reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć wszystkim!!

Mam dość tej per... diety,karmię do końca 3miesiąca o ile dożyję,nie mam już siły dosłownie.Liczę na to że małej w końcu przejdzie choć uczulenie na gluten,marzę o suchym chlebku buuuuuu


a wlasnie.. przypomnialo mi sie cos.. ostatnio ktoras z was pisala, ze ma ograniczyc nabial w swojej diecie.. chodzi mi o to jak zachowywala sie dzidzia, ze lekarz cos takiego wam zalecil?? bo mojego Maksa ostatnio boli brzuszek chyba i wlasnie sie zastanawiam czy to nie od nabialu?? kurcze boje sie jesc cokolwiek prz

Najpierw były kupy ze śluzem,a później koszmarna czerwona wysypka na policzkach po odstawieniu nabiału trochę lepiej ale wysypka szła dalej tzn ,szyja,uszy,dekolt...kazali odstawić gluten i już jest w miarę ok bo nie pogarsza się,po kremie poleconym przez inne mamy zeszło zaognienie buzi i kupy trochę lepsze.Ale wystarczy że gdzieś przez niedopatrzenie zjem coś z nabiału lub glutenu i powraca sraczka i wysypka a ilości jakie uczulają Tinę są naprawdę minimalne.


dzis ide na zakupy, upatrzylam sobie buty kilka dni temu i dzis powiedzialam do brzucha: widzisz gdybys wylazlo pieniadze wydalabym na ciebie a tak to kupuje sobie nowa pare butow:-D


Pomyśl pozytywnie maleństwo dba o mamusię:-):-),stara ci się poprawić humor tymi butami:tak::tak:.

Pozdrawiam nowe mamy w dwupakach.Serdecznie wam współczuję:tak::tak:
 
reklama
hej

Wpadłam tylko na chwilkę, nie mam czasu zbytnio czytać, u nas ok, szykujemy się niedługo na pierwszy spacerek.
Widziałam wieści z porodówki - super że kolejny maluszek na świecie

Wieczorem może nadrobie

Miłego dnia
 
Witajcie
Widziałam ze jeden uparciuch skapitulował i wyszedł :-)
Zycze tego i reszcze dwupaczków.
klucha ja tez chcę buty :tak::tak:
Dziewczyny, a tak trochę z innej beczki - czy któraś wie, jak sobie poradzi
ć ze stanem przedanginowym jak się karmi piersią?czosnek na pewno odpada :-D:-D:-D
nie wiem, jakie leki są dozwolone, a czuje, że mnie rozbiera... oczywiście w pon. pójdę do lekarza, ale wolałabym nie czekać z założonymi rękami, jak mi się choróbsko rozwinie...:-(
bardzo będę wdzięczna za rady
A bioparox czy tantum verde ( czy jak to się pisze) można ?? W ciąży można bo to nie przenika do krwi to może i podczas karmienia można.


Mam jeszcze zaptyanie odnośnie maluszków - czy u którejś z waszych małych ropiło się oczko - jeśli tak, to czym przemywałyście? Bo ja stosowałam herbatę czarną, ale jakoś słabo działa:baffled:
Ja przemywam wodą tak w ampułkach z solami. Ale tez słabo działa. Tak myślałam o rumianku. Żeby zaparzyć i nim przemywać. Co myślisz ?

Znikam robić zapiekankę makaronową, a potem na miasto obkupię Marcelka ( bo już wyszedł to an siebie pieniędzy nic nie wydam :-))
 
buty kupione
poprawilam sobie humor butami a w domu juz zjeb*** ponownie bo ja musze miec zawsze dobry humor i emocje na wodzy. nikt w domu nie wie jak ja sie czuje ale wszyscy mowia ze ku** przesadzam. niech mnie oni wszyscy w dupe pocaluja

a jak tego cholernego bocka dorwe to szukajcie nowego babki bo ten juz nigdzie nie poleci
 
Ostatnia edycja:
ja też już wróciłam i zadzwoniłam do położnej powiedziała że w poniedziałek mam się zgłosić o 8 no i będą wywoływać jak jutro nic się nie będzie działo .. troszke się boje ale mam już dosyć tak dziś ładnie cieplutko a mi zaraz nogi puchną od tego słońca :(. No ale i tylko weszłam do sklepu i kochana pani ` jeszcze nie urodziłaś? ` :no:
 
a no takie cos tez uslyszalam:wściekła/y:
a oto moje nowe buty jak tylko urodze zaczynam w nich chodzic. nie zwracajcie uwagi na ten brazowy dres.:-D
 

Załączniki

  • buty.jpg
    buty.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 27
klucha buty super! :-) sexy...

ja sobie kupiłam buty na obcasie w 6 miesiacu ciązy teraz sioe boje w nich chodzic ale też zaszalałam taka sie czułam sexy mamusia ;-)

adusia siły kochana siły...i siły-podziwiam mi tez cieżko sie ograniczac
chciałam ciasto dzis upiec jutro goscie i nie wiem co moge a co nie...i luz nie pieke mam nerwa kupi sie gotowe chociaz bede szczuplejsza
 
Hej Dziewczyny!!
Jakoś niewiele czasu mam teraz na bb chociaż mój Aniołek jest baaardzo grzeczny. Kochana istotka. Ale jest problem z imieniem, którego jeszcze nie mamy:no:. Imię miał wymyśleć mój starszy syn. Na początku padło IGNAŚ później FILIP a teraz uparł się na KRZYSIA. Próbowalam się przekonać do tego Krzysia ale jakoś mi nie leży. Ja obstawiam pomiędzy Filipem i Franciszkiem.
Wcześniej myślałam o Igorze albo Borysie ale teraz patrząc na tego małego Aniołka o delikatnej urodzie wydaje mi się, że to za twarde imiona i trzeba wymyśleć coś delikatniejszego. Plizzzzzzzz poradźcie coś dziewczynki bo w poniedziałek chciałam już żeby nasz maluszek zaczął figurować w urzędzie jako obywatel RP ;-)
 
reklama
Angela...jak dla mnie super i podoba mi sie FRANCISZEK>....mam dziadkow o tym imieniu..a raczej mialam bo juz zostal tylko jeden i sa super facetami..a poza tym duzo zdrobien i jak najbardziej pasujace do malej istotki..
 
Do góry