reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hejka
u mnie dzis porzadki, trzeba zaczac troche sprzatac przed 24 kwietnia:-) a w srode do szpitala mam isc i mamy uzgodnic wszystko co zwiazane z cesarka:tak: juz nie moge sie doczekac, odliczam dni i godziny:tak: na szczescie M dostaje z pracy 2 tyg wolnego, wiec pomoze mi i nie bede sama w tych pierwszych dniach:-p
solenizantkom i jubilatkom zycze wszystkiego najlepszego :-):-)
spadam gotowac obiadek:-p
 
Witam się z Wami po paro dniowej nieobecności. Ananas i długie zakupy pomogły i 17 kwietnia o godz. 18.30 przyszedł na świat Aleksander. Waży 3450, mierzy 54 cm. Już dziś puścili nas do domku mimo cesarki. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie:-).
 
Czołem pulchniutkie!
Klucha - mamy podobny termin, więc może zawody? Ciekawa jestem choć mam o 1 dzień wcześniej, to chyba powinnam być pierwsza :-)
Kamilko - co do jedzenia, to ja już od miesiąca na ostrej diecie, co nie przeszkadza się objadać, ale wiadomo, czym innym ;-).
Dziś już jestem gotowa by przywitać niunię. Jestem senna i notorycznie głodna. Maleńka wierci się, choć dziś jakoś spokojniej.
Telefony z pytaniami mnie już dobijają. Mi wymarzył się termin 24.04 - ciekawe, czy mała coś wykombinuje:sorry:.
 
co do jedzenia to wczoraj zaliczylam pizze:-) bylismy z M w centrum i zglodnielismy, wiec zajrzelismy do Pizza Hut:-) i zjadlam cala srednia pizze, nie wiedzialam ze tyle mozna w siebie wepchnac:szok::-D:-D i do tego oczywiscie pepsi:-) wiec troche wczoraj zgrzeszylam ale to tylko raz:tak:
szwedka a czemu akurat ten termin? ja mam w tym dniu cesarke:-)
 
Ja mam termin na środę, ale chyba dołączę do przeterminowanych... Również w środę mam wizytę, więc aż ciekawa jestem co mi gin powie.:confused2:

Na porodówce miejsca się zwolniły, mogę rodzić, a tu nic, najgorsze jest oczekiwanie na jakiś znak, że coś się już dzieje... Zwariuje :baffled:

A żeby było tego mało jeszcze K mnie zdenerwował :wściekła/y:
 
hmmm, a ja po powrocie małża z pracy dostałam potrójną imieninową porcję wit. S i teraz siedzę i liczę czas między skurczami :-D:-D:szok::szok::-D:-D
przed chwilą odebrałam też tel. od mojego ulubionego wujka, który kazał mi przyłożyć słuchawkę do brzucha i perorował młodemu, że ma czas do 24.:happy: Zobaczymy, czy się posłucha.... bo szczerze powiedziawszy jakoś nie jestem przekonana :-):-):-)
 
Klucha - mamy podobny termin, więc może zawody? Ciekawa jestem choć mam o 1 dzień wcześniej, to chyba powinnam być pierwsza :-)
To może i ja dołączę do zawodów - wpłyniemy dzieciakom na ambicję ;-)

Klucha - koniecznie trzeba powtórzyć, wieczorem już się nikogo nie spodziewamy ;-)

Łóżeczko złożone, jeszcze komoda czeka w kolejce, bo brakowało nam odpowiednich wkrętów.
Mam prośbę, dziewczyny - zapomniałam jak najszybciej i najłatwiej wkleić fotkę, np. do posta? Bo w końcu torta Wam obiecałam ;-)
 
reklama
Do góry