reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dla mnie angela bardzo sie podoba filip nawet chcialam tak nazwac synka jezeli bedzie ale muj sie nie zgodzil i zostalo na jasiu jezeli chlop bedzie
 
reklama
Ja przemywam wodą tak w ampułkach z solami. Ale tez słabo działa. Tak myślałam o rumianku. Żeby zaparzyć i nim przemywać. Co myślisz ?
Słyszałam, że rumianek może uczulać, za to podobno dobrze działa herbata liściasta czarna, ale ja już sama nie wiem. Jak coś to pójdę do lekarza po jakieś kropelki:zawstydzona/y:.
Klucha - buty świetne i widzę, że mamy podobne zboczenia. Ja nawet jak pójdę po spodnie, to kupię buty:tak: - uwielbiam je kupować. Jedyny mankament tego to taki, że najbardziej podobają mi się te najdroższe:zawstydzona/y:
Teraz przez okres ciąży nie kupowałam, bo w swoje nie mogłam stopy wsadzić, ale na całe szczęście już w drugiej dobie po porodzie zaczęło wracać do normy.
 
ooo ja też bym strasznie chciała już założyć moje ulubione jeansy a nie ciągle te ciążowe :huh: ale zanim to nastąpi to pewnie uhuhuhu kupa czasu przede mną :)
 
bluebel bo mnie nastarszyli ze te pasy to krwotoki powodują itp zadowolona jestes?moze jakies banialuki łykłam...
 
reklama
Do góry