reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Dziękuję wszystkim za miłe życzonka!:-)

ja byłam 4 godz. na mieście, spacerowałam, załatwiałam sprawy, znów spacerowałam i ... nic nie wyspacerowałam.:-(

normalnie dzieć mnie olewa czy jak?
 
hej, ja pisze jedna reka z dzieckiem przy cycku:-p
aha - jedz poki mozesz bo pozniej bedziesz tylko wachac :sorry:
dwupaki delektujcie sie koncowka ciazy, wiem co mowie :sorry:
po nocy przy cycku jeszcze nie wyszlam z lozka, jestem potrzaskana, malemu sie pory przestawily:baffled:
milego popoludnia :-)
lacze sie w bolu... i tez ciagiem wisi, a obiad stygnie:zawstydzona/y:
Wszystkiego naj solenizantkom!!!!
 
klucha09 widze, że mamy podobny termin i objawy, czyli ich brak hahaha. Może zawody zaczniemy robić to nasze maluszki sie zmotywują i urodzą ;)
 
cześć dziewczyny,
podczyuję, ale czasu brak bo Karol coraz mniej śpi, a co za tym idzie bardziej aktywny jest, na początku dziecko tylko śpi je, i tak w kółko - aha jeszcze kupy robi, a teraz to ciężko coś w domu zrobić, bo dziecko absorbuje większość czasu, ale nie narzekam, każda chwola spędzona z młodym jest bezcenna :-)

gratuluję wszystkim nowo rozpakowanym, sorki ale nie nadążam za wami
i wszystkiego najlepszego wszystkim solenizantkom i jubilatkom :-)
 
aha juz dzis dołączam do mamusiek przeterminowanych...dzis suwaczek pokazuje że dzis są narodziny mojego dziecka ale to powinno byc wczoraj... więc mam 1 dzien na plusie...

i ot widac zasade

ciąża podtrzymywana walka o szyjkę leżenie w szpitalu a tu jestem przeterminowana:-D
 
reklama
Witam słonecznym popołudniem!!!

I dziękuję Wam kochane za wszystkie życzenia i serdeczności!!! :rofl2:
W ramach rewanżu zapraszam na torcika, właśnie zrobiłam :happy: Jest lightowy, także rozpakowanym Mamusiom odrobina też nie zaszkodzi :tak::-D

Nesa - ode mnie też wszystkiego najlepszego z okazji imienin i szybkiego porodu. Czyżby Agnieszka? Bo ja tak i mam urodzinki i imieniny w jednym dniu.
To widać moja mała w brzuszku postanowiła nie dokładać swojego święta na jeden dzień, woli mieć datę na wyłączność. A nam pozostaje tylko czekać :sorry:

U lekarza masakra - naczekałam się chyba ze 2 godziny i gdyby nie to, że L4 musiałam wziąć, napewno bym tam nie siedziała :no:
Na KTG zero akcji skurczowej :-(, szyjka jak się w styczniu skróciła do kilku milimetrów tak stoi, a rozwarcie na 1,5cm. I marne szanse na poród w najblizszym czasie.
No cóż, zależało mi na dzisiejszej dacie, jak mała nie chce, to teraz mi wszystko jedno kiedy zechce wyjść. Tylko to toczenie się z brzuchem już zaczyna być upierdliwe:sorry:

i ot widac zasade:
ciąża podtrzymywana walka o szyjkę, leżenie w szpitalu, a tu jestem przeterminowana:-D
Coś w tym jest! Moja lekarka taka dumna była dzisiaj z siebie, wspominała że tak groźnie było w styczniu, a tu udało się wszystko wyciszyć. No a teraz wolno mi wszystko, bo już jest termin i mała może wychodzić, to nie chce:baffled:

M. wrócił z pracy, zgodnie z zaleceniem była już wit.S... tylko taka skromna bym powiedziała, bo... przeszkodził nam kurier z łózeczkiem!!! :szok: :rofl2: :szok: :-D :szok: :-) Nawet dobrze dziecka wypłoszyć nie dadzą.... :laugh2:;-):rofl2:

Narazie!!!
 
Do góry