buciki superaśne:tak::tak: Tez nie mogę sie doczekac az założe szpilki ( tylko czy po tak długim czasie bede umiala chodzić;-)) Tez pojade na zakupki ale jak mały uparciuch wyjdzie i mi nogi odtęchną. HAHA bo teraz ;-)to bym wyglądała jak kolek na szpilkach.

jak zwykle nie mogłam spać:-:)-(jak zobacze gdzieś boćka to oskubie mu wszystkie pióra ze złości:wściekła/y::wściekła/y: Chyba sie jednak nie obejdzie bez wywoływania, czyli nastawiam sie na wtorek. Tylko mam nadzieje , ze to wywoływanie bedzie skuteczne, bo chyba zwariuje.
 
witam sie nadal w dwupaku
buty na obcasach w ciazy to jakos tak nie za bardzo, plecy bola wystarczajaco.

niestety u mnie postanowione ze na wesele w czerwcu do mojego siorki nie jedziemy bo tak jak ty kina stawiam na wywolywanie bo muj maluch nie mysli o tym aby wyjsc a na podruz do pl bedzie za male jednak.
wiec wyprawa do pl przestawiona na koniec sierpnia aby zrobic chrzciny i zostac na weselu mlodszego brata mojego m. glupio troche ze do niego pojedziemy ale do niej nie no ale co moge zrobic
 
Cześć dziewczyny, czytam w miarę na bieżąco ale co chce coś napisać to Karol woła, ale może teraz się uda ;-)

Na pocieszenie nie ropakowanym mogę tylko napisać, że w pełni zgadzam się ( nie pamiętam która to napisała), że dla równowagi kwietniówek marcowych, muszą być też jakieś kwietniówki majowe ;-), a widzę że i bocian powoli zabrał się za największe uparciuchy, także to już na pewno sam finisz.

U mnie podobnie jak u większości pogoda super, także nedługo odwiedzimy rodziców, P. jedzie na mecz, a ja wezmę mamę i młodego na spacer :-) aha, na pewno dołączy do nas jeszcze pies.

Kurczę nie chce zaśmiecać wątków, ale pewnie nie zdąże wejść na odpowiedni, tak mi cieknie z cycków, jakbym miała nawał pokarmu, ale w piątym tygodniu?? a już się cieszyłam, że mi się wszystko ustabilizowało i wystarczą wkładki laktacyjne, a teraz wkładki, pielucha, :wściekła/y: aż zadzwoniłam do położnej, i okazuje się że to dorzuty pokarmu i teraz trzeba szczególnie uważać na zapalenie cycków. W lodówce mam już zapas dla młodego 500 ml :szok::szok:, młody śpi, i ni cholery nie chce ulżyć matce.
Dalej mamy problem z kupą, dziś drugi dzień bez :baffled: no nic czekamy co dalej.

Klucha buty superowe, ja też mimo słusznego wzrostu (174) lubię śmigać na obcasach, wtedy to rzeczywiście lepiej się czuję :-).

Ja też noszę pas, ale opakowanie gdzieś wcięło, kupiłam na allegro za 45 zł, także się ściskam praktycznie cały dzień, z tym że jak jest gorąco to odpuszczam, bo nie potrzebna mi dodatkowa warstwa.

No to chyba tyle co mi przychodziło do głowy, zaglądnę wieczorkiem, miłej niedzieli życzę wszystkim mamusiom i dwupaczkom.
 
reklama
Klucha czyli na Slasku Cie nie bedzie? ale pociesze Cie, moj dziadek powtarzal, ze majowe dzieci sa najladniejsze:-) nadmienie, ze on z 8.05:-) ale zycze Ci szczerze rozpakowania:-):-)

Sluchajcie, kiedys pisalyscie o jakiejs super ksiazce o dzieciorach, jaki to byl autor?
 
Do góry